europasat internet satelitarny    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Basnet

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Oferujemy wysokiej jakości przewodowy i bezprzewodowy stały dostęp do sieci Internet na terenie powiatu białobrzeskiego, grójeckiego i rawskiego. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, a także firm. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Grójec - MULTILAN
Warszawa - ProgresNet
Zielonka - GRINET
Grójec - ATG Satel
Goszczyn - GO-NET sp. z o.o.
Wolbórz - E-HADNET Marek Hadrysik
Grójec - ITS Jerzy Trzmielewski
Tarczyn - Artexim LTE
Wieruszów - ComNet Multimedia Sp. z o.o.
Łowicz - ITV media - Internet - Telewizja - Telefon


Aktualności

30.03.2017 |

Cyberataki na firmy – człowiek wciąż najsłabszym ogniwem

Zbyt duże zaufanie do technologii naraża firmy na ataki z wykorzystaniem socjotechnik takich jak phishing.

Eksperyment przeprowadzony przez specjalną jednostkę F-Secure pokazuje, że w link zawarty w sfałszowanej wiadomości kliknęło aż 52% pracowników.

Cyberprzestępcy coraz częściej skupiają się na firmach, które pokładają zbyt duże nadzieje w zautomatyzowanych rozwiązaniach chroniących ich sieci.

Przestrzegają przed tym zjawiskiem pentesterzy z F-Secure.

+ więcej...
30.03.2017 |

Zyxel prezentuje model PLA5236 Powerline AC900, aby pokryć zasięgiem „martwe punkty”

Zyxel Communications przedstawia najnowsze gigabitowe urządzenie Powerline AC900 (PLA5236), które umożliwia zwiększenie zasięgu sieci kablowej oraz bezprzewodowej za pośrednictwem gniazdek elektrycznych, nawet w najbardziej oddalonym zakątku pomieszczenia.

Jest to aktualnie najlepsze na rynku urządzenie typu powerline z możliwością obsługi poprzez aplikację mobilną.

Zyxel PLA5236 jest modelem hybrydowym i obsługuje oba rodzaje sieci Wi-Fi oraz Ethernet, a także bezprzewodową technologię 802.11ac, która uwalnia pełny potencjał szybkiej komunikacji z nowoczesnymi urządzeniami, takimi jak iPhone 7 czy iPad Pro.

Optymalny zasięg sieci Wi-Fi gwarantują dwie zewnętrzne anteny z możliwością regulacji ustawień...

+ więcej...
30.03.2017 |

Najbardziej wrażliwe dane użytkowników są zagrożone z powodu niewystarczającej higieny cyfrowej - tak wynika z badania Kaspersky Lab

Cyfrowy bałagan to zjawisko, które stanowi plagę współczesnych urządzeń, a wykazując się brakiem higieny cyfrowej, użytkownicy narażają na ryzyko coraz większą ilość informacji przechowywanych na smartfonach, tabletach oraz komputerach.

Z nowego badania* przeprowadzonego przez Kaspersky Lab wynika, że podejście użytkowników do zarządzania aplikacjami na swoich urządzeniach przyczynia się do podatności poufnych danych na cyberzagrożenia.

Badanie pokazuje, że utrzymywanie kontroli nad zawartością urządzeń to zadanie, z którego użytkownicy zwykle próbują się wykręcić.

Tylko około połowa osób dokonuje regularnego przeglądu zawartości swojego komputera oraz tabletów, podczas gdy w przypadku smartfonów są to aż dwie osoby na trzy (63%). 

+ więcej...
30.03.2017 |

Ile zarabiają cyberprzestępcy?

5 dolarów - nawet za tak niedużą kwotę cyberprzestępcy są skłonni zaatakować wybraną stronę i przeprowadzić atak trwający 5 minut.

400 dolarów, jeśli dany serwis online ma być „bombardowany” przez 24 godziny.

Atakowany w tym czasie może stracić tysiące, a nawet miliony dolarów.

Średnia cena ataku kształtuje się w granicach 25 dolarów za godzinę - wynika z informacji zebranych przez Kaspersky Lab.

+ więcej...
30.03.2017 |

UPC POLSKA LAUREATEM KONKURSU ZŁOTYCH ANTEN ŚWIATA TELEKOMUNIKACJI ZA PROGRAM THINK BIG

Nagroda została wręczona podczas Wielkiej Gali Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów, która odbyła się 28 marca w Warszawie.

UPC została laureatem w kategorii „CSR”, za realizację programu dla przedsiębiorców Think Big.

Nagroda została przyznana UPC Polska za „wspieranie przedsiębiorców w rozwijaniu biznesu opartego na nowych technologiach.

Spółka od lat inspiruje uczestników oraz pomaga im rozwijać swoją działalność. Prowadzony od czterech lat program Think Big stał się przepustką do globalnego rozwoju dla wielu małych i średnich firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej”.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,8 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 2,5  Mb/s
xDSL - łącze 640 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 10 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 384 kb/s:
GSM - łącze 2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij