Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

BJM

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


1989r.
Firma BJM rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku w Wołominie świadcząc usługi serwisowe w zakresie systemów mikrokomputerowych dla instytucji administracji państwowej oraz przedsiębiorstw i zakładów produkcyjnych.

1999 / 2000r.
W 1999 roku została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, której podstawowym zadaniem była kontynuacja dotychczasowej działalności o profilu informatycznym oraz zarządzanie i obrót nieruchomościami. W 2000 roku zakupiono ok. 60.000 m2 terenów w samym centrum Wołomina, na których niegdyś działał tzw. Zakład „A” PP Huty Szkła Wołomin.
Huta Szkła została zbudowana na początku XX wieku i w najlepszym okresie zatrudniała ponad 2000 osób. Dzięki niej Wołomin zaczął się rozwijać, a jednocześnie przyciągał ludność i inwestorów. Firma BJM chce kontynuować proces rozwoju naszego miasta oraz prowadzić do jego dalszego wzrostu gospodarczego. Dlatego też nabyła ona nieruchomości, a następnie je wyremontowała, zmodernizowała i przystosowała do obecnych wymagań na rynku lokali usługowych, biurowych i handlowych, tak aby Wołomin stał się konkurencyjny dla rozwiniętych ośrodków gospodarczych.
W jednym z zakupionych budynków mieściła się siedziba wołomińskiego oddziału firmy Ster Projekt S.A. wraz z ogromnym zapleczem kadrowym i technicznym, zajmująca się przede wszystkim projektowaniem, budową i integracją systemów informatycznych.
Kolejny budynek został w pełni zmodernizowany na potrzeby lokacji firm typu call-center (usługi telemarketingowe, infolinie itp.) oraz centrum ISP (Internet Service Provider), co wymagało zastosowania najnowocześniejszych technologii. Tutaj swoje siedziby mają takie firmy jak: ASK (Axel Springer Kontakt), Aster City oraz firma Booz, Alen & Hamilton z USA.

2002r.
W związku ze sprzyjającymi warunkami infrastrukturalnymi oraz dogodną, centralną lokalizacją w Wołominie spółka BJM w 2002 roku rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż usług internetowych. W tym celu został powołany samodzielny zespół odpowiedzialny za świadczenie w/w usług. Wykorzystano między innymi komin hutniczy o wysokości ponad 60 metrów jako maszt telekomunikacyjny, na którym zamieszczono najnowocześniejsze radiowe stacje bazowe.
Rozbudowane zaplecze techniczne, warunki infrastrukturalne oraz wiedza i doświadczenie kadry pozwoliło na rozwinięcie następnej gałęzi w działalności firmy – projektowania, wdrażania i dystrybucji systemów obejmujących kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów pomiarowych, w szczególności zdalnego odczytu liczników energii elektrycznej, gazu, ciepłej wody i innych mediów. Ponadto firma świadczy usługi projektowania, wdrażania i dystrybucji systemów klimatyzacji i wentylacji dla średnich i dużych obiektów (kina, teatry, sale konferencyjne, produkcyjne itp.) stosując rozwiązania takich firm jak LENOX, McQuay i inne.

2003 / 2006r.
Na dzień 1 października 2006 roku firma łącznie zatrudnia 14 osób i stale współpracuje z 20 kontrahentami. Jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000069524 i posiada kapitał zakładowy w wysokości 4.258.000 PLN.

Wiedza i wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej, profesjonalizm i zaangażowanie pracowników, świadomość celu, w jakim firma została zawiązana, oraz doskonała pod względem technologicznym infrastruktura pozwala nam na budowę najlepszej przyszłości. Naszą misją jest pobudzenie Wołomina i jego okolic do wzrostu gospodarczego tak aby był on równorzędnym partnerem na otwartym rynku Unii Europejskiej gdzie oferowane usługi są bardzo konkurencyjne pod względem jakości technologii, wykonania i ceny. Idąc dalej, firma BJM zamierza rozwinąć swoją działalność i w przyszłości oferować usługi w zakresie projektowania i obsługi systemów zarządzania kompleksami budynków usługowo-biurowo-handlowych. Wspólnie „budujemy naszą przyszłość”.

Firma BJM ma jasną i konkretną wizję naszej przyszłości, którą wspólnie budujemy. Wizją tą jest dobrze rozwinięte i prosperujące miasto Wołomin – miasto, które przyciąga inwestorów swoją rozbudowaną infrastrukturą, zaawansowanymi technologiami, produkcyjno-usługowym charakterem, dostępnością szerokiego wachlarza oferowanych usług i wysoką ich jakością. W miejscu w którym stał Zakład „A” Huty Szkła – niegdyś symbol rozwoju i bogactwa Wołomina, a obecnie oznaka słabości i bankructwa – powstanie nowoczesne centrum gospodarcze.
Długoterminowe plany naszej firmy sięgają znacznie dalej niż granice Polski. Zarząd firmy BJM ma zamiar rozszerzyć zasięg oferowanych usług o wszystkie główne miasta polskie, a następnie również o rynki zachodnioeuropejskie.

Zarząd firmy BJM opracował długoterminowy plan strategiczny, który doprowadzi spółkę do realizacji jej celów. Podstawowymi jego założeniami jest poszerzanie, urozmaicanie i doskonalenie oferty firmy w zakresie świadczonych usług. W związku z rozbudowaną działalnością spółki plan strategiczny został podzielony na kilka części.
Pierwsza z nich to zarządzanie i obrót nieruchomościami. Plan taktyczny zakłada dynamiczny rozwój tej gałęzi działalności w związku z rozwojem rynku nieruchomości i wzrostem zainteresowania inwestycjami w miastach podwarszawskich. W tym celu został powołany zespół, którego rola polega na świadczeniu wszelkich usług związanych z najmowaniem lokali przez Klientów oraz dostosowywaniem warunków do ich potrzeb, obsługą pozostałych budynków magazynowych i biurowych, poszukiwaniem nowych inwestorów i opracowywaniem planów zagospodarowania terenów.
Drugą część planu stanowi świadczenie usług internetowych. Plan taktyczny zakłada dalszy rozwój i poszerzanie wachlarza oferowanych usług. Dział ten ściśle współpracuje z działem nieruchomości w zakresie podłączania budynków najmowanych przez Klientów do wspólnych sieci teleinformatycznych i Internetu. Ponadto świadczy usługi Klientom zewnętrznym podłączając do Internetu domy wolnostojące i budynki wielomieszkaniowe na terenie powiatu wołomińskiego.
Kolejna część planu zakłada rozwój działu energetycznego. Firma BJM w tym zakresie oferuje nie tylko sprzedaż liczników energii elektrycznej, gazu, wody i innych mediów oraz systemów zdalnego ich odczytu, systemów zasilania awaryjnego, ale również projektowanie, budowę, wdrażanie, doskonalenie i przebudowę systemów energetycznych.
Ostatnią częścią planu są systemy klimatyzacyjne. Plan taktyczny zakłada rozszerzenie świadczonych usług w zakresie projektowania i wdrażania zaawansowanych systemów klimatyzacyjnych o ich rozbudowę, doskonalenie oraz dystrybucję klimatyzatorów.
Długoterminowy plan strategiczny zakłada połączenie wszystkich działów firmy BJM w celu stworzenia jednego centrum projektowania i budowy systemów zarządzania kompleksami usługowo-biurowo-handlowymi oraz ich administrowania. Jedynie dział Internetu jest przewidziany jako oddzielna komórka świadcząca usługi Klientom zewnętrznym, a w szczególności na obszarach niespełniających wymagań technicznych u innych operatorów.

Na dzień 1 października 2006 roku firma BJM zatrudnia 14 osób. Jednocześnie pozostaje w stałej kooperacji z ponad 20 kontrahentami.
Kadra pracownicza każdej firmy jest kluczowym elementem jej rozwoju i sukcesu. Dlatego też dobór pracowników i ich obowiązków stanowi jeden z najważniejszych kroków umożliwiających dalszy rozwój firmy. Jednocześnie jednak każdy pracownik powinien mieć świadomość misji firmy i utożsamiać się z założeniami jej wizji. Niezwykle ważną rolę odgrywa dopasowanie wykształcenia, doświadczenia, umiejętności i wrodzonych zdolności pracownika do specyfiki i charakteru wykonywanej pracy. Nam się to udało. Wszyscy nasi pracownicy są wysokiej klasy specjalistami. Wykształceni bądź w trakcie nauki utożsamiają się z założeniami i planami firmy, są zaangażowani i zmotywowani. A to stanowi klucz do dalszego, dynamicznego rozwoju BJM.
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Warszawa - Nettel Inwestycje
Warszawa - Nextwire
Wołomin - BJM
Warszawa - KBT Sp. z o.o.
Wołomin - DARK-COM II
Marki - NETSERVIS
Sulejówek - 3.pl
Ząbki - ETHNet
Wyszków - FUZ
Wołomin - 123i


Aktualności

19.08.2022 |

Odbierz 20% zniżki na biżuterię ANI KRUK od T-Mobile

Wyjście ze znajomymi? Randka? Ważna okazja? Drobny dodatek w postaci idealnie dobranej biżuterii potrafi uzupełnić każdą kreację.

A teraz klienci indywidualni T-Mobile mogą nabyć wybrane elementy biżuterii ANI KRUK z 20-procentową zniżką.

Rabat można odebrać od 19 do 23 sierpnia w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Srebro czy złoto, cyrkonie czy perły, minimalizm czy przepych? Trendów w biżuterii jest wiele i z pewnością w kolekcjach ANI KRUK każdy znajdzie taki element, który najlepiej podkreśla urodę i charakter. 

+ więcej...
19.08.2022 |

Grupa Polsat Plus podsumowuje II kwartał 2022 roku

Grupa Polsat Plus łącznie świadczy ponad 20 mln usług płatnej TV, telefonicznych i internetowych.

Portale internetowe Grupy, w tym z Grupy Interia, odwiedza co miesiąc 21 mln użytkowników, którzy generują 2 mld odsłon.

Grupa wzmacnia ofertę 5G, jako jedyny operator na rynku oferuje swoim klientom usługę Disney+ i rozwija projekty w nowym obszarze działalności Czystej Energii i Zielonego Wodoru.

+ więcej...
18.08.2022 |

Rusza wielka promocja w T-Mobile: 6 rat gratis na KAŻDE urządzenie

Zakupy elektroniki dla wielu osób oznaczają polowanie na okazje zakupowe. Te dotyczą zazwyczaj wybranych modeli, przez co trudniej jest dobrać idealny sprzęt dla siebie lub swoich bliskich.

A gdyby tak móc wybierać spośród wszystkich urządzeń – laptopów, smartfonów, smartwatchów, tabletów – dostępnych w sklepie i to w niższej cenie?

16 sierpnia ruszyła wielka promocja w T-Mobile, dzięki której każdy może kupić to, czego dokładnie potrzebuje, a za 6 pierwszych rat nie płacić.

Równolegle startuje kampania promująca laptopy, które w ramach akcji można kupić w korzystnych cenach.

+ więcej...
18.08.2022 |

Nauczyciel Jutr@ - Fundacja Orange zaprasza nauczycielki i nauczycieli do zgłaszania się do konkursu

Do 9 września można zgłaszać kandydatury do konkursu Nauczyciel Jutr@, który zainicjowała Fundacja Orange we współpracy z Głosem Nauczycielskim.

Tytuł ten otrzyma osoba, która podąża za swoimi uczniami i dla nich otwiera się na nowe technologie, a jednocześnie nie traci z oczu tego co najważniejsze, czyli relacji z młodymi ludźmi.

Nagrodą jest wizyta studyjna w Finlandii i poznanie jednego z najwyżej ocenianych systemów edukacyjnych na świecie.

Konkurs towarzyszy corocznym wyborom Nauczyciela Roku organizowanym przez Głos Nauczycielski już po raz 20.

+ więcej...
16.08.2022 |

Jak działa światłowód? Sprawdź, zanim wykupisz

Zastanawiasz się nad wymianą łącza internetowego na światłowód? Przekonaj się, jak działa to rozwiązanie i dlaczego warto je wybrać. + więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 400 Mb/s :
Telewizja kablowa: - łącze 300 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 128 kb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij