Wiadomości

Loading


18.09.2023 | Nowe urządzenia Apple już dostępne w przedsprzedaży w T-Mobile

Moment, na który czekały miliony fanów technologii właśnie nadszedł. Cztery nowe modele iPhone'a, trzy nowe Apple Watche i jeden nowy model AirPods są już dostępne w przedsprzedaży w T-Mobile. Klienci, którzy zdecydują się na zakup jednego z nowych urządzeń amerykańskiego producenta, otrzymają je po 22 września.

W przedsprzedażowej ofercie dostępne są zarówno telefony z najnowszej linii: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max, jak i AirPods Pro drugiej generacji  z możliwością ładowania przez USB-C oraz trzy nowe modele Apple Watch: Apple Watch Series 9, Apple Watch Ultra 2 i Apple Watch SE drugiej generacji. Czym się wyróżnia nowa seria z jabłuszkiem w logo?

Nowe modele telefonów od Apple
W urządzeniach iPhone 15 i iPhone 15 Plus znajdziemy wiele rozwiązań, które wcześniej były stosowane w modelach Pro. Z przodu umieszczono moduł Dynamic Island – innowacyjny sposób interakcji z ważnymi alertami i Wydarzeniami na żywo. Tylny główny aparat ma 48 MP, dzięki czemu użytkownicy mogą robić zdjęcia w dużo większej rozdzielczości, ulepszono również oprogramowanie, które wspomaga chip A16 Bionic. W obydwu przypadkach ponownie mamy do czynienia z wyświetlaczem OLED - 6,1-calowym w modelu iPhone 15, 6,7-calowym w iPhone 15 Plus.

Jeśli chodzi o modele Pro, jedną z większych nowości jest ramka wykonana z tytanu klasy lotniczej, który sprawia, że modele są wyjątkowo wytrzymałe, a do tego są najlżejszymi telefonami w historii serii Pro. Na pokładzie znajdziemy nowy czip A17 Pro, który sprawia, że telefon jest jeszcze bardziej wydajny. W iPhone 15 Pro Max zastosowano wyświetlacz Super Retina XDR 6,7″2 z technologią ProMotion, który podkręca częstotliwość odświeżania do 120 Hz.

Jeśli chodzi o aparaty, to zwłaszcza iPhone 15 Pro Max może pochwalić się ciekawą nowością – najdłuższym zoomem optycznym w historii iPhone - 5x przy 120 mm. Oba modele są wyposażone w aparaty 48 MP i nowe podejście do wykonywania portretów – z kontrolą ostrości i głębi. W obu modelach telefonów znajdziemy również programowalny przycisk czynności, który ma być skrótem do ulubionych funkcji użytkownika.

Co istotne – wszystkie modele z serii 15 zostały skonstruowane tak, żeby zmniejszyć wpływ na środowisko. Dodatkowo funkcja ochrony prywatności pozwala na kontrolę nad poufnymi informacjami, a funkcje bezpieczeństwa, takie jak rozpoznawanie wypadków drogowych i wezwanie służb ratunkowych wtedy, kiedy nie może tego zrobić użytkownik, dodatkowo wzmacniają poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Przedsprzedaż nowych modeli w T-Mobile wystartowała 15 marca o godzinie 14:00 i potrwa do 22 września lub do wyczerpania zapasów. Telefony zamówić można za pośrednictwem naszego sklepu internetowego oraz w wybranych salonach T‑Mobile.

Apple Watch jeszcze lepszy niż wcześniej
Również zegarki amerykańskiego producenta doczekały się nowych wersji. Zarówno Apple Watch Series 9, jak i Apple Watch Ultra 2 otrzymały nowe procesory i dużo większą jasność ekranu. Dzięki gestowi dwukrotnego stuknięcia palcem wskazującym i kciukiem, użytkownicy mogą także odebrać i rozłączyć połączenie, operować odtwarzaczem muzyki czy minutnikiem. Apple Watch Ultra 2 został też wyposażony w najjaśniejszy niegasnący wyświetlacz Retina od Apple. Wszystko widać na nim jeszcze lepiej, nawet w ostrym świetle słonecznym. Mimo wprowadzenia wielu innowacji, Apple Watch Ultra 2 nadal oferuje 36 godzin pracy przy standardowym użytkowaniu lub imponujące 72 godziny w trybie niskiego zużycia energii. Cena Apple Watch Series 9 zaczyna się od 2899 zł, a Apple Watch Ultra 2 – 4499 zł. Pojawił się również tańszy model urządzeń – Apple Watch SE 2 (2.generacji), za 1699 zł.

AirPods Pro z nową funkcją
Także słuchawki Apple zyskały ulepszenia. Słuchawki AirPods Pro (2. generacji) nieustająco rewolucjonizują sferę osobistego kontaktu z muzyką, gwarantując niezrównaną jakość dźwięku, nawet dwukrotnie lepszy tryb aktywnej redukcji hałasu niż ich poprzedniczki. Najnowszą ich wersję wyróżnia możliwość ładowania przez USB-C, dodatkowa odporność na pył i bezstratny format audio dla Apple Vision Pro. Koszt słuchawek to 1349 zł.

Sprawdź T‑Mobile - Internet LTE i 5G z anteną

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć18.09.2023 | Nowości motorola w ofercie Plusa

Plus wprowadza do swojej oferty premierowe smartfony motorola – edge 40 neo, moto g54 5G, moto g84 5G.

Wszystkie modele obsługują najszybszy internet mobilny w Polsce – 5G od Plusa.

edge 40 neo 5G - Za szybkie działanie smartfona odpowiedzialny jest procesor MediaTek Dimensity 1050. Smartfon wyposażony jest w ekran pOLED o przekątnej 6,55" i dużej częstotliwości odświeżania – 144 Hz. Bateria o pojemności 5000 mAh wspierana jest ładowaniem TurboPower™ 68 W.

Aparat 50 Mpx z technologią Ultra Pixel i OIS w połączeniu z obiektywem ultraszerokokątnym 13 Mpx sprawi, że wykonane zdjęcia będą wyraźne i jasne w każdym oświetleniu. Tył motorola edge 40 neo został wykonany z wegańskiej skóry, co w połączeniu z zakrzywionymi brzegami stanowi nowoczesną całość.

+ więcej...
15.09.2023 | Dołącz do Akcji Sprzątania Świata z T-Mobile: oddaj stary telefon do recyklingu i odbierz prezent

Dlaczego czasem sprzątanie świata dobrze zacząć od własnej szuflady? To tam odkładamy stare, niepotrzebne już smartfony, a co czwarty Polak trzyma aż dwa takie egzemplarze.

Wystarczy jednak oddać je do recyklingu, by umożliwić odzyskanie cennych zasobów nieodnawialnych i dać im drugie życie. Warto to zrobić właśnie teraz – już 16 września, podczas finału 30. Akcji Sprzątania Świata w Wągrowcu, w strefie T-Mobile, będzie można bowiem zostawić stary sprzęt i w zamian otrzymać zielony prezent.

Razem posprzątamy także Jezioro Durowskie oraz skrzyżowanie rzek Nielby i Wełny. Jako T-Mobile Polska zostaliśmy partnerem całego wydarzenia! Wspólne sprzątanie świata to już tradycja, a przy tym ważna ekoprzedsięwzięcie, które pomaga nam walczyć o czyste środowisko.

+ więcej...
15.09.2023 | Przedsprzedaż smartfonów z serii iPhone 15 w Plusie

Już wkrótce Plus rozpocznie przedsprzedaż najnowszych smartfonów Apple – iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max.

Plus, jako jedyny operator na polskim rynku, daje możliwość zakupu najnowszych modeli z serii iPhone 15 w ramach programu Plus Wymiana.

Klienci zainteresowani zakupem najnowszych modeli Apple w przedsprzedaży w Plusie, mogą już teraz wejść na stronę i podać numer telefonu.

Osoby, które pozostawią numer kontaktowy zostaną poinformowane o starcie przedsprzedaży. Najnowsze modele iPhone 15 będzie można zakupić również w programie Plus Wymiana – unikalnym programie dostępnym wyłącznie w Plusie.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 9 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 30 Mb/s
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 640 kb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij