Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Apus-Net

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Nasza firma od samego początku opiera się na starym przysłowiu: "Nasz klient, nasz pan", dlatego też satysfakcja klienta stoi u nas na pierwszym miejscu. Od 1999 roku zajmujemy się sieciami komputerowymi oraz łącznością bezprzewodową. Na bieżąco śledzimy rozwój technologii ethernetowych oraz rozwiązań radiowych Wi-Fi i dokładamy wszelkich starań, aby usługi świadczone przez naszą firmę były jak najlepszej jakości, stały na najwyższym, możliwym poziomie i przynosiły zadowolenie wszystkim osobom, które z nich korzystają.

W chwili obecnej posiadamy kilka tysięcy zadowolonych abonentów, którzy skorzystali z naszej oferty i są nią usatysfakcjonowani. Osobom, które są naszymi abonentami dłużej niż trzy lata udzielamy korzystnych rabatów na wszystkie świadczone usługi. Dodatkowo usługi mogą być łączone w pakiety i nabywane razem, dzięki czemu klient zapłaci jeszcze mniej. 24-ro godzinny monitoring naszych sieci oraz serwerów zapewnia bezproblemową i bezawaryjną pracę wszystkich urządzeń znajdujących się w naszej infrastrukturze, za które jesteśmy całkowicie odpowiedzialni. W przypadku kłopotów lub nie przewidywalnych awarii wynikłych po stronie klienta, natychmiast po dokonaniu przez klienta zgłoszenia serwisowego rozpoczynamy procedurę naprawczą. Osoba przyjmująca telefoniczne zgłoszenie usterki wprowadza je do systemu i jednocześnie otwiera nowe zlecenie naprawy. Nasi klienci mogą na bieżąco śledzić stan dokonanego zgłoszenia. W pierwszej kolejności nasi administratorzy przystępują do sprawdzenia dokładnej przyczyny wystąpienia usterki. Jeżeli problem nie leży po naszej stornie, wówczas zapewniamy klientowi pełen serwis i wsparcie techniczne. Wysłany zostaje technik, który na miejsu u klienta dokonuje usunięcia usterki. Po dokonaniu naprawy i potwierdzeniu przez klienta, że awaria została usunięta, zgłoszenie zostaje zamknięte.

Głównie zajmujemy się udostępnianiem stałych łączy Internetowych, jednak w naszym portfolio znajdują się także inne usługi jak np.: Telefonia Cyfrowa oraz Cyfrowa Telewizja kablowa, która z całą pewnością jest bardzo innowacyjnym produktem, zwłaszcza dla abonentów mieszkających w domkach jednorodzinnych. Ponieważ dużą rzeszę naszych odbiorców stanowią przedsiębiorstwa, oferujemy także usługi związane z monitoringiem obiektów oraz kontrolą dostępu. Zajmujemy się ponadto budową sieci LAN, projektowaniem i tworzeniem stron WWW oraz ich utrzymywaniem na naszych serwerach. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze we wszystkich serwerowniach w naszej sieci istnieje możliwość kolokacji serwerów. Ponieważ firma nieustannie się rozwija i inwestuje w nowe technologie, aby sprostać wymaganiom stawianym nam przez rynek, od 2011 roku zajmujemy sie także wykonywaniem sieci światłowodowych. Posiadamy niezbędny sprzęt do wdmuchiwania i spawania kabli światłowodowych oraz dokonywania późniejszych pomiarów reflektometrycznych.

Każdą zainteresowaną naszymi usługami osobę zapraszamy do naszego biura. Klient po przybyciu do naszej firmy ma możliwość sprawdzenia jakości świadczonych przez nas usług. Do dyspozycji klienta jest uruchomiony specjalny komputer, na którym każda zainteresowana współpracą osoba może skorzystać z dostępu do Internetu, wykonać testowe połączenie telefoniczne czy sprawdzić, jak funkcjonuje nasza platforma telewizyjna.

Jeżeli dana osoba po zapoznaniu się z naszą ofertą jest zainteresowana skorzystaniem z jednej lub kilku wybranych usług, wówczas po dopełnieniu wstępnych formalności, ale przed ostatecznym podpisaniem umowy, wykonujemy sprawdzenie warunków technicznych na zamówione usługi. W przypadku, gdy wywiad techniczny jest pozytywny, przystępujemy do zestawienia połączenia na odcinku od nas do klienta i po podpisaniu umowy rozpoczynamy świadczenie usług.

Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszej witryny i zapraszamy do współpracy!!!
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Częstochowa - @Alfanet Małolepszy Marcin
Częstochowa - TELSAT.TV - Telewizja kablowa i światłowodowa
Kłobuck - A-PLUS S.C.
Częstochowa - Czest.net
Częstochowa - SPIDERNET
Częstochowa - Masterkom
Częstochowa - P.P.U.H. LAN Soft
Racibórz - TanioFon
Częstochowa - Extranet
Piekary Śląskie - PROTONET


Aktualności

23.09.2021 |

T-Mobile uruchomił już ponad 3000 stacji 5G

Mamy to! Trzytysięczna stacja 5G od T-Mobile właśnie została uruchomiona! Jest to rezultat instalacji w ostatnim tygodniu kolejnych ponad 150 stacji obsługujących najnowocześniejszą technologię i intensywnej rozbudowy sieci od lipca br.

Od momentu ogłoszenia projektu rozbudowy sieci piątej generacji, zasięg 5G od T-Mobile konsekwentnie rośnie o około 120-140 stacji tygodniowo.

Dokładnie dzisiaj uruchomiona została stacja nr 3000, która zlokalizowana jest w Strubinach w gminie Zakroczym.

Pozostałe z ponad 150 aktywowanych w ostatnich dniach stacji umiejscowionych jest, m.in. w Częstochowie, Gdańsku, Gdyni, Kaliszu, Lublinie, Pile, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Swarzędzu, Szczecinie, Wałbrzychu, Wrocławiu, Zielonej Górze i kilkunastu innych miejscowościach w całej Polsce.

+ więcej...
23.09.2021 |

Play nabywa UPC Polska - transakcja otwiera nowe możliwości dla klientów indywidualnych i biznesowych na polskim rynku

P4 Sp. z o.o. („P4”), będąca częścią Grupy iliad („iliad”), podpisała 22 września Umowę Sprzedaży i Nabycia dotyczącą 100% udziałów w UPC Polska Sp. z o.o. („UPC”) z UPC Poland Holding B.V., będącą częścią Liberty Global plc, za kwotę 7 mld zł.

Transakcja podlega teraz zgodzie regulacyjnej Komisji Europejskiej.

UPC jest największą pod względem przychodów spółką Liberty Global w Europie Środkowo-Wschodniej, oferującą usługi telewizji, szerokopasmowego dostępu do internetu światłowodowego, a także usługi mobilne, dzięki wieloletniej współpracy z Play w modelu MVNO.

Ta pozytywna informacja oznacza w praktyce nowe możliwości w obszarze usług konwergentnych dedykowanych klientom indywidualnym oraz biznesowym na polskim rynku.

+ więcej...
23.09.2021 |

Bezpieczeństwo w nowej normalności: jak radzić sobie z zagrożeniami związanymi z pracą zdalną

2020 rok przejdzie do historii jako ten, w którym miliony ludzi nauczyło się, jak to jest pracować zdalnie. Pandemia koronawirusa zmusiła pracodawców do zamknięcia biur i wypracowania elastycznych form pracy.

Nie sposób określić, jak długo potrwają obostrzenia, dlatego warto już teraz rozważyć pracę zdalną, jako realną na dłuższy czas opcję z wieloma korzyściami zarówno dla pracowników, jak i przedsiębiorstw.

Pomimo że pandemia bez wątpienia przyspieszyła przejście na tryb zdalny, elastyczne formy pracy stopniowo zyskiwały na popularności przez całą minioną dekadę.

Za sprawą postępu technologicznego zainteresowanie mobilnością i pracą w domu rosło na długo przed atakiem wirusa.

+ więcej...
23.09.2021 |

Tej jesieni postaw na dobre brzmienie: kup smartfon realme w T-Mobile i zgarnij słuchawki bezprzewodowe

Jeśli z pierwszymi opadającymi liśćmi z drzew, znacząco spadła również wydajność naszego smartfona, być może to już czas, by wymienić go na nowy.

Dla wszystkich osób planujących zakup nowego urządzenia przygotowaliśmy więc jesienną promocję. Klienci, którzy wybiorą dowolny telefon realme w T-Mobile, otrzymają w prezencie słuchawki Buds Q2 tego samego producenta.

Natomiast użytkownicy, którzy zdecydują się na model realme GT Master Edition 5G, dodatkowo mogą zgarnąć rabat w wysokości 200 zł. Promocja trwa do 4 października.

Odkrywanie jesiennych uroków staje się przyjemniejsze, jeśli np. zdjęciami pierwszych zebranych kasztanów i malowniczych koron drzew możemy podzielić się z bliskimi. 

+ więcej...
22.09.2021 |

Prawdziwie nielimitowany Internet dla całej firmy w MagentaBIZNES od T-Mobile - Robert Lewandowski w kampanii promocyjnej skierowanej do firm

Nieograniczony dostęp do Internetu to dziś niezbędny element skutecznego prowadzenia biznesu.

Wybierając ofertę MagentaBIZNES przedsiębiorcy mogą korzystać z prawdziwie nielimitowanego Internetu bez limitu prędkości i danych.

T-Mobile rozpoczyna nową kampanię promocyjną ofert dla firm MagentaBIZNES. W emitowanym jej ramach w 30-sekundowym spocie reklamowym możemy zobaczyć ambasadora marki T-Mobile, Roberta Lewandowskiego, który w roli narratora towarzyszy przedsiębiorcom w ich codziennych zmaganiach z prowadzeniem biznesu.

W kampanii nacisk położono na komunikację podstawowej zalety taryf MagentaBIZNES, a więc możliwości wyboru planu bez limitu ilości danych, a w wariancie VIP także bez jakichkolwiek ograniczeń prędkości.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 768 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 300 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 10 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij