Wiadomości

Loading


08.06.2023 | „Sortownia”, horrory i kino przygodowe w czerwcu w Polsat Box Go

Na liście nowości, które w czerwcu pojawią się w Polsat Box Go najważniejsze miejsce zajmuje serialowa premiera miesiąca – „Sortownia” z Andrzejem Chyrą w roli głównej.  W czerwcu w Polsat Box Go także nowe filmy - mroczne horrory, trzymające w napięciu filmy akcji, kino familijne i przygodowe.

Serial miesiąca: „Sortownia” –  premiera 16 czerwca

Zło czynione w imię dobra, sprawiedliwość wymierzana własnoręcznie w imieniu poszkodowanych, zbrodnia bez kary. „Sortownia” to historia lekarza, który zamiast bezwarunkowo ratować każde ludzkie życie, w uzasadnionych w swojej opinii przypadkach, postanawia je odbierać. Tymi działaniami utwierdza się w przekonaniu, że czyni świat lepszym i odzyskuje dawno utracony sens własnego życia. W roli głównej Andrzej Chyra.  Pierwsze dwa odcinki zostaną udostępnione w dniu premiery, kolejne będą pojawiać się w serwisie w piątki. Cały sezon liczy 8 odcinków.

„Puchatek: krew i miód” - premiera 22 czerwca

Reżyser Rhys Frake-Waterfield stworzył film inspirowany „Kubusiem Puchatkiem i przyjaciółmi”. Produkcja tylko dla dorosłych i to dla tych o mocnych nerwach. Film przenosi widza do mrocznego i tajemniczego Stumilowego Lasu, w którym ukrywają się porzuceni przez Krzysia Puchatek i  Prosiaczek. Bez przyjaciela, bez miłości i osamotnieni zmieniają się w żądne krwi bestie i rozpętują piekło w budzącym grozę Stumilowym Lesie.

„John Wick 4”- premiera 15 czerwca

Niesamowita gra aktorska, ujęcia kamer, gra świateł i barw, wyszukane kompozycje i niezwykłe koncepty. Produkcja stanowi kontynuację historii bohatera, w którego postać od samego początku wciela się Keanu Reeves. John Wick prowadzi wojnę w pojedynkę przeciwko międzynarodowej Gildii Zabójców. Każde jego działanie pociąga za sobą śmierć, zarówno wrogów, jak i jego nielicznych przyjaciół. Odnajduje on jednak sposób na uwolnienie się z wszystkich długów wobec Rady, co łączyć się będzie z odnowieniem paru dawnych znajomości.

„Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka” – 9 czerwca

To już piąta aktorska ekranizacja przygód dzielnych Galów, a zarazem pierwsza bez Gerarda Depardieu. Tradycyjnie, w polskiej wersji Obeliks przemawia głosem Wiktora Zborowskiego. W roli Asteriksa zobaczymy Guillaume'a Caneta, który jest również reżyserem i współautorem scenariusza. W pozostałych rolach plejada francuskich gwiazd, a także szwedzki piłkarz i gwiazda włoskiego klubu AC Milan -  Zlatan Ibrahimović (Caius Antivirus), czyli ulubieniec Juliusza Cezara. Rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Fu-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem, wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa – dwóch dzielnych bohaterów, którzy nie cofną się przed niczym, aby zaprowadzić ład i  porządek wszędzie tam, gdzie zapanował chaos i bezprawie.

„Pimi z krainy tygrysów” – już dostępny

To produkcja z niezwykle ważnym ekologicznym przekazem i ładunkiem emocji tj. empatia, strach, lęk, jednocześnie niezwykle majestatyczna pod względem wizualnym (zdjęcia do filmu kręcono w Nepalu, Bhutanie i we Włoszech). Historia osieroconego chłopca o imieniu Balmani, który ratuje małego tygryska przed bezlitosnymi kłusownikami. Zwierzę i chłopiec zawiązują sojusz, udaje im się uciec i razem wyruszają w długą i niebezpieczną podróż do odległego sanktuarium, gdzie, jak wierzy Balmani, będą bezpieczni.

W czerwcu w Polsat Box Go pojawią się także takie tytuły filmowe jak.: „Decydująca runda”, „Dzieci Ireny Sendlerowej”, „Wilcze stado”, „Plan na miłość”, „Masz Ci los!”, „W gorsecie”, „Maszyna Goldberga”, „Najbardziej samotny chłopak na świecie”, „Powiedz to inaczej”, „Nietykalny”.

Filmy, seriale, sport i ponad 120 kanałów tv

Polsat Box Go zapewnia dostęp do tysięcy filmów, polskich i zagranicznych seriali, największych wydarzeń sportowych oraz 120 kanałów TV. Wszystkie treści można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon FireTV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Sprawdź Polsat Box - Hity filmowe, seriale oraz produkcje oryginalne

źródło: Polsat Box

Kliknij aby powiększyć08.06.2023 | Stanowisko Polkomtel w sprawie aukcji 3,6 GHz

Stanowisko Polkomtel Sp. z o.o. w drugich konsultacjach dokumentacji aukcyjnej na cztery rezerwacje częstotliwości z pasma 3,6 GHz

W ramach ogłoszonych przez Prezesa 6 kwietnia 2023 roku drugich konsultacji projektu dokumentacji aukcyjnej na cztery rezerwacje częstotliwości z pasma 3,6 GHz (wraz z towarzyszącymi jej projektami dalszych dokumentów), Polkomtel Sp. z o.o. (dalej: Polkomtel lub Spółka) przedstawia poniższe uwagi do opublikowanych przez Organ materiałów.

Na wstępie Spółka dziękuje za uwzględnienie niektórych z jej uwag zgłoszonych w pierwszych konsultacjach dokumentacji aukcyjnej.

Najważniejsza z nich, czyli zwiększenie wielkości oferowanych bloków z 80 na 100 MHz per operator, to krok we właściwą stronę, niemniej zdaniem Polkomtel, jest to krok niewystarczający.

+ więcej...
07.06.2023 | Nawet 4800 GB przez rok – nowe promocje i pakiety w ofercie Play na Kartę

Play przedstawia nowe promocje i korzystne pakiety w swoich ofertach na kartę. Swobodny dostęp do szybkiego internetu i rozmowy bez limitu zapewniają klientom Play wolność wyboru.

Dzięki nowej ofercie, klienci Play na Kartę mogą bez obaw oglądać filmy, surfować po sieci czy być w stałym kontakcie z bliskimi. Osoby intensywnie korzystające z internetu nie muszą już szukać połączenia z Wi-Fi w domu i poza domem.

Wszyscy korzystający z nielimitowanych pakietów w cenie 45 zł miesięcznie, XL oraz UA XL, mogą cieszyć się z dodatkowych nawet 4800 GB przez rok. T

o 12 paczek po 400 GB miesięcznie! Z kolei wybierając pakiet za 40 zł, czyli L oraz UA L, przez rok można otrzymać nawet 2400 GB – czyli 12 paczek po 200 GB.

+ więcej...
07.06.2023 | Rośnie akceptacja Polaków dla rozwoju telekomunikacji, w tym 5G. Wciąż jednak pokutuje wiele mitów na temat pola elektromagnetycznego

57 proc. Polaków deklaruje, że chce korzystać z nowych generacji sieci komórkowych 5G czy 6G. To zdecydowany wzrost w porównaniu z 2021 rokiem, kiedy taką otwartość deklarowało jedynie 37 proc. – wynika z badania Kantar Polska i KUL na zlecenie Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

Pokazuje ono także, że pole elektromagnetyczne, związane z budową sieci 5G, wciąż budzi wiele obaw, szczególnie w kontekście jego wpływu na zdrowie.

Zdaniem ekspertów takie obawy wynikają z braku wiedzy na ten temat i podkreślają oni potrzebę dalszej edukacji społeczeństwa na temat tego zjawiska.

Z badania „Postawy Polaków wobec nowych technologii”, przeprowadzonego przez Kantar Polska i Katolicki Uniwersytet Lubelski na zlecenie Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, wynika, że Polacy najczęściej korzystają z rozwiązań technologicznych do kontaktów z rodziną i znajomymi (telefon, połączenia wideo – 73 proc. badanych). 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 400 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 16 Mb/s
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 16 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij