Wiadomości

Loading


02.12.2022 | Cztery nowe kanały 4K w Polsat Box i Polsat Box Go

W Polsat Box oraz w serwisie Polsat Box Go pojawiły się kolejne nowości – cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, MyZen TV 4K, Museum TV 4K i Travelxp 4K. W Polsat Box stacje są dostępne dla użytkowników dekoderów 4K od najniższych pakietów (S/Wygodnego), w każdej z trzech technologii: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT z dekoderem, a w Polsat Box Go w ramach pakietu Polsat Box Go Premium.

Do bogatej oferty Polsat Box i Polsat Box Go dołączyły:

  • Love Nature 4K (pozycje: 630, 840 – DTH/IPTV/OTT) – stacja, która przybliża widzom piękno natury i oferuje wyjątkowe treści z całego świata. Pozwala lepiej zrozumieć niezwykłą planetę Ziemię.
  • MyZen TV 4K (pozycje: 721, 846 – DTH/IPTV/OTT) – kanał lifestylowy oferujący coaching, inspirujące magazyny oraz rozrywkę. Różnorodne treści dostarczają wielu praktycznych wskazówek dotyczących stylu życia, dobrego samopoczucia, zdrowia, domu i ogrodu, gotowania i podróży.
  • Museum TV 4K (pozycje: 722, 847 – DTH/IPTV/OTT) – pierwszy kanał poświęcony sztuce, który prezentuje sztuki piękne (klasyczne, nowoczesne, współczesne), a także sztukę uliczną, komiksy, sztukę cyfrową i wideo, fotografię, architekturę, projektowanie oraz rozrywkę opartą na faktach. Treści przekazywane są w sposób przystępny i interesujący.
  • Travelxp 4K (pozycje: 631, 841 – DTH/IPTV/OTT) – oferuje ponad 1000 godzin programów premium o tematyce podróżniczej i lifestylowej, w tym produkcje oryginalne z ponad 60 krajów. Pozwala odkrywać kulturę, historię, sztukę kulinarną i styl życia miejsc z różnych zakątków świata. Treści dostępne są w języku polskim.

Polsat Box zapewnia łącznie osiem kanałów 4K. Poza wspomnianymi nowościami abonenci wszystkich trzech technologii mają dostęp do Eleven Sports 1 4K i InUltra, a użytkownicy telewizji satelitarnej dodatkowo do dwóch stacji niekodowanych – Fashion TV UHD i NASA TV UHD. Kanały można odbierać za pośrednictwem dekoderów polsat box 4K i polsat box 4K lite dostępnych w ofertach telewizji satelitarnej/IPTV i internetowej OTT z dekoderem już od 49 zł.

W Polsat Box Go nowe stacje można oglądać na platformach Android TV 4K, Samsung Tizen 4K, Apple TV 4K i urządzeniach mobilnych iOS wspierających rozdzielczość 4K. Użytkownicy serwisu mają dodatkowo dostęp do Eleven Sports 1 4K, który znajduje się w pakiecie Polsat Box Go Sport.

Sprawdź Polsat Box - Kup telewizję i internet w zestawie z telewizorem, tabletem lub laptopem

źródło: Polsat Box

Kliknij aby powiększyć02.12.2022 | Ericsson Mobility Report - kiedy średnie zużycie danych mobilnych przekroczy 50GB?

Prognozy z 2014[1] roku zakładały, że w 2019 roku przeciętny użytkownik smartfona zużyje średnio 2,5 GB danych miesięcznie.

Od tamtego czasu sporo na globalnym rynku się zmieniło. Zgodnie z najnowszymi danymi Ericsson Mobility Report już w 2023 r. średnie globalne zużycie danych komórkowych, generowane przez jednego smartfona w ciągu miesiąca, przekroczy 19 GB.

Prognozuje się również, że do końca 2028 roku ta wartość zbliży się do 46 GB miesięcznie.

Obecnie użytkownicy smartfonów poświęcają znacznie więcej czasu na przesyłanie i dzielenie się materiałami wideo – ich udział w ruchu komórkowym w 2022 stanowi około 70 procent.

+ więcej...
02.12.2022 | „Mój T-Mobile” zastąpił dotychczasowy serwis MiBOA

Wygoda, szybkość, łatwość w nawigacji – to cechy charakteryzujące serwis www „Mój T-Mobile”.

Od wczoraj, to właśnie za jego pośrednictwem można zarządzać kontem dla klientów abonamentowych, z ofertą na kartę oraz małych i średnich firm.

Tym samym operator zamyka dotychczasowy serwis MiBOA. Rynek usług cyfrowych i oczekiwania klienta zmieniają się bardzo szybko.

Internet to dziś dla wielu podstawowe narzędzie pracy, online robimy zakupy, załatwiamy sprawy urzędowe, w sieci korzystamy z rozrywki. Stajemy się też coraz bardziej wymagający, doceniamy dobrze zaprojektowane usługi, strony i sklepy, w których z łatwością, wręcz intuicyjnie się poruszamy. 

+ więcej...
02.12.2022 | Recenzja motorola edge 30 ultra – wydajność i aparat na ultra poziomie

Motorola edge 30 ultra to flagowy smartfon, zdecydowanie potwierdzają to specyfikacje urządzenia.

Edge 30 ultra to nie tylko świetny aparat mobilny, ale przede wszystkim bardzo wydajne podzespoły, obsługa ultra szybkiego ładowania czy wysokiej klasy ekran.

Sprawdźmy, co potrafi ten nowy na rynku flagowiec. Jaka jest motorola edge 30 ultra? Motorola edge 30 ultra to smartfon, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Uwagę przykuwa główny aparat o rozdzielczości aż 200 MP. To niespotykana dotąd rozdzielczość aparatu w smartfonach.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 256 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 8 Mb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 768 kb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij