Wiadomości

Loading


02.12.2022 | Nowość w T-Mobile – oferta na doładowania z telefonem!

Dla osób, które cenią sobie swobodę i brak formalności, T-Mobile przygotował ofertę na doładowania z telefonem. Łączy ona w sobie usługi takie jak w ofercie na kartę, czyli połączenia głosowe, SMS-y i internet w 5G, oraz szeroki wybór smartfonów, za które płacimy poprzez doładowanie konta. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy zawsze chcą być w kontakcie lub… już teraz poszukują mikołajkowego prezentu dla najbliższych.

Różnimy się od siebie, mamy odmienne potrzeby, plany i ambicje. To, co nas łączy to potrzeba pozostania w kontakcie. Nieważne czy swój pakiet internetu wykorzystujemy do pracy czy rozrywki, rozmów z najbliższymi, planowania podróży, czy nawet podboju świata – pewne jest natomiast, że bez wygodnego dostępu do sieci trudno jest nam funkcjonować.

W T-Mobile doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wprowadzamy nową ofertę, w której czekają atrakcyjne smartfony za które klient płaci w formie doładowania konta, bez harmonogramu spłaty rat czy ryzyka wzrostu oprocentowania.

Jasne rozliczenie, duże uproszczenie

Nowa oferta została przygotowana w oparciu o lubianą przez klientów ofertę na kartę za 35 zł i czerpie ze wszystkich jej benefitów. Do proponowanego Pakietu Usług klient wybiera urządzenie, za które razem z pakietem T-Mobile będzie pobierał łączną miesięczną opłatę. Transparentność oferty pozwoli klientowi w łatwy sposób porównać cenę urządzenia z ofertami na rynku. W ofercie zostały wykorzystane wszystkie udogodnienia dostępne w taryfie Frii MIX.

A jak to działa w praktyce? Bardzo prosto, bo nowa oferta składa się z zaledwie dwóch elementów. Podstawą miesięcznego doładowania jest kwota 35 zł w całości przeznaczona na nielimitowane rozmowy, SMS-y i 40 GB internetu w technologii 5G. Drugim elementem jest opłata za telefon, a ta uzależniona jest od modelu, który wybierzemy. Może ona wynosić zaledwie dodatkowe 5 zł, jeżeli wybierzemy telefon klasyczny (wówczas miesięczne doładowanie wyniesie łącznie 40 zł) do maksymalnie 35 zł w przypadku smartfona o wartości 800-1200 zł (wysokość łączna miesięcznego doładowania to w tym przypadku 70 zł). Innymi słowy – doładowując comiesięcznie łączną kwotę opłacamy usługę oraz spłacamy telefon. Świetnym wyborem, który znajdziemy w tej ofercie będzie przygotowany we współpracy z Google T Phone 5G, który możemy mieć już za kwotę 199 zł na start w doładowaniu miesięcznym 70 zł.

Co ważne, umowa obejmuje zaledwie 24 doładowania stałą kwotą, nie istnieje jednak żaden harmonogram rat, można więc dokonać ich spłaty szybciej, jeżeli pojawi się taka chęć. W ofercie dostępny jest wachlarz telefonów, w tym telefony z dostępem do sieci 5G oraz akcesoriów typu smart watch w atrakcyjnych cenach.

Dla osób przenoszących numer do T-Mobile przygotowaliśmy niespodziankę – nawet 4 miesiące korzystania z oferty bez opłat, aż do czasu przeniesienia numeru.

Bonusy na cały rok

Dobrego internetu nigdy za wiele, dlatego w ramach nowej oferty przygotowaliśmy dodatkowy bonus. Oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz 40 GB w ofercie, na klientów czeka super bonus – „Rok internetu za darmo”, czyli 1200 GB przez 365 dni (12 pakietów po 100 GB). Gigabajty z oferty kumulują się a klient może z nich skorzystać do końca umowy terminowej. Usługa jest dostępna w aplikacji Mój T-Mobile w ciągu 31 dni od podpisania umowy lub aneksu w nowej ofercie.

Happy BOX-y dla dzieci!

Dodatkowo dla najmłodszych na zbliżające się mikołajki i gwiazdkę dostępne są zestawy Happy BOX – gotowe świąteczne prezenty!

W zestawach prezentowych Happy BOX do wybranego smartfonu realme C31, Oppo A17, T Phone 5G lub nowości Samsung Galaxy A04s najmłodsi otrzymają gadżety z idolką dzieciaków – Nelą Małą Reporterką, czyli najnowszą książkę o fascynującej Amazonii – „Nela i wrota do Amazonii” oraz kolorową maskotkę tukana tęczodziobego. To doskonały pomysł dla rodziców poszukujących gwiazdkowego prezentu dla dzieci!

Sprawdź T-Mobile - Wyższa prędkość internetu domowego w cenie niższej

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć02.12.2022 | 3S łączy się z Play. Powstaje kompleksowa oferta usług dla biznesu

Grupa Play staje się jeszcze silniejszym partnerem biznesowym dla średnich i dużych firm w Polsce, łącząc ekspercką wiedzę i rozwiązania 3S na rynku B2B z nowoczesną infrastrukturą telekomunikacyjną i usługami Play oraz UPC.

Połączenie z 3S pozwoli Grupie Play na stworzenie jeszcze mocniejszego zespołu ekspertów wraz z kompleksową ofertą rozwiązań telekomunikacyjnych, Data Center i ICT dla biznesu.

Formalna integracja spółek zakończyła się 30 listopada 2022 roku, będąc kolejnym milowym krokiem po nabyciu 3S przez P4 jeszcze w 2019 roku.

+ więcej...
02.12.2022 | WIĘCEJ KANAŁÓW 4K W NETIA TV

Od 1 grudnia br. w pakietach telewizyjnych z dekoderem Netia EvoBox 4K dostępne są cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, My Zen 4K, Museum 4K i Travel XP 4.

Promocyjnie kanały te dostępne są dla wszystkich użytkowników dekoderów 4K, a docelowo wejdą w skład pakietu L 4K, zawierającego 189 kanałów.

Netia oferuje abonentom swoich usług telewizyjnych dostęp do 4K we wszystkich, nawet najbardziej podstawowych pakietach TV w dostępem do internetu w technologiach światłowodowych na sieci własnej (np. internet do 300 Mb/s z telewizją S z 77 kanałami już za 55 zł miesięcznie).

W ramach usługi abonenci otrzymują bez dodatkowych opłat nowoczesny, bardzo wydajny dekoder Netia EvoBox 4K (m.in. cztery razy szybszy procesor i dwa razy więcej pamięci RAM niż w dekoderze Netia EvoBox) z wygodnym w obsłudze pilotem Bluetooth, który umożliwia umieszczenie dekodera w dowolnym miejscu, np. w szafce.

+ więcej...
02.12.2022 | Cztery nowe kanały 4K w Polsat Box i Polsat Box Go

W Polsat Box oraz w serwisie Polsat Box Go pojawiły się kolejne nowości – cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, MyZen TV 4K, Museum TV 4K i Travelxp 4K.

W Polsat Box stacje są dostępne dla użytkowników dekoderów 4K od najniższych pakietów (S/Wygodnego), w każdej z trzech technologii: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT z dekoderem, a w Polsat Box Go w ramach pakietu Polsat Box Go Premium.

Polsat Box zapewnia łącznie osiem kanałów 4K.

Poza wspomnianymi nowościami abonenci wszystkich trzech technologii mają dostęp do Eleven Sports 1 4K i InUltra, a użytkownicy telewizji satelitarnej dodatkowo do dwóch stacji niekodowanych – Fashion TV UHD i NASA TV UHD. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 400 Mb/s :
Telewizja kablowa: - łącze 25 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 30 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 768 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij