Wiadomości

Loading


15.09.2023 | Dołącz do Akcji Sprzątania Świata z T-Mobile: oddaj stary telefon do recyklingu i odbierz prezent

Dlaczego czasem sprzątanie świata dobrze zacząć od własnej szuflady? To tam odkładamy stare, niepotrzebne już smartfony, a co czwarty Polak trzyma aż dwa takie egzemplarze. Wystarczy jednak oddać je do recyklingu, by umożliwić odzyskanie cennych zasobów nieodnawialnych i dać im drugie życie. Warto to zrobić właśnie teraz – już 16 września, podczas finału 30. Akcji Sprzątania Świata w Wągrowcu, w strefie T-Mobile, będzie można bowiem zostawić stary sprzęt i w zamian otrzymać zielony prezent. Razem posprzątamy także Jezioro Durowskie oraz skrzyżowanie rzek Nielby i Wełny. Jako T-Mobile Polska zostaliśmy partnerem całego wydarzenia!

Wspólne sprzątanie świata to już tradycja, a przy tym ważna ekoprzedsięwzięcie, które pomaga nam walczyć o czyste środowisko. Z tego powodu jako firma technologiczna odpowiedzialna społecznie już po raz drugi dołączyliśmy do akcji w Wągrowcu, podczas której gromadzimy stare telefony przeznaczone do recyklingu, w zamian zaś wręczamy zaangażowanym osobom prezent w postaci rośliny. To jednak tylko jedna z wielu aktywności, w których można wziąć udział podczas obchodów 30. Finału akcji.

Razem zadbajmy o planetę
Wspólnie posprzątamy także tereny nad wodą oraz te pod jej powierzchnią. Inicjatywa, podobnie jak poprzednio, skupi się wokół oczyszczenia Jeziora Durowskiego, które stanowi ważny rekreacyjny i turystyczny teren miejscowości. Tam też trafia sporo odpadów, a w zeszłym roku na dnie zbiornika znalazło się również sporo telefonów komórkowych, które finalnie trafiły do recyklingu. W inicjatywie sprzątania jeziora wezmą udział specjaliści z Perfect Diver oraz WOPR Wągrowiec, jak również nurkowie wolontariusze. Nic przy tym nie stoi na przeszkodzie, by dołączyć do tego ostatniego grona – każda osoba, która potrafi nurkować, może zgłosić się bezpośrednio do Perfect Diver, by uczestniczyć w akcji!
Dla tych, którzy chcieliby pozostać na lądzie, także nie zabrakło ekologicznych aktywności. W planach jest bowiem sprzątanie skrzyżowania unikalnego w skali Europy miejsca – skrzyżowania rzek Nielby i Wełny. Aby dołączyć do grupy wolontariuszy, należy odwiedzić stoisko Fundacji Nasza Ziemia, gdzie chętni otrzymają wszystkie niezbędne akcesoria. Akcja sprzątania obu stref rozpocznie się o godz. 11:00.

Miasto pełne atrakcji
Finałowym obchodom towarzyszyć będzie ponadto ekologiczny piknik w wągrowieckim Ekoparku, który odbędzie się w godz. 12:00-17:00. To tam znajdzie się m.in. strefa T-Mobile, w której zostawić będzie można niepotrzebne telefony. Nie zabraknie również stoisk z ekożywnością, a na zainteresowanych będą czekać warsztaty i pokazy rękodzielników. Z kolei o godz. 18:00, na scenie ulokowanej na wągrowieckim rynku, wystąpi ambasadorka Fundacji Nasza Ziemia, Ewelina Flinta. Podczas finałowej celebracji Akcji Sprzątania Świata zorganizowane zostaną ponadto specjalne konkursy. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

#GreenMagenta na rzecz planety
Zaangażowanie w przedsięwzięcie stanowi element naszego projektu „Planeta ma znaczenie”. Obok partnerstwa w Akcji Sprzątania Świata, obejmuje on salony T-Mobile, w których klienci mogą zostawić stare telefony do recyklingu w specjalnie przeznaczonych do tego pojemnikach. Inicjatywa to także działania edukacyjne prowadzone w szkołach i przedszkolach.

Sprawdź T-Mobile - Ultraszybki Światłowód

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć15.09.2023 | Przedsprzedaż smartfonów z serii iPhone 15 w Plusie

Już wkrótce Plus rozpocznie przedsprzedaż najnowszych smartfonów Apple – iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max.

Plus, jako jedyny operator na polskim rynku, daje możliwość zakupu najnowszych modeli z serii iPhone 15 w ramach programu Plus Wymiana.

Klienci zainteresowani zakupem najnowszych modeli Apple w przedsprzedaży w Plusie, mogą już teraz wejść na stronę i podać numer telefonu.

Osoby, które pozostawią numer kontaktowy zostaną poinformowane o starcie przedsprzedaży. Najnowsze modele iPhone 15 będzie można zakupić również w programie Plus Wymiana – unikalnym programie dostępnym wyłącznie w Plusie.

+ więcej...
15.09.2023 | Wejdź do świata hitów Disney+ w jednym z pięciu polskich miast Wspólna trasa promocyjna Polsat Box, Plusa i Disney+

Współpraca Polsat Box i Plusa z Disney+ owocuje nie tylko atrakcyjnymi ofertami. Cała trójka wyrusza we wspólną trasę z przystankami w pięciu miastach, gdzie udostępni nowoczesną, pełną atrakcji strefę związaną z superprodukcjami Disney+.

Odwiedzający będą mogli przenieść się do świata ulubionych produkcji, które dotąd śledzili wyłącznie w serwisie: „Avatar: Istota wody", „The Kardashians" i serialu „The Mandalorian".

Jesienna trasa trzech marek startuje 15 września w Toruniu i odbywa się przy okazji promocji ofert Polsat Box i Plusa z dostępem do Disney+ w prezencie.

Na promocyjnej trasie Polsat Box, Plusa i Disney+ znalazło się pięć miast: Toruń, Bydgoszcz, Warszawa, Łódź i Wrocław. Wyjątkowa strefa zagości na terenie często uczęszczanych miejskich centrów handlowych.

+ więcej...
14.09.2023 | Internet 50% taniej w Plusie

Już 14 września w Plusie startuje nowa promocja. Rodzice uczniów szkół podstawowych, będą mogli skorzystać z oferty Internetu mobilnego lub światłowodowego z 50% zniżką przez rok.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które wybiorą nową umowę na 12 miesięcy na Internet mobilny lub światłowód.

W celu podpisania umowy niezbędne jest potwierdzenie, że jest się rodzicem lub opiekunem prawnym dziecka uczącego się w szkole podstawowej. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

Osoby, które wybiorą powyższą ofertę mogą skorzystać z dostępu do Disney+ przez rok w prezencie, od 13. miesiąca opłata wynosi 28,99 zł/mies.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 128 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 100 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 30 Mb/s:
GSM - łącze 700 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij