Wiadomości

Loading


22.05.2024 | Nielimitowany Internet Mobilny: Przegląd Ofert Operatorów

Czy naprawdę istnieje internet mobilny bez limitu danych? To pytanie nurtuje wielu użytkowników poszukujących niezawodnego dostępu do sieci.

Wielu operatorów oferuje tak zwany "internet bez limitu", ale w rzeczywistości często stosowane są ograniczenia prędkości po przekroczeniu określonego limitu danych.

Sprawdźmy, jak to wygląda u pięciu największych operatorów w Polsce.

T-Mobile: internet Domowy

T-Mobile oferuje prawdziwie nielimitowany internet mobilny z prędkością do 90 Mb/s za 95 zł miesięcznie. W ramach umowy można wybrać pakiet do 60 Mb/s za niższą cenę. Do oferty dołączany jest router renomowanych marek, takich jak ZTE czy TCL.

Play: internet Mobilny

Play proponuje kilka opcji, w tym paczki danych 150 GB, 500 GB, a także całkowicie nielimitowany internet 5G, pod warunkiem posiadania odpowiedniego zasięgu. Ceny zaczynają się od 50 zł miesięcznie, a po przekroczeniu limitu danych prędkość spada do 1 Mb/s.

nju mobile: Atrakcyjne Ceny

nju mobile oferuje internet za jedyne 29 zł miesięcznie z możliwością uzyskania do 300 GB danych po dwóch latach lojalności. Po wyczerpaniu limitu prędkość spada do 1 Mb/s. Oferta obejmuje również abonament komórkowy z umową na czas nieokreślony.

Plus: Różnorodne Pakiety

Plus oferuje trzy główne pakiety: 100 GB za 49 zł, 200 GB za 69 zł i 700 GB za 99 zł miesięcznie. Po przekroczeniu limitu danych prędkość spada do 1 Mb/s. Dodatkowo, Plus oferuje darmowy dostęp do Disney+ przez pierwszy rok.

Orange: Elastyczne Oferty

Orange proponuje dwa główne pakiety: 10 GB za 9,99 zł i 50 GB za 39,99 zł miesięcznie. Po przekroczeniu limitu prędkość spada do 1 Mb/s. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych gigabajtów oraz aktywacji usługi Szczęśliwe Godziny, umożliwiającej nocny transfer danych.

Prawdziwie nielimitowany internet mobilny bez ograniczeń prędkości oferują głównie T-Mobile i Play, jednak większość ofert wiąże się z ograniczeniami prędkości po przekroczeniu określonego limitu danych. Przed wyborem oferty warto dokładnie przeanalizować warunki umowy i dodatkowe opłaty.

Czy istnieje internet mobilny bez limitu?
Tak, ale prawdziwie nielimitowane oferty są rzadkością i często wiążą się z ograniczeniami prędkości po przekroczeniu pewnej ilości danych.

Który operator oferuje najlepszy internet mobilny bez limitu?
T-Mobile i Play oferują najbardziej konkurencyjne oferty, jednak warto sprawdzić szczegóły dotyczące ograniczeń prędkości i dostępności w Twojej lokalizacji.

Ile kosztuje internet mobilny bez limitu?
Ceny zaczynają się od 29 zł miesięcznie (nju mobile) do około 95 zł (T-Mobile). Ceny zależą od prędkości i dodatkowych usług w ofercie.

Internet mobilny bez limitu danych to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących elastycznego i niezawodnego dostępu do sieci, zwłaszcza w miejscach, gdzie brak jest infrastruktury kablowej. Warto jednak pamiętać o możliwych ograniczeniach prędkości i dokładnie czytać warunki umowy przed jej podpisaniem.

Kliknij aby powiększyć22.05.2024 | Hawe Telekom wdrożyło sieć VPN w 20 lokalizacjach Banku Nowego.

Firma Hawe Telekom rozpoczęła współpracę z Bankiem Nowym S.A, świadczącym usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Umowa z bankiem została zawarta na świadczenie usługi VPN dla 20 lokalizacji banku.

Operator chce intensywnie rozwijać się na rynku finansowym i negocjuje kolejne kontrakty.

+ więcej...
20.05.2024 | Koniec 3G: Polska przełącza się na nowoczesne technologie

Era 3G, która była rewolucją w mobilnej komunikacji, powoli dobiega końca.

Polska podobnie jak wiele innych krajów planuje wyłączenie sieci 3G na rzecz bardziej zaawansowanych technologii, takich jak 4G LTE i 5G.

+ więcej...
20.05.2024 | Podkarpacie: Wzrost Dostępu do Internetu w Gospodarstwach Domowych

Na Podkarpaciu aż 92,8% gospodarstw domowych ma dostęp do internetu, co wskazuje na znaczący postęp w cyfryzacji regionu.

Wzrost ten jest wynikiem inwestycji w infrastrukturę telekomunikacyjną oraz zwiększonego zainteresowania nowoczesnymi technologiami.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,5 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 700 Mb/s:
GSM - łącze 700 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij