Wiadomości

Loading


23.11.2022 | Dlaczego warto otworzyć sklep na Prestashop?

Zainteresowanie e-commerce stale rośnie, co widać zarówno po klientach, którzy wybierają sklep internetowy zamiast tradycyjnych punktów sprzedaży, jak i po firmach, które inwestują coraz więcej pieniędzy w handel online.

Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba posiadać dużych pieniędzy, aby można było myśleć o otworzeniu sklepu internetowego.

Jeżeli więc zastanawiasz się nad rozpoczęciem sprzedaży w internecie, koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem, dzięki któremu poznasz najważniejsze zalety PrestaShop.

  1. Co to jest PrestaShop?
  2. Czy warto otworzyć sklep internetowy?
  3. Co jest niezbędne do prowadzenia sklepu internetowego?

Przy okazji poznasz podstawy prowadzenia sklepu internetowego, a także dowiesz się, gdzie można uzyskać profesjonalną pomoc w postawieniu nowej strony. Dzięki temu zyskasz nowoczesny sklep Prestashop z unikatowym szablonem oraz optymalizacją pod działania SEO, co z pewnością przełoży się na większą sprzedaż.

Co to jest PrestaShop?

Oprogramowanie Prestashop jest często wybierane do tworzenia sklepów internetowych, przy czym platforma może być wykorzystywana zarówno przy niewielkich sklepach, jak i rozbudowanych platformach.Narzędzie od lat zbiera świetne opinie od specjalistów z branży e-commerce oraz programistów, którzy zajmują się dostosowywaniem go do indywidualnych potrzeb klientów.

Prestashop to przede wszystkim możliwość zaoszczędzenia czasu i pieniędzy, ponieważ nie trzeba tworzyć całego sklepu od zera, tylko można bazować na sprawdzonych rozwiązaniach. Użytkownik ma dostęp do intuicyjnego panelu administracyjnego, w którym może znaleźć dane na temat sprzedaży online, systemy rabatowe, zarządzać produktami i załatwić wiele innych spraw.

Czy warto otworzyć sklep internetowy?

Chociaż w przypadku Prestashop można bez problemu znaleźć wiele gotowych szablonów, warto skorzystać z usług firmy, która zadba o to, aby strona www była zgodna z aktualnymi standardami.

W ten sposób można zwiększyć swoje szanse na sukces w branży e-commerce, ponieważ obecnie klienci coraz częściej zaczynają zwracać uwagę nie tylko na ceny i sposób prezentowania produktów, ale również na wygląd całego sklepu.

Jeżeli natomiast chodzi o to, czy warto w ogóle myśleć o prowadzeniu sprzedaży przez internet, to odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca. Potwierdzają to zresztą liczne analizy rynku e-commerce.

Co jest niezbędne do prowadzenia sklepu internetowego?

W przypadku wybrania sklepu na Prestashop warto zacząć od skontaktowania się z pracownikami doświadczonej agencji interaktywnej. Dzięki temu na każdym etapie tworzenia sklepu będzie można korzystać z pomocy specjalistów, którzy nie tylko podpowiedzą, jak poruszać się po panelu administracyjnym, ale też ustawią certyfikat SSL, a w razie potrzeby dokonają przeglądu logów serwera www.

Ma to istotne znaczenie również w przypadku dużych sklepów, ponieważ bez prawidłowej konfiguracji serwera sklep nie będzie dobrze działał.

 

Kliknij aby powiększyć23.11.2022 | Tworzenie strony internetowej – w jaki sposób przebiega?
Strona internetowa to obecnie kluczowe narzędzie wielu przedsiębiorców i nie tylko. Nie będziemy natomiast poruszać wątku odnośnie tego, czym jest dana platforma, a skupimy się bardziej na samym procesie jej tworzenia. + więcej...
22.11.2022 | Orange ma światłowód o przepustowości 10 Gb/s. Będzie mogło na nim działać 256 urządzeń jednocześnie

Każdego roku ilość danych przesyłanych w sieci rośnie. Użytkownicy przesyłają i streamują coraz więcej treści wideo, często w jakości 4K, pobierają gry z platform cyfrowych, a w domach pojawia się coraz więcej urządzeń, m.in. rozwiązań smart home.

Wszystko to powoduje, że zapotrzebowanie na szybką i wydajną sieć stale rośnie. Jak wynika z danych UKE, internet w Polsce sukcesywnie przyspiesza, a rynek czeka kolejny skok.

Orange zaprezentował właśnie światłowód o przepustowości 10 Gb/s. Operator wskazuje, że dzięki tej technologii możliwe będzie podłączenie po WiFi nawet 256 urządzeń jednocześnie i korzystanie z sieci domowej bez utraty jakości połączenia.

Od poniedziałku 21 listopada br. będzie można ją testować w największych miastach Polski.

+ więcej...
22.11.2022 | Niższe ceny urządzeń Samsung w Plusie – ruszyła promocja z okazji Black Friday

W sklepie internetowym Plusa wystartowała już promocja na Black Friday, w której można kupić urządzenia marki Samsung w obniżonych cenach.

Klienci będą mogli wybrać Samsung Galaxy Z Fold 4 5G 512GB w jeszcze niższej cenie oraz smartwatche: Samsung Galaxy Watch 5 WiFi w wersji 40mm i 44mm oraz Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm WiFi.

W sklepie internetowym Plusa na plus pl dostępna już jest promocja z okazji Black Friday, w ramach której obniżone zostały ceny wybranych urządzeń marki Samsung.

Wybierając smartfon Samsung Galaxy Z Fold 4 5G 512GB można oszczędzić nawet 750 złotych. Klienci, którzy zdecydują się na zakup ratalny tego modelu zapłacą 749 zł na start oraz 12 rat po 583,32 zł, czyli łącznie 7748,84 zł.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 512 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1 Mb/s
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 50 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij