Wiadomości

Loading


02.02.2023 | Przenieś numer do T-Mobile i kup smartfon 50% taniej w ofercie z nielimitowanym internetem w telefonie

Praktyczny i efektowny podarunek na walentynki? A może po prostu prezent dla siebie? Niezależnie od tego, jaki mamy powód do zakupu nowego smartfona, staramy się upolować najlepszą okazję. W lutym właśnie taka niezwykle korzystna promocja będzie dostępna w ofercie T-Mobile. Przez cały miesiąc każdy, kto przeniesie numer do magentowej sieci lub przejdzie z oferty na kartę do tej abonamentowej, może kupić smartfon aż o 50% taniej. Do wyboru są dwa modele – Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G oraz realme 10.

Jedni dzięki smartfonom randkują, inni za ich sprawą znajdują czas dla siebie, rozwijając pasje. Powodów do korzystania z urządzeń mobilnych jest mnóstwo, ale warunek pozostaje jeden – telefony, aby nas wspierać, muszą działać sprawnie. Dlatego dla wszystkich, którzy poszukują nowoczesnego, niezawodnego sprzętu, przygotowaliśmy w lutym specjalną promocję. Osoby, które przejdą do T-Mobile i wybiorą plan taryfowy „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, bądź też zdecydują się na ofertę Magenta Dom, która obejmuje usługi takie jak: abonament komórkowy, superszybki internet światłowodowy i telewizję, będą mogły kupić smartfon na raty 0% o połowę taniej. Z oferty skorzystają także użytkownicy oferty T-Mobile na kartę, którzy postawią na abonament w powyższych wariantach.

Smartfony, które się sprawdzają

Promocja obejmuje dwa modele smartfonów w ofercie T-Mobile. Pierwszy z nich, Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G, to urządzenie ze znakomitym wyświetlaczem AMOLED o wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki takim parametrom treści na ekranie będą zawsze dobrze widoczne, a jego działanie – niezwykle płynne. Dodatkowo na pokładzie znajdziemy potrójny aparat tylny z obiektywem głównym 108 MP, a także aparat portretowy 16 MP. Sprzęt wspiera pojemna bateria 5000 mAh, a urządzenie można błyskawicznie naładować do pełna, korzystając z mocy 67 W. Smartfon w wariancie 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej dostępny jest w T-Mobile w promocyjnej ofercie w cenie 899 zł, w ratach 0%.

Drugie dostępne w ramach akcji promocyjnej urządzenie to realme 10, które – podobnie jak Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G – może zaoferować użytkownikowi pozytywne wrażenia związane z obsługą wyświetlacza. Wszystko za sprawą 6,4-calowego ekranu AMOLED o częstotliwości odświeżania 90 Hz, który może przypaść do gustu osobom preferującym nieco mniejsze smartfony. Model to również dobry wybór dla wszystkich, którzy poszukują smartfona z wejściem słuchawkowym, a także miejscem na dodatkową kartę pamięci. Całość uzupełnia zestaw aparatów: podwójny tylny z obiektywem głównym 50 MP oraz przedni 16 MP. Dzięki ładowarce 33 W telefon szybko uzupełni zaś zapas energii. Za wersję z 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej kupujący w ramach promocji zapłacą jedynie 649 zł w ratach 0%.

Oferta, która działa bez limitu

Promocyjne oferty „M Nielimitowana” oraz „L Nielimitowana” to plany taryfowe gwarantujące połączenia, SMS-y i MMS-y bez limitu. Dodatkowo użytkownicy tych abonamentów mają do dyspozycji usługę internetu z dostępem do sieci 5G, bez limitu danych do wykorzystania. W przypadku wersji M jest to nielimitowany internet w prędkości maks. do 30 Mb/s. Wariant L zapewnia zaś maksymalną możliwa prędkość. Osoby, które zdecydują się na jedną z opcji abonamentowych, otrzymają ponadto możliwość bezpłatnego korzystania z usługi „Rozrywka bez Ograniczeń” przez 6 miesięcy. Pozwala ona na dostęp do dowolnej platformy subskrypcyjnej, takiej jak Legimi, HBO Max czy Tidal, oraz swobodną jej zmianę na inną nawet raz w miesiącu.

Promocyjnego zakupu można dokonać w dowolny sposób – poprzez wizytę w salonie, dzwoniąc na infolinię lub też online, od 1 do 28 lutego 2023 roku. Akcja promocyjna obowiązuje zarówno w przypadku wyboru samej oferty z urządzeniem, jak i oferty Magenta Dom, w której prócz abonamentu komórkowego znajduje się internet dla domu i dostęp do kanałów TV. Propozycji towarzyszy promująca ją kampania.

Sprawdź T-Mobile - Szybki Nielimitowany Internet światłowodowy

źródło:T-Mobile

Kliknij aby powiększyć02.02.2023 | Proekologiczne oczekiwania konsumentów zmieniają politykę firm. Widać to zwłaszcza w handlu internetowym

Co piąty Polak dba o środowisko i myśli o ekologii – wynika z badania Open Research, które pokazuje też, że społeczna świadomość związana z ekologią rośnie.

Także podczas zakupów – według danych podawanych przez DS Smith, ponad 46 proc. Polaków zastanawia się, co zrobi z opakowaniem po zakupionym produkcie, a 50 proc. z nich wybiera wyłącznie opakowania, które można później poddać recyklingowi.

Eksperci wskazują, że tzw. zielony e-commerce to w tej chwili jeden z najważniejszych trendów w internetowym handlu, ale z biegiem czasu ekologia będzie mieć rosnący wpływ na politykę firm niemal z każdej branży.

Wymuszą to właśnie stale rosnące oczekiwania konsumentów w zakresie ochrony środowiska i klimatu.

+ więcej...
02.02.2023 | Dobro dziecka i zabezpieczenie jego praw – czyli polityka ochrony dzieci w praktyce

Chociaż Konwencja o prawach dziecka została przyjęta przez Zgromadzenie Ogólne ONZ ponad 33 lata temu, to podmiotowość najmłodszych i ich miejsce w społeczeństwie często nie odzwierciedla zasad zapisanych w aktach prawnych.

Szczególne zobowiązanie w tym temacie spoczywa więc na instytucjach i organizacjach działających na rzecz dzieci.

Mogą one wpływać na ich sytuację na przykład tworząc i wdrażając polityki ochrony – na taki krok, przy wsparciu Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, zdecydowała się Fundacja Orange.

Zachęca do tego też swoich partnerów i inne podmioty działające na rzecz najmłodszych.

+ więcej...
02.02.2023 | Jeszcze więcej gigabajtów od T-Mobile w taryfie S

Dobrze jest mieć dużą paczkę gigabajtów, która zapewni nam łączność ze światem i bliskimi w każdym momencie i w każdym miejscu.

Dlatego w T-Mobile od 1 lutego zmieniamy taryfę S – teraz klienci oprócz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów, otrzymają aż o połowę większą paczkę danych za 55 zł miesięcznie.

Internet na wyciągnięcie ręki to podstawa w dynamicznie zmieniającym się świecie. By móc uczyć się, pracować zdalnie, robić zakupy, czy też rozwijać swoje hobby, dobrze mieć zapas gigabajtów, który pomoże nam w realizacji codziennych planów.

Dlatego w T-Mobile każdy znajdzie ofertę dostosowaną do swoich potrzeb, a każdy wariant zapewnia dostęp do sieci 5G. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 100 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1,8 Mb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 9 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij