Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Apus-Net

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Nasza firma od samego początku opiera się na starym przysłowiu: "Nasz klient, nasz pan", dlatego też satysfakcja klienta stoi u nas na pierwszym miejscu. Od 1999 roku zajmujemy się sieciami komputerowymi oraz łącznością bezprzewodową. Na bieżąco śledzimy rozwój technologii ethernetowych oraz rozwiązań radiowych Wi-Fi i dokładamy wszelkich starań, aby usługi świadczone przez naszą firmę były jak najlepszej jakości, stały na najwyższym, możliwym poziomie i przynosiły zadowolenie wszystkim osobom, które z nich korzystają.

W chwili obecnej posiadamy kilka tysięcy zadowolonych abonentów, którzy skorzystali z naszej oferty i są nią usatysfakcjonowani. Osobom, które są naszymi abonentami dłużej niż trzy lata udzielamy korzystnych rabatów na wszystkie świadczone usługi. Dodatkowo usługi mogą być łączone w pakiety i nabywane razem, dzięki czemu klient zapłaci jeszcze mniej. 24-ro godzinny monitoring naszych sieci oraz serwerów zapewnia bezproblemową i bezawaryjną pracę wszystkich urządzeń znajdujących się w naszej infrastrukturze, za które jesteśmy całkowicie odpowiedzialni. W przypadku kłopotów lub nie przewidywalnych awarii wynikłych po stronie klienta, natychmiast po dokonaniu przez klienta zgłoszenia serwisowego rozpoczynamy procedurę naprawczą. Osoba przyjmująca telefoniczne zgłoszenie usterki wprowadza je do systemu i jednocześnie otwiera nowe zlecenie naprawy. Nasi klienci mogą na bieżąco śledzić stan dokonanego zgłoszenia. W pierwszej kolejności nasi administratorzy przystępują do sprawdzenia dokładnej przyczyny wystąpienia usterki. Jeżeli problem nie leży po naszej stornie, wówczas zapewniamy klientowi pełen serwis i wsparcie techniczne. Wysłany zostaje technik, który na miejsu u klienta dokonuje usunięcia usterki. Po dokonaniu naprawy i potwierdzeniu przez klienta, że awaria została usunięta, zgłoszenie zostaje zamknięte.

Głównie zajmujemy się udostępnianiem stałych łączy Internetowych, jednak w naszym portfolio znajdują się także inne usługi jak np.: Telefonia Cyfrowa oraz Cyfrowa Telewizja kablowa, która z całą pewnością jest bardzo innowacyjnym produktem, zwłaszcza dla abonentów mieszkających w domkach jednorodzinnych. Ponieważ dużą rzeszę naszych odbiorców stanowią przedsiębiorstwa, oferujemy także usługi związane z monitoringiem obiektów oraz kontrolą dostępu. Zajmujemy się ponadto budową sieci LAN, projektowaniem i tworzeniem stron WWW oraz ich utrzymywaniem na naszych serwerach. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze we wszystkich serwerowniach w naszej sieci istnieje możliwość kolokacji serwerów. Ponieważ firma nieustannie się rozwija i inwestuje w nowe technologie, aby sprostać wymaganiom stawianym nam przez rynek, od 2011 roku zajmujemy sie także wykonywaniem sieci światłowodowych. Posiadamy niezbędny sprzęt do wdmuchiwania i spawania kabli światłowodowych oraz dokonywania późniejszych pomiarów reflektometrycznych.

Każdą zainteresowaną naszymi usługami osobę zapraszamy do naszego biura. Klient po przybyciu do naszej firmy ma możliwość sprawdzenia jakości świadczonych przez nas usług. Do dyspozycji klienta jest uruchomiony specjalny komputer, na którym każda zainteresowana współpracą osoba może skorzystać z dostępu do Internetu, wykonać testowe połączenie telefoniczne czy sprawdzić, jak funkcjonuje nasza platforma telewizyjna.

Jeżeli dana osoba po zapoznaniu się z naszą ofertą jest zainteresowana skorzystaniem z jednej lub kilku wybranych usług, wówczas po dopełnieniu wstępnych formalności, ale przed ostatecznym podpisaniem umowy, wykonujemy sprawdzenie warunków technicznych na zamówione usługi. W przypadku, gdy wywiad techniczny jest pozytywny, przystępujemy do zestawienia połączenia na odcinku od nas do klienta i po podpisaniu umowy rozpoczynamy świadczenie usług.

Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszej witryny i zapraszamy do współpracy!!!
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Częstochowa - @Alfanet Marcin Małolepszy
Częstochowa - TELSAT.TV - Telewizja kablowa i światłowodowa
Kłobuck - A-PLUS S.C.
Częstochowa - Czest.net
Częstochowa - Telsat - internet - telewizja - telefon - częstochowa
Częstochowa - Masterkom
Częstochowa - P.P.U.H. LAN Soft
Racibórz - TanioFon
Piekary Śląskie - PROTONET
Częstochowa - net9.pl Spółka Cywilna


Aktualności

25.09.2023 |

Jak opóźnić proces starzenia się skóry?

Młodość jest w cenie i co zrozumiałe chcemy ją zachować jak najdłużej. Przy dzisiejszej wiedzy medycznej jest to możliwe. Jednocześnie nie trzeba wcale sięgać po chirurgie plastyczną czy medycynę estetyczną. Dziś podpowiemy Wam, jak opóźnić proces starzenia się skóry. + więcej...
25.09.2023 |

Software house – czym jest i na czym polega jego praca?

Software house to firma specjalizująca się w tworzeniu unikalnych aplikacji mobilnych i webowych na zamówienie.

Tego typu firmy skupiają się na dostarczaniu rozwiązań informatycznych, które są zindywidualizowane i doskonale dopasowane do specyfiki działalności oraz celów biznesowych klienta.

W poniższym wpisie przedstawimy kilka kluczowych aspektów, które charakteryzują pracę software house oraz wyjaśnimy, kiedy i dlaczego warto korzystać z usług takiego przedsiębiorstwa.

+ więcej...
25.09.2023 |

Internet dla studenta – jak wybrać odpowiedni?

W pewnym sensie można uznać, że Internet jest dla studenta usługą pierwszej potrzeby.

Jednak, aby student mógł uczyć się sprawnie i miał niczym nieograniczony dostęp do wiedzy, internet musi być przede wszystkim niezawodny, szybki i niedrogi.

Jakie rozwiązanie sprawdzi się w tej sytuacji najlepiej?

Czy internet światłowodowy będzie dobrą opcją? A może warto zdecydować się na internet radiowy?

+ więcej...
25.09.2023 |

iPhone 15 w Plusie

iPhone z serii 15 są już dostępne w sprzedaży w Plusie. Wybierając iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max można skorzystać z unikalnego programu Plus Wymiana, który pozwala na zakup iPhone w atrakcyjnych ratach i wymianę na nowszy model już po dwóch latach.

Przykładowo wybierając iPhone 15 Pro 128GB w Plus Wymiana za obowiązkowe 24 raty wraz z opłatą początkową zapłacimy łącznie jedynie 4799 złotych, a pozostałe 12 rat w wysokości 2100 złotych zostanie anulowanych.

Plus, jedyny operator na polskim rynku, oferuje program Plus Wymiana – program ratalny, w ramach którego można kupić iPhone w niskich ratach i co 2 lata wymieniać go na nowszy model.

Aby skorzystać z oferty należy wybrać dowolny abonament oraz jeden z modeli iPhone: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, w umowie ratalnej na 36 miesięcy.

+ więcej...
25.09.2023 |

SMARTFONY, LAPTOPY I SPORO WIĘCEJ… NA RATY W NETII

Netia, korzystając z potencjału Grupy Polsat Plus, wchodzi na rynek sprzedaży ratalnej urządzeń mobilnych.

Obecni klienci będą mogli skorzystać z atrakcyjnych „rat 0%” bezpośrednio od operatora, nawet na 3 lata, z kwotą raty dopisywaną do rachunku za usługi Netii.

Światłowód, telewizja i smartfon lub laptop? Teraz w Netii to możliwe! Smartfony, laptopy, tablety, smartwatche oraz słuchawki bezprzewodowe w wygodnych (12, 24 lub 36-ciu) ratach 0%, dopisywanych do rachunku za usługi, doskonale uzupełniają ofertę szybkiego internetu stacjonarnego, telewizji i telefonii komórkowej Grupy Netia.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 21 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 20 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 7 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij