Wiadomości

Loading


18.09.2023 | Nowości motorola w ofercie Plusa

Plus wprowadza do swojej oferty premierowe smartfony motorola – edge 40 neo, moto g54 5G, moto g84 5G. Wszystkie modele obsługują najszybszy internet mobilny w Polsce – 5G od Plusa.

edge 40 neo 5G

Za szybkie działanie smartfona odpowiedzialny jest procesor MediaTek Dimensity 1050. Smartfon wyposażony jest w ekran pOLED o przekątnej 6,55" i dużej częstotliwości odświeżania – 144 Hz. Bateria o pojemności 5000 mAh wspierana jest ładowaniem TurboPower™ 68 W. Aparat 50 Mpx z technologią Ultra Pixel i OIS w połączeniu z obiektywem ultraszerokokątnym 13 Mpx sprawi, że wykonane zdjęcia będą wyraźne i jasne w każdym oświetleniu. Tył motorola edge 40 neo został wykonany z wegańskiej skóry, co w połączeniu z zakrzywionymi brzegami stanowi nowoczesną całość.

motorola edge 40 neo 5G 12/256GB będzie wkrótce dostępna w Plusie za 1 zł na start oraz 158,16 zł/mies. przez 12 miesięcy – łącznie 1898,92 złotych.

moto g54 5G

Smartfon wyposażony jest w procesor MediaTek Dimensity 7020 oraz pojemną baterię 5000 mAh wspieraną przez ładowanie TurboPower™ o mocy 15 W. Głośniki stereo z Dolby Amos® świetnie współgrają z ekranem 6,49” Full HD+ o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Za dobrej jakości zdjęcia odpowiada aparat główny (50 Mpx) z funkcją optycznej stabilizacji obrazu oraz aparat makro (2 Mpx).

motorola moto g54 5G 8/256GB będzie wkrótce dostępna w Plusie za 1 zł na start oraz 83,17 zł/mies. przez 12 miesięcy – łącznie 999,04 złotych.

moto g84 5G

To ultrasmukły i lekki telefon z hydrfobową powłoką, którego tył został wykonany z wegańskiej skóry. Urządzenie wyposażone jest w baterię o pojemności 5000 mAh z możliwością ładowania TurboPower™ 30 W. Ekran pOLED 6,55” może wyświetlić nawet miliard odcieni odzwierciedlając rzeczywiste kolory. 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon® 695 zapewni znakomite działanie systemu. Moto g84 5G został wyposażony w aparat główny Ultra Pixel o rozdzielczości 50 Mpx z funkcją optycznej stabilizacji obrazu oraz 8-Mpx aparat ultraszerokokątny oraz makro.

motorola moto g84 5G 12/256GB będzie wkrótce dostępna w Plusie za 1 zł na start oraz 124,83 zł/mies. przez 12 miesięcy – łącznie 1498,96 złotych.

Mistrzowska oferta

Klienci, którzy kupią jeden z premierowych smartfonów i zdecydują się na zakup lub przedłużenie abonamentu głosowego, internetowego lub telewizyjnego mogą skorzystać z Mistrzowskiej oferty na zakup dwóch abonamentów w cenie jednego już od 59 zł miesięcznie, z pakietem 100 GB na dwa numery do wspólnego korzystania. Dla nowych klientów Plus przygotował Mistrzowską ofertę za 69 zł miesięcznie z pakietem aż 240 GB na dwa numery do wspólnego korzystania. W obydwu wariantach klienci zyskują także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do Disney+ w prezencie na rok.

Sprawdź Plus - Internet 50% taniej. Poznaj ofertę dla uczniów szkół podstawowych

źródło: Plus

Kliknij aby powiększyć15.09.2023 | Dołącz do Akcji Sprzątania Świata z T-Mobile: oddaj stary telefon do recyklingu i odbierz prezent

Dlaczego czasem sprzątanie świata dobrze zacząć od własnej szuflady? To tam odkładamy stare, niepotrzebne już smartfony, a co czwarty Polak trzyma aż dwa takie egzemplarze.

Wystarczy jednak oddać je do recyklingu, by umożliwić odzyskanie cennych zasobów nieodnawialnych i dać im drugie życie. Warto to zrobić właśnie teraz – już 16 września, podczas finału 30. Akcji Sprzątania Świata w Wągrowcu, w strefie T-Mobile, będzie można bowiem zostawić stary sprzęt i w zamian otrzymać zielony prezent.

Razem posprzątamy także Jezioro Durowskie oraz skrzyżowanie rzek Nielby i Wełny. Jako T-Mobile Polska zostaliśmy partnerem całego wydarzenia! Wspólne sprzątanie świata to już tradycja, a przy tym ważna ekoprzedsięwzięcie, które pomaga nam walczyć o czyste środowisko.

+ więcej...
15.09.2023 | Przedsprzedaż smartfonów z serii iPhone 15 w Plusie

Już wkrótce Plus rozpocznie przedsprzedaż najnowszych smartfonów Apple – iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max.

Plus, jako jedyny operator na polskim rynku, daje możliwość zakupu najnowszych modeli z serii iPhone 15 w ramach programu Plus Wymiana.

Klienci zainteresowani zakupem najnowszych modeli Apple w przedsprzedaży w Plusie, mogą już teraz wejść na stronę i podać numer telefonu.

Osoby, które pozostawią numer kontaktowy zostaną poinformowane o starcie przedsprzedaży. Najnowsze modele iPhone 15 będzie można zakupić również w programie Plus Wymiana – unikalnym programie dostępnym wyłącznie w Plusie.

+ więcej...
15.09.2023 | Wejdź do świata hitów Disney+ w jednym z pięciu polskich miast Wspólna trasa promocyjna Polsat Box, Plusa i Disney+

Współpraca Polsat Box i Plusa z Disney+ owocuje nie tylko atrakcyjnymi ofertami. Cała trójka wyrusza we wspólną trasę z przystankami w pięciu miastach, gdzie udostępni nowoczesną, pełną atrakcji strefę związaną z superprodukcjami Disney+.

Odwiedzający będą mogli przenieść się do świata ulubionych produkcji, które dotąd śledzili wyłącznie w serwisie: „Avatar: Istota wody", „The Kardashians" i serialu „The Mandalorian".

Jesienna trasa trzech marek startuje 15 września w Toruniu i odbywa się przy okazji promocji ofert Polsat Box i Plusa z dostępem do Disney+ w prezencie.

Na promocyjnej trasie Polsat Box, Plusa i Disney+ znalazło się pięć miast: Toruń, Bydgoszcz, Warszawa, Łódź i Wrocław. Wyjątkowa strefa zagości na terenie często uczęszczanych miejskich centrów handlowych.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 256 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 6 Mb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 150 kb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij