szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

AD-NET

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Oferujemy internet bezprzewodowy w technologi 5 GHz i 5 GHz MIMO w miastach Koluszki i Brzeziny oraz dla okolicznych miejscowości:

Firma powstała w 2007r. Posiadamy łączę od ogólnopolskiego Providera TK Telekom oraz NETIA , staramy się zapewnić maksimum satysfakcji oraz wsparcia technicznego klientowi. Oferujemy stabilność oraz niezawodność usług, za dodatkowe usługi nie pobieramy opłat.Umowa na czas nieokreślony. Zapraszamy do współpracy. Satysfakcja gwarantowana !!! ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Łódź - Goldnet International Łódź
Łódź - COE.pl Sp. z o.o.
Łódź - TOYA
Wiśniowa Góra - INSPORT
Łódź - HyperLAN
Brzeziny - CITYNET
Łódź - TPnets.com Tomasz Bathelt, Piotr Marciniak
BĘDKÓW - BOKAR
Koluszki - AD-NET
Kurowice - PPHU Matrix


Aktualności

19.04.2018 |

Podwójne zwycięstwo: nielimitowany internet domowy od T‑Mobile teraz w zestawie z konsolą Sony PlayStation 4

Już 20 kwietnia rusza nowa kampania T‑Mobile, w której operator komunikuje ofertę nielimitowanego Internetu domowego z routerem Huawei B529 w zestawie z konsolą Sony PlayStation 4 za 1 zł na start.

To idealna rozrywka dla całej rodziny!

Szacuje się, że w Polsce jest 13 mln (wg niektórych danych nawet 16 mln) graczy: od tych największych zapaleńców, po tak zwanych casual gamers.

Wg. najnowszego raportu Kantar Millward Brown i Urban Communications*, co trzeci Polak ma styczność z grami online: sam w nie gra, lub obserwuje jak robią to inni. 

+ więcej...
19.04.2018 |

KRRiT chce poszerzyć cyfrową ofertę radia o rozgłośnie lokalne. Przetargi na częstotliwości w drugiej połowie 2018 roku

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podtrzymuje swoje zainteresowanie cyfryzacją radia.

Obecnie pracuje nad strategią, która pozwoli poszerzyć ofertę i uruchomić dodatkowe stacje radiowe, w szczególności rozgłośnie komercyjne o lokalnym charakterze.

Ogłaszanie wolnych częstotliwości na lokalne, miejskie multipleksy w 34 miastach ma nastąpić w drugiej połowie tego roku.

KRRiT nie wycofuje się z planów cyfryzacji radia, wbrew pytaniom i wątpliwościom, które się pojawiały. 

+ więcej...
19.04.2018 |

MagentaBiznes - tak się robi efekt WOW w biznesie

18 kwietnia wystartowała nowa kampania T‑Mobile dla firm, w której klienci operatora promują rozwiązania MagentaBiznes – nielimitowany internet i rozmowy dla wszystkich w firmie, a także niższe płatności, gdy nie używa się dodatkowych kart SIM.

W pierwszym spocie reklamowym wystąpiła architekt krajobrazu, prowadząca od ponad 21 lat własną firmę.

Na ekranie pojawiła się także Dorota Wellman, która sprawdza, jak uzyskać efekt WOW w biznesie.

W ubiegłym roku w kampanii T‑Mobile „Firma bez Limitów – masz to czarno na białym” uczestniczyli przedsiębiorcy reprezentujący różne branże, dla których własny biznes jest źródłem satysfakcji i prawdziwą pasją, który wymaga działania na pełnych obrotach i oferty, która daje pełną swobodę rozwoju. 

+ więcej...
19.04.2018 |

Aplikacje mogą stwarzać ryzyko ujawnienia danych osobowych ze względu na wykorzystanie kodu osób trzecich

Analizując popularne aplikacje randkowe, badacze z Kaspersky Lab odkryli, że niektóre z nich przesyłają niezaszyfrowane dane użytkowników za pośrednictwem niezabezpieczonego protokołu HTTP, stwarzając zagrożenie dla prywatności.

Jest to wynik stosowania w niektórych aplikacjach zewnętrznych gotowych do użycia zestawów narzędzi dla programistów (SDK), które są dostarczane przez popularne sieci reklamowe.

Niektóre z takich aplikacji są zainstalowane na kilku miliardach urządzeń na całym świecie, a poważna luka w zabezpieczeniach oznacza możliwość przechwycenia, zmodyfikowania i wykorzystania prywatnych danych w dalszych atakach, wobec czego wielu użytkowników pozostaje bezbronnych.

+ więcej...
19.04.2018 |

Niebezpieczne luki w produktach firmy Microsoft

Użytkownicy Windowsa powinni zaktualizować system i zastosować najnowsze łatki do pakietu MS Office – ostrzegają analitycy z firmy Fortinet.

Wszystko przez liczne luki wykryte w zabezpieczeniach programu Word oraz silnika baz danych Windows JET używanego przez MS Access oraz Visual Basic.

W ostatnich miesiącach analitycy z zespołu FortiGuard Labs firmy Fortinet zgłosili liczne luki typu use- after-free w zabezpieczeniach różnych wersji programu Word.

Luki te zostały poprawione w styczniowych oraz marcowych aktualizacjach zabezpieczeń produktu firmy Microsoft. 

+ więcej...
najtańszy internet i telewizjaNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 65 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1 Gb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 384 kb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij