Wiadomości

Loading


30.11.2023 | Jak znaleźć idealny software house? Przewodnik z Dogtronic

Chcesz stworzyć zaawansowaną technicznie stronę internetową, sklep lub aplikację mobilną?

Potrzebujesz ekspertów z doświadczeniem, którzy ją przygotują. Warto wtedy zwrócić się do profesjonalnego software house`u.

Tylko jak go wybrać? Przecież od tego zależy sukces Twojego biznesu. W morzu ofert i obietnic, jak odnaleźć tę jedną, która spełni oczekiwania i przyniesie wymierne rezultaty?

W tym artykule podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę oraz dlaczego Dogtronic z Lublina może być idealnym partnerem dla Twojego przedsięwzięcia.

Na co zwrócić uwagę wybierając software house?

Wybierając software house, kluczowe jest spojrzenie zarówno na aspekty techniczne, jak i ludzkie. Czy zespół ma odpowiednie kompetencje? Czy potrafi dostosować się do unikalnych potrzeb Twojego biznesu? A może najważniejsze jest, aby zrozumieć Twoją wizję i przekuć ją w rzeczywistość? Odpowiedź na te pytania pomoże Ci wybrać partnera, który nie tylko zrealizuje projekt, ale będzie wspierał Twój rozwój na każdym etapie współpracy.

Doświadczenie i portfolio

Pierwszym krokiem w wyborze software house'u jest przeanalizowanie jego doświadczenia oraz dotychczasowych projektów. Dogtronic, z ponad 17-letnią historią, z dumą prezentuje swoje case studies, w tym innowacyjne aplikacje takie jak Plant You Grow (narzędzue do pomiaru wzrostu roślin) czy KryptoBot (zautomatyzowany asystent do handlu na giełdach). Takie przykłady świadczą o głębokiej wiedzy zespołu i zdolności do realizacji różnorodnych zadań.

Zaangażowanie i pasja

Zaangażowanie i pasja to dwa słowa, które w pełni oddają ducha pracy w Dogtronic. Zespół, działający z całego serca, nie tylko realizuje zadania, ale także doradza i pomaga w kształtowaniu wizji klientów. Ten osobisty akcent i poświęcenie to cechy, które wyróżniają Dogtronic na tle konkurencji.

Lokalizacja i znajomość polskiego rynku

Lokalizacja software house'u ma znaczenie. Dogtronic, usytuowany w sercu Lublina, doskonale rozumie potrzeby lokalnych przedsiębiorców oraz specyfikę regionalnego rynku. Bliskość i możliwość bezpośrednich spotkań to dodatkowy atut dla tych, którzy cenią osobisty kontakt i szybką reakcję.

Indywidualne podejście do klienta

Dogtronic wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Nie ma tutaj miejsca na sztampowe rozwiązania; każdy projekt jest traktowany jak unikat. Takie podejście gwarantuje, że każda strona internetowa, aplikacja mobilna czy sklep internetowy jest dopasowany do specyficznych potrzeb biznesowych.

Współpraca i transparentność

Transparentność w ramach zlecenia to kolejny kluczowy element. Dogtronic dba o to, by klienci byli na bieżąco informowani o postępach w pracy, co buduje zaufanie i otwiera drogę do owocnej współpracy.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Innowacyjność i nowoczesne rozwiązania to kolejne atuty Dogtronic. Zespół nie boi się wyzwań technologicznych, co pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Marka z charakterem

Wybierając Dogtronic, wybierasz nie tylko software house, ale markę z charakterem. Ambicja, talent, unikatowe doświadczenie — to elementy, które tworzą wyjątkową tożsamość firmy.

Dogtronic sp. z o.o. - solidny partner w tworzeniu narzędzi software

Wybór software house'u to decyzja, która powinna być poprzedzona gruntowną analizą. Dogtronic, dzięki swojemu doświadczeniu, indywidualnemu podejściu do każdego projektu, pasji i zaangażowaniu zespołu, stanowi doskonały wybór dla tych, którzy szukają niebanalnych, skutecznych i innowacyjnych rozwiązań IT. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz strony internetowej, aplikacji mobilnej czy zaawansowanego sklepu internetowego, Dogtronic pomoże Ci osiągnąć sukces w świecie cyfrowym.

 

Kliknij aby powiększyć29.11.2023 | eSIM dla klientów usług T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę

Stale rozwijamy usługi, tak by służyły naszym klientom. Dlatego teraz również klienci ofert T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą już korzystać z eSIM.

Wirtualną kartę SIM mogą zainstalować w prosty sposób, również bez wychodzenia z domu. Żyjemy w świecie, gdzie cyfrowe rozwiązania przenikają coraz więcej sfer naszego życia, ułatwiając nam w ten sposób także codzienne funkcjonowanie.

Przykładem tego jest technologia eSIM, czyli cyfrowy odpowiednik plastikowej karty SIM, który działa w wielu urządzeniach elektronicznych, takich jak smartfony, tablety i laptopy.

Teraz również klienci usług T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą korzystać z tej technologii i wymienić tradycyjną kartę właśnie na eSIM – prosto i bez wychodzenia z domu. 

+ więcej...
29.11.2023 | Na tym osiedlu nic nie jest takie, jakim się wydaje Premiera serialu Grzechy sąsiadów już 15 grudnia tylko w Polsat Box Go

Serial „Grzechy sąsiadów” – thriller obyczajowo-kryminalny w reżyserii Borysa Lankosza, 15 grudnia zadebiutuje w serwisie Polsat Box Go.

Historia o niebezpiecznych, pełnych tajemnic i namiętności relacjach sąsiedzkich jest adaptacją bestsellerowej powieści holenderskiej autorki kryminałów Saskii Noort „Nieuwe Buren”. W rolach głównych Marianna Zydek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Sebastian Fabijański i Michał Żurawski.

Młode małżeństwo, Ewa i Piotr (Marianna Zydek, Michał Żurawski), próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach - Judycie i Szczepanie (Marta Żmuda Trzebiatowska, Sebastian Fabijański).

Choć sąsiedzi pochodzą z zupełnie innych światów, ich więzi zacieśniają się, a znajomość zaczyna zmierzać w niebezpiecznym kierunku.

+ więcej...
28.11.2023 | Sprawdź, ile wart jest Twój telefon bez wychodzenia z domu

Plus udostępnił innowacyjną aplikację do wyceny używanych smartfonów. Dzięki niej można bez wychodzenia z domu sprawdzić, ile zyska się na odsprzedaży starego modelu w ramach programu Plus Odkup.

Dodatkowo klienci korzystający z programu Plus Odkup mogą uzyskać specjalne zniżki na zakup nowych urządzeń.

Ocena stanu technicznego telefonu może być szybka i wygodna dzięki aplikacji Plus Odkup, która pozwala na wycenę używanego smartfona bez wychodzenia z domu.

Aby sprawdzić wartość swojego telefonu należy pobrać aplikację Plus Odkup ze sklepu Google Play lub App Store. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników, niezależnie od aktualnego operatora.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 256 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 80 Mb/s 
xDSL - łącze 640 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 10 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij