Wiadomości

Loading


13.06.2024 | Nowatorski światłowód bezprzewodowy we Wrocławiu: Przełomowa technologia na wyciągnięcie ręki

Światłowód bezprzewodowy, znany jako AirFiber, wprowadza nową jakość dostępu do internetu we Wrocławiu. Ta rewolucyjna technologia eliminuje potrzebę kosztownej i czasochłonnej instalacji tradycyjnych kabli światłowodowych, oferując szybki, stabilny i ekonomiczny internet za pomocą bezprzewodowych sygnałów radiowych.

Działanie technologii AirFiber

AirFiber opiera się na zaawansowanych technologiach radiowych, które umożliwiają przesyłanie danych z prędkością do 15 Gb/s. Dzięki wykorzystaniu specyficznych właściwości tlenu cząsteczkowego, sygnał radiowy odbija się wewnętrznie, podobnie jak w przypadku światłowodu, ale bez potrzeby fizycznych kabli. Powietrze pełni rolę medium transmisyjnego, co pozwala na szybkie i niezawodne połączenia internetowe.
Zalety AirFiber

Jednym z głównych atutów technologii AirFiber jest jej ekonomiczność. Tradycyjna instalacja światłowodów wymaga dużych nakładów finansowych na wykopy, sprzęt i prace budowlane. AirFiber eliminuje te koszty, oferując tańszą i szybszą instalację, która może zostać ukończona w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Ponadto, technologia ta jest niemal całkowicie odporna na awarie związane z fizycznym uszkodzeniem kabli, takie jak zamarzanie, zalania czy uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu, przedsiębiorstwa korzystające z AirFiber mogą liczyć na stabilność i niezawodność połączenia.
Zastosowanie w biznesie

Światłowód bezprzewodowy AirFiber jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które wymagają szybkiego i stabilnego dostępu do internetu. Stała prędkość transmisji danych oraz niski ping są szczególnie ważne dla przedsiębiorstw działających w sektorze IT, e-commerce oraz dla instytucji publicznych. Dzięki AirFiber, firmy mogą skutecznie realizować swoje zadania, unikając problemów związanych z przerwami w dostępie do internetu.
Testowanie bez zobowiązań

Aby przekonać się o zaletach nowej technologii, operator oferuje możliwość darmowego testowania usług przez 14 dni. Przedsiębiorcy mogą bez zobowiązań sprawdzić, jak AirFiber sprawdza się w ich codziennej działalności, co pozwala na podjęcie świadomej decyzji bez ryzyka.
Przyszłość technologii AirFiber

AirFiber ma szansę stać się przyszłością internetu w Polsce, zwłaszcza w regionach, gdzie tradycyjna infrastruktura światłowodowa jest trudna do wdrożenia. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom, technologia ta może zrewolucjonizować sposób, w jaki przedsiębiorstwa i mieszkańcy korzystają z internetu, oferując szybkie, stabilne i ekonomiczne połączenia bez potrzeby instalacji kabli.
Podsumowanie

Wprowadzenie technologii AirFiber we Wrocławiu to krok milowy w rozwoju infrastruktury cyfrowej miasta. Dzięki tej nowoczesnej technologii, mieszkańcy i przedsiębiorstwa mogą cieszyć się szybkim i niezawodnym dostępem do internetu, co znacząco podnosi jakość życia i możliwości biznesowe. AirFiber jest dowodem na to, że przyszłość internetu może być bezprzewodowa i niezwykle efektywna.

Kliknij aby powiększyć11.06.2024 | Poznaj sieciowy HSM i zyskaj bezpieczną przewagę

Chcesz odseparować HSM od reszty infrastruktury sprzętowej?

A może szukasz jednego skutecznego rozwiązania dla wielu aplikacji?

Odpowiedzią na Twoje potrzeby może okazać się LAN HSM.

Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie najwyższy poziom bezpieczeństwa operacji kryptograficznych musi iść w parze z wydajnością.

+ więcej...
06.06.2024 | Niezawodny i szybki Internet w podróży

Planujesz dłuższy urlop w egzotycznym miejscu, krótką wycieczkę po Europie, czy może chcesz połączyć pracę z podróżami?

W takich sytuacjach niezawodny dostęp do internetu jest kluczowy.

Dziś mamy szeroki wachlarz opcji, od klasycznego roamingu, lokalnych kart SIM, przez karty eSIM, po wynajem routerów WiFi.

Jak wybrać najlepszą dla siebie opcję?

Podpowiadamy!

+ więcej...
22.05.2024 | Nowe Zasady Blokowania Podejrzanych SMS-ów przez Operatorów Telekomunikacyjnych

Rosnące zagrożenie cyberprzestępczością skłoniło polskich operatorów telekomunikacyjnych do podjęcia zdecydowanych działań mających na celu ochronę użytkowników przed oszustwami.

Operatorzy wprowadzają nowe środki zabezpieczające, które mają na celu blokowanie podejrzanych wiadomości SMS, które mogą zawierać linki prowadzące do złośliwych stron internetowych lub próbować wyłudzić dane osobowe.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,8 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 20 Mb/s
xDSL - łącze 15  Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 24 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij