Wiadomości

Loading


24.11.2022 | Gala PRIME SHOW MMA 4: KRÓLESTWO w Polsat Box i Polsat Box Go. W walce wieczoru Don Kasjo zmierzy się z Królem Albanii – Popkiem

Już w sobotę, 26 listopada w szczecińskiej Netto Arenie odbędzie się czwarta edycja PRIME SHOW MMA. Walką wieczoru będzie pojedynek w formule bokserskiej pomiędzy włodarzem PRIME i gwiazdą freak fightów Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim i czołowym polskim raperem Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem.

Transmisja wydarzenia w PPV rozpocznie się w sobotę, 26 listopada o godz. 19.00.

Dostęp do wydarzenia w ramach usługi PPV mogą wykupić abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go, dzięki któremu pojedynki można śledzić w Smart TV, na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Podczas czwartej edycji gali PRIME SHOW MMA dojedzie do 10 emocjonujących freak fightowych pojedynków. W walce wieczoru do klatki powróci Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, który zmierzy się z  popularnym polskim raperem – Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem. W drugim najważniejszym starciu gali rękawice skrzyżują jedna z największych polski influencerek Kamila „Zusje” Smogulecka i kontrowersyjna celebrytka Monika „Esmeralda” Godlewska. Podczas wydarzenia ulubieniec publiczności Michał „Bagietka” Gorzelańczyk podejmie Łukasza „Kamerzystę” Wawrzyniaka. W Szczecinie widzowie zobaczą także zaległe starcie Adama Soroko z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem. Ponadto na karcie walk zaplanowano debiut w MMA mistrzyni świata w boksie Ewy Piątkowskiej. Na gali swoje umiejętności pokażą również m.in.: Anna Andrzejewska, Skolim, Olejnik, Robalini czy Adam Okniński.

Gala PRIME 4: KRÓLESTWO dla abonentów Polsat Box

W Polsat Box galę będzie można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Abonenci i użytkownicy Polsat Box mogą zamówić dostęp w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala PRIME 4: KRÓLESTWO online w Polsat Box Go

Galę PRIME SHOW MMA 4: KRÓLESTWO internauci z całego świata będą mogli obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 40 zł będzie dostępne na komputerach na polsatboxgo pl oraz w aplikacji Polsat Box Go – na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk

  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Paweł „Popek” Mikołajuw
  • Kamila „Zusje” Smogulecka vs Monika „Esmeralda” Godlewska
  • Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs. Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak – boks w małych rękawicach
  • Adam Okniński vs. Norman Parke
  • Damian „Stifler” Zduńczyk vs. Adam Soroko
  • Anna „IFBB” Andrzejewska vs Ewa Piątkowska
  • Patryk „Robalini” Śliwa vs. Tomasz Olejnik
  • Aleksandr “Sasha” Muzheiko vs. Adrian Cios
  • Konrad „Skolim” Skolimowski vs. Emil „Księciunio” Bayer
  • Rafał „Sportowy Świr” Gawron vs. Piotr „Ochroniarz” Kałuski

Sprawdź Polsat Box - Telewizja internetowa z dekoderem

źródło: Polsat Box

Kliknij aby powiększyć23.11.2022 | Dlaczego warto otworzyć sklep na Prestashop?
Zainteresowanie e-commerce stale rośnie, co widać zarówno po klientach, którzy wybierają sklep internetowy zamiast tradycyjnych punktów sprzedaży, jak i po firmach, które inwestują coraz więcej pieniędzy w handel online. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba posiadać dużych pieniędzy, aby można było myśleć o otworzeniu sklepu internetowego. Jeżeli więc zastanawiasz się nad rozpoczęciem sprzedaży w internecie, koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem, dzięki któremu poznasz najważniejsze zalety PrestaShop. + więcej...
23.11.2022 | Tworzenie strony internetowej – w jaki sposób przebiega?
Strona internetowa to obecnie kluczowe narzędzie wielu przedsiębiorców i nie tylko. Nie będziemy natomiast poruszać wątku odnośnie tego, czym jest dana platforma, a skupimy się bardziej na samym procesie jej tworzenia. + więcej...
22.11.2022 | Orange ma światłowód o przepustowości 10 Gb/s. Będzie mogło na nim działać 256 urządzeń jednocześnie

Każdego roku ilość danych przesyłanych w sieci rośnie. Użytkownicy przesyłają i streamują coraz więcej treści wideo, często w jakości 4K, pobierają gry z platform cyfrowych, a w domach pojawia się coraz więcej urządzeń, m.in. rozwiązań smart home.

Wszystko to powoduje, że zapotrzebowanie na szybką i wydajną sieć stale rośnie. Jak wynika z danych UKE, internet w Polsce sukcesywnie przyspiesza, a rynek czeka kolejny skok.

Orange zaprezentował właśnie światłowód o przepustowości 10 Gb/s. Operator wskazuje, że dzięki tej technologii możliwe będzie podłączenie po WiFi nawet 256 urządzeń jednocześnie i korzystanie z sieci domowej bez utraty jakości połączenia.

Od poniedziałku 21 listopada br. będzie można ją testować w największych miastach Polski.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 9 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 512 kb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 20 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 24 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij