Wiadomości

Loading


24.05.2023 | Jaką pojemność iPhone’a wybrać? Opis pojemności

Gdy podejmiesz decyzję o zakupie iPhone’a będziesz musiał zastanowić się nad tym, który model spełni Twoje oczekiwania.

Jedną z istotniejszych kwestii, nad którą musisz się pochylić jest wielkość pamięci wewnętrznej, którą nie można rozbudować.

Dysponując dużą ilością wolnego miejsca w pamięci Twojego telefonu pomieścisz na nim więcej aplikacji ze sklepu App Store oraz plików osobistych, niż ma to miejsce w przypadku modeli z mniejszą przestrzenią dyskową.

Jaką wielkość pamięci wewnętrznej znajdziesz w smartfonach od Apple?

 

W ofercie firmy Apple można znaleźć telefony komórkowe o następujących wariantach:

  • iPhone 64 GB

Smartfon o pojemności 64 GB będzie odpowiednim wyborem dla osób, które korzystają z niewielu aplikacji i regularnie przesyłają swoje pliki osobiste do iCloud bądź na inne urządzenia. Telefon w tym wariancie może pomieścić: 22,5 godzin nagrań wideo w rozdzielczości 1080p i formacie Apple HEVC, ponad 17 500 zdjęć wykonanych 12-megapikselowym aparatem, 1600 aplikacji o średniej wielkości 33 MB (niektóre z nich zajmują zdecydowanie więcej miejsca).

64 GB pamięci wewnętrznej można znaleźć w takich modelach Apple, jak: iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 11 czy iPhone SE 3 z 2022 roku.

  • iPhone 128 GB

Telefon o pojemności 128 GB sprawdzi się u osób, którym 64 GB pamięci wewnętrznej nie wystarcza. Na tą chwilę każdy smartfon od Apple jest dostępny w tym wariancie, a od serii 13-ej nie ma smartfonów o mniejszej pojemności. Jeśli chcesz dowiedzieć się, które modele dostępne są w tej opcji, przejdź pod adres https://lantre.pl/iphone/pamiec-masowa-wbudowana/iphone-128gb-517.html

Smartfon dysponujący 128 GB pamięci masowej może pomieścić: ponad 44 godziny nagrań wideo w rozdzielczości 1080p i formacie Apple HEVC, ponad 35 000 zdjęć wykonanych 12-megapikselowym aparatem, 3368 aplikacji o średniej wielkości 33 MB (pamiętaj, że część z nich, jak chociażby Facebook, Messenger czy Instagram zajmują zdecydowanie więcej przestrzeni dyskowej).

  • iPhone 256 GB

Smartfon o pojemności 256 GB sprawdzi się przede wszystkim u osób, którym telefon służy nie tylko do rozrywki, ale również w pracy. Ta wielkość pozwoli na przechowywanie ogromnych ilości zdjęć, nagrań wideo, plików dźwiękowych oraz aplikacji.

256 GB pamięci wewnętrznej można znaleźć chociażby w telefonach: iPhone 12, iPhone 13 czy iPhone 14.  Z pełną listą modeli można zapoznać się po przejściu w link https://lantre.pl/iphone/pamiec-masowa-wbudowana/iphone-256gb-518.html

  • iPhone 512 GB

iPhone o pojemności 512 GB sprawdzi się u osób, które wykorzystują smartfona w pracy i przechowują na nim ogromne ilości danych. Taka ilość miejsca pomieści: 430 000 zdjęć wykonanych aparatem o rozdzielczości 12 megapikseli lub 165 000 utworów muzycznych o wielkości 3 megabajtów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, które modele iPhone’a są dostępne w wariancie z 512 GB pamięci wewnętrznej, zajrzyj tutaj: https://lantre.pl/iphone/pamiec-masowa-wbudowana/iphone-512gb-519.html

  • iPhone 1 TB

iPhony o pojemności 1 TB są wykorzystywane głównie przez profesjonalistów. Są w stanie pomieścić ogromne ilości danych, w tym: specjalistyczne aplikacje, filmy, gry, zdjęcia oraz inne pliki multimedialne. Taka ilość wolnej przestrzeni często nie zdarza się nawet w komputerach stacjonarnych.

Niezależnie od tego na jaki model iPhone’a się zdecydujesz, musisz liczyć się z tym, że na swoje pliki będziesz mieć mniej miejsca niż zapewnia producent.

Wszystko to za sprawą systemu operacyjnego iOS oraz fabrycznie zainstalowanych aplikacji, które również zajmują część przestrzeni dyskowej.  Pamiętaj, że niezależnie od posiadanego wariantu możesz zwolnić miejsce na swoim telefonie usuwając niepotrzebne pliki bądź przesyłając je do iCloud.

 

Kliknij aby powiększyć24.05.2023 | Ekosystem Odry bardziej bezpieczny dzięki T-Mobile Polska

T-Mobile Polska po raz kolejny pokazuje, jak rozwiązania IoT mogą służyć środowisku. Podczas Dni Odry, organizowanych przez miasto Wrocław, operator zwodował bojkę analityczną, która będzie monitorowała stan wody w Odrze.

Dzięki temu rozwiązaniu wykrywanie zagrożeń dla rzeki będzie możliwe już na wczesnych etapach. Zeszłoroczna katastrofa ekologiczna w Odrze przyniosła za sobą ogromne straty nie tylko dla tej rzeki, ale także połączonych z nią innych ekosystemów.

Monitorowanie i badanie stanu wody płynącej w Odrze jest konieczne, by umożliwić badaczom oraz działaczom środowiskowym działania odbudowujące wrażliwy ekosystem rzeki i jej środowiska.

T‑Mobile wierzy, że innowacyjne technologie mogą oferować coraz to nowsze i lepsze rozwiązania wspierające troskę o otaczające nas środowisko. 

+ więcej...
24.05.2023 | Jak wykonać spawanie światłowodu w praktyce?

Odkryj niezawodne metody i praktyczne wskazówki dotyczące sztuki spawania światłowodów.

Nasz artykuł krok po kroku wprowadzi Cię w ten proces i wyjaśni wszystkie najważniejsze pojęcia.

To lektura, która jest przydatna dla każdego, niezależnie od tego czy jesteś już nieco doświadczony w kwestii montażu i konserwacji światłowodów, czy może dopiero zaczynasz tę ścieżkę zawodową.

+ więcej...
24.05.2023 | Zmiany w kierownictwie Orange Polska od 1 września

1 września 2023 r. Julien Ducarroz, po zaakceptowaniu przez tamtejszą Radę Dyrektorów, obejmie stanowisko prezesa Orange Romania.

Z początkiem września prezeską Orange Polska zostanie Liudmila Climoc. Orange Polska będzie trzecim krajem Grupy Orange, w którym Liudmila Climoc obejmie stanowisko prezeski zarządu.

Climoc posiada 25 lat doświadczenia w telekomunikacji. W 2008 r. została prezeską Orange Moldova, a od 2016 kieruje Orange Romania.

W trakcie jej kadencji Orange Romania przeszedł kompleksową transformację ze spółki działającej wyłącznie na rynku telefonii komórkowej w operatora w pełni konwergentnego, która rozpoczęła się w 2016 roku wraz z uruchomieniem pierwszych usług pakietowych dla klientów indywidualnych i była kontynuowana wraz z rozwojem zasięgu światłowodów. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 2 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 300 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 1 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij