Wiadomości

Loading


23.01.2024 | System rezerwacji biletów- dlaczego warto z niego korzystać?

Koncerty, wystawy czy inne wydarzenia kulturalne wymagają zwykle zakupu biletu wstępu. Wejścia do parku rozrywki, parku trampolin czy na basen również wymagają rezerwacji wejściówki. Na szczęście z systemem rezerwacyjnym sprzedaż i zakup biletów odbywa się szybko, sprawnie i w dużej mierze automatycznie. Poznaj system sprzedaży biletów Going. i przekonaj się, że jest to rozwiązanie dla Ciebie!

Sprzedaż biletów? To proste!

Going. to pierwsza multikanałowa platforma obsługi 360 stopni, a jednocześnie najnowocześniejszy system sprzedaży biletów online w Polsce. Oferta skierowana jest do organizatorów wydarzeń, którzy chcą sprzedawać bilety szybko i bezproblemowo, zarówno w wersji elektronicznej, jak i stacjonarnej. Going. to wyłączny operator sprzedaży biletowej, zapewniający dystrybucję biletów i łatwą kontrolę wejścia na teren obiektu czy wydarzenia. System sprzedaży biletów w formie POS pozwala na maksymalne przyspieszenie obsługi klientów, co przekłada się na ich zadowolenie i satysfakcję. Niezbędne zgody prawne zbierane są w sposób automatyczny, co również przyspiesza obsługę. Atutem systemu jest także możliwość zarządzania wiedzą o klientach i analityka pozwalająca na podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Sprzedaj bilet szybko i sprawnie!

Jakie zalety ma system sprzedaży biletowej?

Największym atutem systemu sprzedaży biletów jest łatwość i intuicyjność obsługi, a także maksymalnie uproszczona ścieżka zakupowa. Do odbioru biletu czy wejściówki wystarczą dosłownie 3 kliknięcia. System sprzedaży biletów można łatwo dopasować do identyfikacji wizualnej danej marki. To sprawia, że biznes staje się spójny, a jego przekaz jasny. Going. to zaawansowany system dający mnóstwo możliwości. Pozwala m.in. na dokonywanie rezerwacji z wydłużonym terminem płatności, co jest szczególnie ważne w przypadku klientów B2B. System pozwala także na pełną automatyzację wejścia klienta do danej przestrzeni, co zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. Going. należy do Grupy Empik już od 2018 roku. Z technicznego punktu widzenia, system rezerwacji online zwiększa konwersję, a co za tym idzie, także przychody. Dzisiejsi klienci nade wszystko cenią sobie wygodę, dlatego wszelkie ułatwienia i usprawnienia są jak najbardziej w cenie. Używanie systemu biletowego pozwala na przewidywanie obłożenia obiektu i lepszą kontrolę nad przepływem klientów, co skutkuje brakiem kolejek i obniżeniem kosztów obsługi sprzedaży stacjonarnej. 

Sprzedaj bilet na swoje wydarzenia szybko i sprawnie!

Jako organizator danego wydarzenia, ale także jako jego promotor, artysta czy inny podmiot, możesz sprzedawać bilety za pośrednictwem zautomatyzowanego systemu rezerwacji biletów. Korzysta na tym zarówno sprzedający, jak i kupujący- sprzedający ma większą kontrolę nad sprzedażą, kupujący natomiast może liczyć na maksymalne przyspieszenie całego procesu. Droga do zdobycia biletu na koncerty czy wejściówek do danego obiektu jest krótka właśnie dzięki systemowi rezerwacyjnemu. Co więcej, system pozwala nie tylko sprzedawać bilety, ale także odsprzedawać je i dostarczać do nowego nabywcy. 

Do kogo skierowana jest oferta?

Oferta systemu sprzedaży biletów jest skierowana przede wszystkim do promotorów i organizatorów koncertów, a także dla artystów, którzy chcą dotrzeć do swoich fanów szybko i skutecznie. Z oferty chętnie korzystają instytucje publiczne, które pracują dla kultury lokalnej, a także kluby czy parki rozrywki. Z systemu może korzystać właściwie każda branża i każde wydarzenie, które wymaga rezerwacji i zakupu biletu. 


 

 

Kliknij aby powiększyć23.01.2024 | 7 zasad skutecznej reklamy internetowej na YouTube
Reklama internetowa na YouTube stała się niezwykle popularnym narzędziem promocyjnym dla firm i marketerów. Dynamiczny rozwój platformy wideo sprawia, że skuteczna kampania reklamowa może przynieść imponujące rezultaty. Jeśli również chcesz wykorzystać potencjał YouTube, oto siedem kluczowych zasad, które pomogą Ci stworzyć efektywną reklamę internetową. + więcej...
16.01.2024 | Bramka SMS — co to i do czego się przydaje?

Większość osób zapewne miała w swoim życiu okazję wysłać SMS-a.

Zwykle jednak robimy to w bardzo prosty sposób, za pomocą aplikacji do wiadomości na swoim smartfonie.

Jest jednak także inna opcja, która niekiedy okazuje się znacznie lepsza, a mianowicie skorzystanie z bramki SMS.

Czym ona dokładnie jest i jak działa? Wyjaśniamy!

+ więcej...
10.01.2024 | Gracze i ich historie na Mistrzostwach Świata League of Legends

W dynamicznym i stale zmieniającym się świecie esportu niewiele wydarzeń ma taką prestiżową przyciągającą moc jak Mistrzostwa Świata League of Legends, zwane powszechnie "Worlds".

Coroczne widowisko skupia najlepsze drużyny z całego świata, walczące o supremację na wirtualnym polu bitwy.

Choć często skupiamy się na epickich starciach między tymi drużynami, to to właśnie gracze nadają mistrzostwom prawdziwego ducha.

W niniejszym artykule wyruszamy w podróż, aby poznać fascynujące historie graczy, którzy odcisnęli niezatarte piętno na Mistrzostwach Świata League of Legends.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 24 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 7 Mb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 80 Mb/s :
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij