Wiadomości

Loading


17.03.2023 | Bonusy od serca w T-Mobile: SypialniaPlus, Uber, Uber Eats

Dobry i spokojny sen, możliwość zamówienia ulubionych dań czy dotarcie w wyznaczone miejsce na czas – w T-Mobile chcemy pomóc naszym klientom zatroszczyć się o każdy detal, dlatego w ramach „Bonusów od serca” przygotowaliśmy propozycje, które obejmują rozmaite codzienne potrzeby. W aplikacji „Mój T‑Mobile” dostępne już są zniżki dotyczące m.in. sklepów SypialniaPlus, aplikacji Uber, Uber Eats.

Akcja „Bonusy od serca” to zbiór specjalnych ofert, poprzez które chcemy podziękować klientom za to, że są z nami i pokazać, że doceniamy ich każdego dnia. Dlatego przygotowaliśmy dla nich niespodzianki – w końcu nie trzeba specjalnej okazji w kalendarzu, by postawić na zapewniające wygodę rozwiązania czy po prostu sprawić przyjemność – sobie lub swoim bliskim. W najnowszej ofercie coś dla siebie znajdą jednak także ci użytkownicy usług T‑Mobile, którzy potrzebują odpowiedniego pretekstu, by łatwiej podjąć decyzję o zakupie. Już 17 marca obchodzić będziemy bowiem Światowy Dzień Snu, a to świetny moment, by pomyśleć o wyposażeniu sypialni. W tym kontekście pomocny może okazać się 25-procentowy rabat do sklepów stacjonarnych SypialniaPlus.

Zadbaj o wypoczynek

Kiedy nocny sen umożliwia pełną regenerację, każdy dzień może być jak święto. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni materac, łóżko, kołdrę oraz poduszki, by stworzyć przestrzeń prawdziwego, efektywnego wypoczynku. Dla osób, które czują, że w swojej sypialni chciałyby coś zmienić, przygotowaliśmy więc 25% rabatu do wykorzystania w sklepach SypialniaPlus. Rabat dostępny w aplikacji „Mój T‑Mobile”, w sekcji „Benefity” należy okazać sprzedawcy przy zakupie. Można z niego skorzystać do 22 marca.

Zamów przejazd ze zniżką

Udany dzień to także taki, w którym wszędzie dojedziemy na czas. Pomóc w tym mogą rabaty na dwa przejazdy zamówione za pośrednictwem aplikacji Uber dla nowych użytkowników. Zniżka do 60% ceny może wynieść maksymalnie 12 zł. Dotyczy ona przejazdów pasażerskich, zamówionych w aplikacji w ramach UberX, Uber Green, Uber Comfort, Uber Black, Uber Pets oraz Uber dla Ukrainy. Oferta jest dostępna do 29 marca. Aby z niej skorzystać, wystarczy odszukać kod rabatowy w sekcji „Benefity” w aplikacji „Mój T‑Mobile” i wpisać go w aplikacji Uber, w zakładce „Promocje”.

Wybierz swoje ulubione danie

Kiedy dzień spędzamy intensywnie, nie zawsze pozostaje czas na gotowanie. Na szczęście w gotowości pozostają setki restauracji na wyciągnięcie ręki – zwłaszcza jeśli dysponuje się aplikacją do zamawiania jedzenia oraz atrakcyjnymi zniżkami. Mowa oczywiście o Uber Eats, które także znalazło się na liście marcowych „Bonusów od serca”. W ramach oferty klienci T‑Mobile mogą otrzymać 15-złotowe zniżki na trzy pierwsze zamówienia za min. 40 zł, składane w aplikacji Uber Eats lub na stronie. Wystarczy przejść do zakładki „Promocje” i wpisać unikalny kod rabatowy, który znajdziemy w aplikacji „Mój T‑Mobile”, w sekcji „Benefity”. Promocja obowiązuje do 29 marca.

Z ofert skorzystać mogą klienci abonamentowi T‑Mobile (T, T DATA – w tym posiadacze internetu domowego, internetu domowego z anteną zewnętrzną oraz internetu światłowodowego, a także użytkownicy oferty Rodzina). Dotyczą one również osób korzystających z ofert na kartę (GO!, Frii) i Mix (Frii Mix). Promocje są ponadto dostępne dla klientów Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jum proFIrma i Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”.

Sprawdź T‑Mobile - Internet domowy + TV

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć17.03.2023 | Nowości w dekoderach 4K od Polsat Box. Aplikacja Disney+, nowe menu i wyszukiwanie głosowe

W dekoderach polsat box 4K i polsat box 4K lite pojawiły się: aplikacja Disney+, nowe menu główne i wyszukiwarka głosowa.

Nowe funkcje pozwalają na jeszcze wygodniejsze korzystanie z telewizji, serwisów streamingowych i treści na żądanie.

Aplikacja Disney+ jest dostępna z poziomu menu głównego dekoderów 4K, które można zobaczyć, klikając zielony przycisk z domkiem na pilocie.

Aplikacja Disney+ to tysiące odcinków seriali i filmów dla całej rodziny od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen oraz treści rozrywkowe pod marką Star.

+ więcej...
17.03.2023 | Szybkość elektronicznej informacji i pewność listu poleconego, bez profilowania, spamu i awizo. Przedstawiamy fakty o Q-Doręczeniach

Poczta Polska wprowadziła usługę zaufania, służącą do komunikacji elektronicznej – Q-Doręczenia. To rozszerzenie rozwiązania wcześniej dostępnego tylko do komunikacji z podmiotami publicznymi.

Dzięki Q-Doręczeniom można bezpiecznie i szybko komunikować się z osobami fizycznymi czy firmami.

To elektroniczna alternatywa dla tradycyjnych, papierowych listów poleconych. Q-Doręczenia zapewniają szybką i bezpieczną wymianę korespondencji i – tak jak w przypadku listu poleconego – uzyskanie dowodów nadania i odbioru.

Właściciel adresu elektronicznego jest weryfikowany przy jego nadawaniu przez ministra właściwego ds. informatyzacji, dlatego mamy pewność, że korespondencja trafi do wskazanego odbiorcy.

+ więcej...
16.03.2023 | Smartfony 5G – Samsung Galaxy A34 5G oraz Samsung Galaxy A54 5G w promocji ze słuchawkami Galaxy Buds2 w Plusie

Samsung wprowadził dwa nowe modele smartfonów 5G z serii Galaxy – Galaxy A34 5G oraz Galaxy A54 5G.

Obydwa modele dostępne są w ofercie Plusa. Kupując Galaxy A34 5G lub Galaxy A54 5G można odebrać słuchawki Galaxy Buds2 w prezencie.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup smartfona – Samsung Galaxy A34 5G lub Samsung Galaxy A54 5G, w okresie od 15.03.2023 r. do 02.04.2023 r. otrzymają słuchawki Galaxy Buds2 w prezencie.

Nowe modele marki Samsung charakteryzują się świetnymi obiektywami, długotrwałymi bateriami, świetną jakością ekranów, a dzięki słuchawkom słuchanie muzyki będzie jeszcze przyjemniejsze.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 80 Mb/s :
Telewizja kablowa: - łącze 25 Mb/s
xDSL - łącze 2 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 128 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij