Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

AirMAX - AirNET * (1.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Kim jesteśmy

AirMAX jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym. Świadczymy usługi dla klientów biznesowych, indywidualnych, administracji państwowej, samorządowej i wielu innych odbiorców na najwyższym, europejskim poziomie. Oferujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania telekomunikacyjne, dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Priorytetem jest dla nas zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej. Służy temu inteligentny system nadzoru, wspierany przez grupę najlepszych specjalistów, dodatkową stabilność zapewniają wdrożone liczne procedury bezpieczeństwa. Świadczone przez nas usługi obejmują: transmisję danych, dzierżawę łączy, usługi głosowe, internetowe, a także hosting i kolokację.

Historia firmy

AirMAX jest w 100% siecią polską. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży usług teleinformatycznych. Zakresem działania od początku naszego istnienia są rozwiązania telekomunikacyjne dla klientów biznesowych i indywidualnych, tworzone z myślą o potrzebach nowoczesnych przedsiębiorstw i wymagających klientów indywidualnych.

Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Wilczyce - REDE Sp. z o.o. Internet Wrocław
Chorzów - Graficom
Częstochowa - @Alfanet Małolepszy Marcin
Sośnie - ASCOR S.C.
Legnica - Flashnet
Ostrów Wielkopolski - PROMAX
Lubsko - NIKONET
Częstochowa - Masterkom
Gliwice - SilesiaNet Lesław Frydel
Olza - NOVOS Sp z o.o.


Aktualności

31.03.2020 |

#zostańwdomu z IPLĄ i oglądaj hity prosto z kina

Serwis rozrywki internetowej IPLA przygotował dla swoich widzów w ramach akcji społecznej #zostańwdomu mocne tytuły, które w ostatnim czasie miały swoje kinowe premiery.

Wśród propozycji znalazły się m.in.: komedia romantyczna z doborową obsadą – „Jak poślubić milionera” Filipa Zylbera, dwie głośne propozycje Jana Komasy – nominowany do Oscara film „Boże ciało” oraz cyber-thriller „Sala Samobójców. Hejter”, a także dramat komediowy „Pan T.” Marcina Krzyształowicza.

Nie zabrakło również propozycji dla młodzieży – „#Jestem M. Misfit” oraz dla najmłodszych – „Bayala i ostatni smok” i „Misiek i chiński skarb”. #zostańwdomu z IPLĄ i ciesz się swoim własnym, prywatnym kinem!

Kinowe hity także dla abonentów Cyfrowego Polsatu Abonenci telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu również znajdą bogatą ofertę filmowych hitów prosto z kina.  

+ więcej...
31.03.2020 |

Reklama na Ratunek – Razem w walce z koronawirusem – specjalny blok reklamowy w Telewizji Polsat

Już w czwartek 2 kwietnia tuż przed głównym wydaniem „Wydarzeń” Telewizja Polsat wyemituje blok reklamowy, z którego cały dochód zostanie przekazany na walkę z koronawirusem.

Grupa Polsat aktywnie angażuje się w walkę z epidemią. Tym razem Telewizja Polsat podjęła decyzję o przekazaniu czasu antenowego w postaci specjalnego bloku reklamowego „Reklama na Ratunek – Razem w walce z koronawirusem”.

Całkowity dochód z emisji zostanie przekazany najbardziej potrzebującym szpitalom i instytucjom zaangażowanym w walkę z epidemią za pośrednictwem Fundacji POLSAT. Akcja organizowana jest we współpracy z Biurem Reklamy Polsat Media.

+ więcej...
31.03.2020 |

10 GB darmowego internetu dla klientów biznesowych od T‑Mobile

Prowadzenie firmy obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, uzależnione jest od dostępu do internetu. Jest on wręcz niezbędny, aby pozostać w stałym kontakcie z pracownikami oraz partnerami biznesowymi. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców T‑Mobile przygotował dla nich darmowy pakiet 10 GB danych! Zapotrzebowanie Polaków na usługi telekomunikacyjne wzrosło w ostatnim czasie lawinowo. 

Tylko w ciągu ostatnich dwóch tygodni klienci indywidualni T‑Mobile aż 650 tysięcy razy aktywowali oferowane przez operatora darmowe pakiety danych.

Teraz operator przygotował ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw, które dzięki internetowi od T‑Mobile, mogą sprawnie prowadzić działalność oraz realizować cele biznesowe. 

+ więcej...
31.03.2020 |

Technologie szansą na odbicie gospodarcze w czasie kryzysu. Tą drogą poszły też Chiny

W obszarze cyfryzacji Polska wciąż ma dużo do nadrobienia względem bardziej rozwiniętych zachodnich gospodarek.

W ubiegłorocznym rankingu DESI zajęła dopiero 25. miejsce wśród 28 państw w Unii Europejskiej, a według raportu McKinsey gospodarka cyfrowa stanowi w niej tylko nieco ponad 6 proc. krajowego PKB.

Prezes Fundacji Digital Poland podkreśla, że konieczne są wzrost wydatków w tym obszarze i większa adaptacja cyfrowych technologii w sektorze MŚP.

W obliczu spodziewanego spowolnienia wywołanego pandemią koronawirusa to może być szansa na wzrost. Taki plan mają też Chiny. 

+ więcej...
31.03.2020 |

Konrad Ciesiołkiewicz prezesem Fundacji Orange

Rada Fundacji Orange powołała Konrada Ciesiołkiewicza na stanowisko prezesa tej organizacji. Ewa Krupa, która kierowała Fundacją od 2015 roku, skupi się na swojej nowej roli zawodowej – dyrektorki Kultury i Rozwoju w Orange Polska. 

Od kwietnia Konrad Ciesiołkiewicz będzie łączyć pracę w Fundacji ze swoimi dotychczasowymi obowiązkami dyrektora Komunikacji Korporacyjnej i CSR w Orange Polska.

Konrad Ciesiołkiewicz jest związany z Orange Polska od 2008 roku, gdzie zajmuje się społeczną odpowiedzialnością biznesu i relacjami publicznymi. Od 2008 roku jest członkiem Rady Fundacji Orange.

Ponadto, od kilku lat jest zaangażowany w działalność Komitetu Dialogu Społecznego Krajowej Izby Gospodarczej, od 2018 jako jego przewodniczący. Ukończył zarządzanie, psychologię, politologię.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 200 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 3,5 Mb/s
xDSL - łącze 100 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 10 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij