Wiadomości

Loading


29.11.2022 | T-Mobile sponsorem filmu dokumentalnego „Superheroes” o Polakach wspierających Ukraińców

Kiedy 24 lutego Rosja zaatakowała Ukrainę, codzienność wielu osób zmieniła się w sposób nieodwracalny. Jednocześnie wojna wyzwoliła i pokazała ogromne pokłady empatii, zwłaszcza tysięcy wolontariuszy, którzy od samego początku tych wydarzeń pomagali potrzebującym. To właśnie o nich opowiada najnowszy dokument „Superheroes” w reżyserii Szymona Gonery, który będzie miał swoją premierę kinową 25 listopada. T-Mobile został sponsorem tej produkcji. Co ważne, złotówka z każdego zakupionego biletu zostanie przekazana na zbiórkę pomocową dla Ukrainy.

Ostatnie miesiące pokazały, jak trudno dziś jest planować przyszłość. Dlatego w T-Mobile, kiedy wybuchła wojna, bez wahania rozpoczęliśmy działania pomocowe: zapewniliśmy łączność i dostęp do informacji wszystkim którzy tego potrzebowali. W tym samym momencie tysiące chętnych zmobilizowały się, by wspierać naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Takie niezwykłe postaci można było znaleźć wszędzie: w naszych szeregach T-Mobile przeszło 400 pracowników zdecydowało się pomagać na granicy, w biurach w akcje wspierające zaangażowały się zaś tysiące osób. A to tylko przykład jednej organizacji – w całej Polsce liczba wolontariuszy rosła lawinowo i nie brakowało wśród niech niezwykłych osobowości, o nadzwyczajnej empatii i ogromnych pokładach otwartości. O takich właśnie bohaterach opowiada film dokumentalny „Superheroes”.

„Superheroes” to dokument pokazujący wyjątkową solidarność w niezwykle trudnej sytuacji, w której znaleźli się nasi sąsiedzi. Dla nas to bardzo ważna postawa – w T-Mobile wychodzimy bowiem z założenia, że to jedność ma teraz znaczenie, większe niż kiedykolwiek dotąd. I zgodnie z tym podejściem planujemy nasze działania pomocowe. Przypominanie o tej solidarności i tym samym ponowne inspirowanie nas wszystkich do działania pozostaje kluczowe zwłaszcza teraz, gdy maraton pomocy trwa już od pewnego czasu i wielu osobom kończą się już pokłady energii. Dlatego dziękuję autorom za stworzenie tak ważnego dokumentu oraz współpracę przy tym projekcie. Fakt, że jesteśmy sponsorem tak potrzebnej i wyjątkowej inicjatywy, jest dla nas zaszczytem – powiedziała Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej i CR w T-Mobile Polska.

„Zaprosiliśmy T-Mobile do tego projektu, ponieważ podczas przeglądania materiałów do filmu „Superheroes” zauważyliśmy, że mamy dużo ujęć z wolontariuszami T-Mobile z Ukrainy i z granicy polsko-ukraińskiej. Wielu pracowników firmy było zaangażowanych w wsparcie działań pomocowych, dlatego też postanowiliśmy włączyć firmę do współpracy. – tłumaczył Szymon Gonera, reżyser. – Ten film pokazuje, że na wielkie zło, jakim jest wojna, odpowiedzieliśmy poprzez ogrom dobra - bezinteresowną pomoc milionów Polaków; a historie wielu z nich naprawdę zasługiwały na to aby świat się o nich dowiedział.

Pomoc nie kończy się dzisiaj

1 zł z każdego biletu sprzedanego w polskich kinach przeznaczona będzie na zbiórkę Fundacji SiePomaga na rzecz pomocy Ukrainie. Premiera filmu w 9 miesięcy od wybuchu wojny przypomina przy tym o konieczności przejścia z działań doraźnych do wsparcia długofalowego. W T-Mobile już kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy współpracę z miastem Lublin, gdzie – prócz zapewnienia dostępu do informacji potrzebującym ukraińskim rodzinom, postawiliśmy sobie także długodystansowe cele. Jednym z nich jest zatrudnienie nauczycieli wspomagających naukę i adaptację dzieci w polskich szkołach, którzy od tego roku szkolnego wspierają ukraińskich uczniów. Premiera „Superheroes” to jednocześnie ważne przypomnienie dla nas wszystkich, że warto być bliżej ludzi i wspierać ich w trudnych momentach.

Sprawdź T-Mobile - Internet na kartę. Doładuj konto i zyskaj Bonusowe GB

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć28.11.2022 | Zdrap i zyskaj – świąteczna moc niespodzianek w aplikacji „Mój T-Mobile”

I mały i duży – każdy lubi niespodzianki. Te błyszczące, przewiązane kokardą, wręczone przez kogoś bliskiego, i te, o które można postarać się samemu, biorąc udział w zabawie czy konkursie.

W T-Mobile uważamy, że okazji do dzielenia się podarunkami nigdy dość, dlatego zapraszamy do wspólnej świątecznej zabawy.

W aplikacji „Mój T-Mobile” w zakładce Magenta Love od 28 listopada w każdy poniedziałek – aż do świąt – na klientów będzie czekała nowa zdrapka-niespodzianka.

Okres przedświąteczny wyjątkowo sprzyja obdarowywaniu najbliższych. Każdy zastanawia się, co najbardziej ucieszy członków rodziny i znajomych. Jedni zakupy planują już w sierpniu, inni na ostatnią chwilę biegają do galerii i paczkomatów.

+ więcej...
27.11.2022 | Centrum sterowania SmartHome - sprawdzamy niezbędne urządzenia
Inteligentny dom to technologiczny trend, który w coraz większym stopniu wkracza do naszych domów. To, co kiedyś była dla nas pieśnią przyszłości, dzisiaj stanowi rzeczywistość ułatwiającą domowe obowiązki. Jakie urządzenia infrastruktury IT okażą się niezbędne do sterowania inteligentnym domem? Sprawdźmy to. + więcej...
25.11.2022 | Poczta Polska ostrzega przed nową kampanią phishingową

Pocztowy Zespół powołany do reagowania na zdarzenia naruszające bezpieczeństwo w Internecie – CERT Poczta Polska – po raz kolejny ostrzega przed oszustwami, w których wykorzystywana jest marka narodowego operatora.

Wykryte działania socjotechniczne oszustów ukierunkowane są na wyłudzenie danych osobowych i kart płatniczych.

W treści wprowadzających w błąd komunikatów, publikowanych w mediach społecznościowych, pojawia się fałszywa informacja dotycząca rzekomej odsprzedaży nieodebranych przez Klientów paczek Poczty Polskiej.

Oszuści zachęcają do skorzystania z oferty i wpłaty niewielkiej kwoty (najczęściej od kilku do 20 zł) poprzez stronę, która wyłudza dane. Nieostrożny internauta może utracić środki zgromadzone na swoim rachunku, przekazując informacje o karcie płatniczej, login czy hasło do bankowości internetowej.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 3 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 30 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 50 Mb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij