Wiadomości

Loading


13.06.2024 | Rewolucja w dostępie do internetu: Światłowód o prędkości 8 Gb/s

Orange wprowadza nową ofertę światłowodową, umożliwiającą prędkość pobierania danych do 8 Gb/s, rewolucjonizując tym samym dostęp do internetu w Polsce. To przełomowe rozwiązanie skierowane jest do najbardziej wymagających użytkowników, potrzebujących niezawodnego i ultraszybkiego połączenia do pracy, nauki oraz rozrywki.

Nowa usługa Orange wspierana jest przez router FunBox 10, który obsługuje standard Wi-Fi 6E. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z najwyższej jakości sygnału bezprzewodowego, oferującego nie tylko szybkość, ale również stabilność połączenia w całym domu. Router wyposażony jest w pięć portów Ethernet, w tym jeden 10-gigabitowy, co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału nowej oferty.
Testy prędkości i wydajności

W testach przeprowadzonych na różnych urządzeniach, takich jak nowoczesne laptopy i smartfony, usługa Orange osiągała imponujące prędkości pobierania i wysyłania danych. Użytkownicy mogli cieszyć się płynnym streamingiem w jakości 4K, szybkimi pobraniami dużych plików oraz stabilnym działaniem podczas gier online i wideokonferencji.
Koszt usługi i opcje abonamentowe

Oferta światłowodowa Orange dostępna jest w kilku planach abonamentowych. Dla mieszkańców bloków abonament wynosi 195,02 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące, natomiast dla właścicieli domów jednorodzinnych dochodzi dodatkowa opłata związana z instalacją. Orange oferuje również elastyczną opcję bez długoterminowego zobowiązania za 205,02 zł miesięcznie.
Wsparcie techniczne i dodatkowe usługi

Orange zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne dla nowych użytkowników, pomagając w konfiguracji sprzętu oraz rozwiązaniu ewentualnych problemów z siecią. Dodatkowo, nowi abonenci mogą skorzystać z promocyjnych ofert na inne usługi Orange, takie jak telewizja czy telefonia komórkowa, co czyni całą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.
Podsumowanie

Nowa oferta światłowodowa Orange z prędkością 8 Gb/s to znaczący krok naprzód w dziedzinie dostępu do internetu w Polsce. Dzięki tej usłudze użytkownicy mogą korzystać z niespotykanej dotąd szybkości i stabilności połączenia, co z pewnością zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Orange, inwestując w nowoczesną technologię i innowacyjne rozwiązania, umacnia swoją pozycję lidera na rynku usług telekomunikacyjnych.

Kliknij aby powiększyć13.06.2024 | Światłowód w gminie Chojnice napotyka trudności

Projekt rozwoju infrastruktury światłowodowej w gminie Chojnice, mający na celu dostarczenie szybkiego internetu mieszkańcom, napotkał na poważne przeszkody.

Pomimo ambitnych planów, realizacja projektu nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami, co budzi frustrację wśród mieszkańców i lokalnych władz.

+ więcej...
13.06.2024 | Nowatorski światłowód bezprzewodowy we Wrocławiu: Przełomowa technologia na wyciągnięcie ręki

Światłowód bezprzewodowy, znany jako AirFiber, wprowadza nową jakość dostępu do internetu we Wrocławiu. 

Ta rewolucyjna technologia eliminuje potrzebę kosztownej i czasochłonnej instalacji tradycyjnych kabli światłowodowych, oferując szybki, stabilny i ekonomiczny internet za pomocą bezprzewodowych sygnałów radiowych.

+ więcej...
11.06.2024 | Poznaj sieciowy HSM i zyskaj bezpieczną przewagę

Chcesz odseparować HSM od reszty infrastruktury sprzętowej?

A może szukasz jednego skutecznego rozwiązania dla wielu aplikacji?

Odpowiedzią na Twoje potrzeby może okazać się LAN HSM.

Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie najwyższy poziom bezpieczeństwa operacji kryptograficznych musi iść w parze z wydajnością.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 60 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 100 Mb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 256 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij