Wiadomości

Loading


23.01.2023 | Nowy serial w Polsat Box Go – Domek na szczęście z perspektywy pierwszoplanowych bohaterów

Tylko w Polsat Box Go można już oglądać kolejne dwa odcinki nowej, przewrotnej komedii – „Domek na szczęście”, która premierę miała 13 stycznia br. Ta lekka, zabawna historia, w której marzenia zderzają się z rzeczywistością, pokazuje piękno codziennego życia na wsi.

Za reżyserię i adaptację scenariusza nowej produkcji odpowiada Piotr Wereśniak, a w obsadzie znaleźli się znani i lubiani aktorzy, m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Zawierucha, Magdalena Stużyńska-Brauer, Robert Wabich, Olga Bończyk, Magdalena Smalara. W piątki do serwisu trafiają po dwa nowe odcinki. Można je znaleźć w pakiecie Polsat Box Go Premium i oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie i w aplikacji Polsat Box Go.

Jestem tu źródłem wielu kłopotów. Generalnie typowym sąsiadem i bardzo lubię swoją postać. Fajny, ciekawy gość. […] Chciałbym, aby widz się bawił na tym serialu, aby przyniósł on trochę wytchnienia i radości osobom przed ekranami – mówi Robert Wabich. – Ten serial pokazuje, że ludzie z różnych środowisk, z różnych miejsc mogę się od się wiele nauczyć. Można tu zobaczyć, że warto otworzyć się na innych, dzielić i wymieniać doświadczeniami, światopoglądem, bo to zawsze jest konstruktywne – dodaje Magdalena Stużyńska-Brauer.

Serial „Domek na szczęście” to zabawna i pełna przewrotnych sytuacji opowieść o młodym małżeństwie – Bartku (Rafał Zawierucha) i jego żonie Mariannie (Barbara Kurdej-Szatan). Po niespodziewanym zwolnieniu z pracy Bartek postanawia założyć farmę strusi. Choć Marianna kocha wielkomiejskie życie i media społecznościowe, mężowi udaje się przekonać ją do przeprowadzki na wieś, aby spełnić marzenie o szczęśliwym, spokojnym domu za miastem. W poznawaniu nowego, urokliwego środowiska wspierają ich życzliwi, aczkolwiek ciekawscy i wścibscy sąsiedzi Witek (Robert Wabich) oraz Kaśka (Magdalena Stużyńska-Brauer). Podczas zderzenia dwóch różnych światów – głośnej i kapryśnej stolicy oraz skromnej, ale niezwykle barwnej wioski dojdzie do wielu zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

20-odcinkowa produkcja powstała na licencji ukraińskiej. Za reżyserię i adaptację scenariusza odpowiada Piotr Wereśniak. W serialu obok Barbary Kurdej-Szatan, Rafały Zawieruchy, Magdaleny Stużyńskiej-Brauer i Roberta Wabicha wystąpili również m.in.: Olga Bończyk, Magdalena Smalara, Anna Szymańczyk i Mariusz Drężek. Tytuł powstał na zlecenie Telewizji Polsat, a jego producentem jest Polot Media.

Jak obejrzeć „Domek na szczęście” w Polsat Box Go?

Premiera serialu miała miejsce 13 stycznia br., a dzisiaj użytkownicy mogą zobaczyć dwa nowe odcinki produkcji. Następne odcinki, także po dwa, będą pojawiały się w pakiecie Polsat Box Go Premium w kolejne piątki. Format można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Sprawdź Polsat Box - bogactwo kanałów TV

źródło: Polsat Box

Kliknij aby powiększyć23.01.2023 | Ericsson przedstawia wyniki finansowe za czwarty kwartał i cały rok 2022

Wpływ na wyniki finansowe czwartego kwartały miały prawa własności intelektualnej, w wyniku której łączne przychody wyniosły 6,0 (2,4) mld SEK oraz opłaty w wysokości -4,0 mld SEK, w tym prowizja Departamentu Sprawiedliwości, zbycie IoT oraz umowy dotyczące oprogramowania i usług w chmurze.

Sprzedaż organiczna Grupy wzrosła o 1% r/r. Przychody z praw własności intelektualnej przyczyniły się do wzrostu o 5 punktów procentowych. Zaraportowana sprzedaż wyniosła 86,0 (71,3) mld SEK, wkład Vonage wyniósł 4,1 mld SEK.

Dochód brutto wzrósł do 35,6 (30,8) mld SEK, podczas gdy marża brutto spadła do 41,4% (43,2%, na co wpływ miała zmiana struktury biznesowej w dziale Networks i opłaty za rozwiązania kontraktów oraz korekty oferty produktów oprogramowania i usług w chmurze.

+ więcej...
23.01.2023 | NETIA CLOUD FIREWALL – KOMPLEKSOWA OCHRONA INTERNETU DLA BIZNESU

Oferta rozwiązań cyberbezpieczeńtwa Grupy Netia dla firm średniej wielkości poszerzyła się o rozwiązanie Netia Cloud Firewall, które kompleksowo zabezpiecza sieć LAN klienta podłączoną do Internetu poprzez symetryczny Biznesowy Dostęp do Internetu (BDI) Netii.

Główne zalety nowego rozwiązania to: krótki czas uruchomienia usługi, wysokie SLA i przystępna cena.

Netia Cloud Firewall, to kolejne rozwiązanie z linii zaawansowanych rozwiązań ICT NetiaNext.

W pewnym uproszczeniu, jest to chmurowy, predefiniowany, odpowiednik rozwiązania Netia Managed UTM (ang. Unified Threat Management).

+ więcej...
23.01.2023 | W pierwszej połowie 2023 r. Fiberhost będzie miał 1,3 mln adresów w zasięgu swojej sieci

Miniony rok był niezwykle ważny dla Fiberhost, operatora otwartych sieci światłowodowych.

Infrastruktura spółki objęła swoim zasięgiem ponad milion adresów. Co więcej, do połowy 2023 roku łącznie spółka będzie gotowa świadczyć usługi dla 1,3 mln gospodarstw domowych.

Rok 2022 był czasem dynamicznego rozwoju Fiberhost. W minionym roku liczba gospodarstw domowych w zasięgu infrastruktury spółki zwiększyła się o niemal 50% względem wyniku z końca 2021 r. – z 740 tys. do 1,15 mln.

Tylko w pierwszej połowie 2023 roku zasięg ten wzrośnie do ok. 1,3 mln adresów. Obecnie sieci Fiberhost obejmują ponad 8 tys. miejscowości w 8 województwach. Ponadto, sieć spółki ma już długość ponad 50 000 km, czyli o prawie 10 000 km więcej niż równik.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 10 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 16 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze :
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij