Wiadomości

Loading


17.05.2024 | Orange dla Biznesu: Kompleksowa Oferta Wykraczająca Poza Telekomunikację

Orange Polska, znany operator telekomunikacyjny, oferuje przedsiębiorstwom znacznie więcej niż tylko tradycyjne usługi telekomunikacyjne. Firma koncentruje się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań technologicznych, które pomagają w optymalizacji procesów biznesowych i zwiększaniu efektywności operacyjnej.

Rozbudowane usługi IT

Konsulting i Doradztwo:
Orange Polska oferuje usługi konsultingowe, pomagając firmom w doborze i wdrożeniu najnowszych technologii, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Konsultanci Orange analizują istniejącą infrastrukturę IT, proponując usprawnienia i nowoczesne rozwiązania.

Chmura i Data Center:
Usługi chmurowe i centra danych Orange pozwalają na bezpieczne przechowywanie i zarządzanie danymi. Oferta obejmuje zarówno prywatne, jak i publiczne chmury, a także hybrydowe rozwiązania, które łączą zalety obu modeli. Dzięki nowoczesnym centrom danych firmy mogą skupić się na swoim podstawowym biznesie, pozostawiając zarządzanie infrastrukturą IT ekspertom z Orange.

Cyberbezpieczeństwo:
Współczesne firmy są narażone na różnorodne zagrożenia cyfrowe. Orange Polska oferuje zaawansowane rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa, w tym ochronę przed atakami DDoS, monitoring sieci, a także kompleksowe audyty bezpieczeństwa. Firma zapewnia ciągłe wsparcie i doradztwo w zakresie ochrony danych.

Internet Rzeczy (IoT) i Big Data

IoT:
Orange Polska rozwija zaawansowane rozwiązania IoT, umożliwiające monitorowanie i zarządzanie urządzeniami w czasie rzeczywistym. To kluczowe dla branż takich jak logistyka, produkcja czy zarządzanie nieruchomościami. IoT pozwala na automatyzację procesów, co prowadzi do zwiększenia efektywności operacyjnej i redukcji kosztów.

Big Data:
Analiza dużych zbiorów danych to kolejna usługa oferowana przez Orange. Dzięki narzędziom Big Data firmy mogą lepiej rozumieć swoje procesy, klientów i rynek, na którym działają. Orange pomaga w gromadzeniu, przetwarzaniu i analizie danych, dostarczając cennych informacji, które wspierają podejmowanie decyzji biznesowych.

Rozwiązania Komunikacyjne

Unified Communications:
Orange oferuje zintegrowane rozwiązania komunikacyjne, które łączą różne kanały komunikacji w jednej platformie. Ułatwia to zarządzanie komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną, poprawiając efektywność współpracy w firmie.

Mobilność i Zdalna Praca:
W dobie rosnącej popularności pracy zdalnej, Orange dostarcza narzędzia umożliwiające efektywną pracę poza biurem. Oferta obejmuje mobilne plany taryfowe, zdalny dostęp do zasobów firmowych oraz bezpieczne połączenia VPN.

Transformacja Cyfrowa
Orange wspiera firmy w ich transformacji cyfrowej, oferując kompleksowe podejście obejmujące analizę potrzeb, wdrożenie technologii i ciągłe wsparcie. Firma pomaga w automatyzacji procesów, integracji systemów oraz wdrożeniu nowoczesnych narzędzi do zarządzania przedsiębiorstwem.

Wsparcie Techniczne i Edukacja

Wsparcie 24/7:
Klienci Orange mogą liczyć na całodobowe wsparcie techniczne. Firma zapewnia szybkie i skuteczne rozwiązanie problemów, minimalizując przestoje w działalności.

Szkolenia i Edukacja:
Orange organizuje szkolenia dla swoich klientów, pomagając im zrozumieć i efektywnie wykorzystać nowe technologie. Programy edukacyjne obejmują zarówno podstawowe kursy, jak i zaawansowane szkolenia z zakresu IT i telekomunikacji.

Orange Polska to więcej niż dostawca usług telekomunikacyjnych. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania IT, które wspierają rozwój i efektywność biznesową. Dzięki zaawansowanym usługom chmurowym, cyberbezpieczeństwu, IoT, Big Data oraz nowoczesnym narzędziom komunikacyjnym, Orange pomaga firmom w pełni wykorzystać potencjał cyfrowej transformacji.

Kliknij aby powiększyć17.05.2024 | VPN (Virtual Private Network)

VPN (Virtual Private Network) to narzędzie, które zapewnia prywatność i bezpieczeństwo w internecie, tworząc szyfrowane połączenie między twoim urządzeniem a serwerem.

Dzięki VPN możesz ukryć swoje IP, chronić dane przed hakerami i uzyskiwać dostęp do treści zablokowanych w twojej lokalizacji.

+ więcej...
17.05.2024 | T-Mobile: Nowa Oferta na Kartę, Abonamenty i Internet 5G
T-Mobile zaprezentował swoje najnowsze oferty na kartę, abonamenty oraz usługi internetowe, w tym dostęp do sieci 5G. Operator kontynuuje rozbudowę swojej infrastruktury, dostarczając nowoczesne rozwiązania i konkurencyjne ceny. Nowe oferty mają na celu zaspokojenie różnorodnych potrzeb użytkowników, od tych, którzy potrzebują elastyczności, po osoby szukające kompleksowych pakietów usług. + więcej...
17.05.2024 | Net Neutrality: Co To Jest i Dlaczego Jest Ważne?

Net neutrality, czyli neutralność sieci, to zasada mówiąca, że wszyscy dostawcy usług internetowych (ISP) powinni traktować cały ruch w sieci jednakowo.

Oznacza to brak faworyzowania lub blokowania żadnych aplikacji, stron internetowych ani usług.

Ta koncepcja jest kluczowa dla zapewnienia wolnego i otwartego internetu.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 32 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 40 Mb/s
xDSL - łącze 15  Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 350 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij