Wiadomości

Loading


30.09.2022 | T Phone 5G na każdą kieszeń – T-Mobile pierwszym operatorem w Polsce z własną marką smartfonów 5G

W T-Mobile wierzymy, że korzyści płynące z cyfryzacji powinny być dostępne dla każdego. Z tą myślą tworzymy nasze oferty i usługi, a teraz idziemy także o krok dalej. Już 5 października, w ramach ogólnoeuropejskiej premiery, do salonów T-Mobile trafią nasze pierwsze modele smartfonów T Phone 5G i T Phone Pro 5G, stworzone we współpracy z firmą Google. Poza świetnym designem, zintegrowanymi funkcjami Google i wytrzymałą baterią oba urządzenia są kompatybilne z 5G. A co najważniejsze, dzięki specjalnej ofercie abonamentowej z prawdziwie nielimitowanym internetem i 6 ratami za darmo, smartfony będzie można nabyć w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. W ten oto sposób wszystko, co najlepsze w technologii, będzie od teraz dostępne na każdą kieszeń.

Cyfryzacja daje nam większe możliwości, szanse i perspektywy, a także – codzienne ułatwienia. Jako firma technologiczna wiemy o tym doskonale. Potwierdza to m.in. zestawienie Digital Inclusion Benchmark, które analizuje wpływ firm pod kątem tworzenia społeczeństw inkluzywnych technologicznie. Zgodnie z ostatnimi danymi Grupa Deutsche Telekom, której jesteśmy częścią, znajduje się w trójce firm najbardziej zaangażowanych w tworzenie równego dostępu do innowacji. Dlatego też w T-Mobile stale wprowadzamy rozwiązania dopasowane do potrzeb odbiorców, bo wierzymy, że technologia powinna łączyć. Wciąż jednak istnieje w Polsce ogromna grupa wykluczonych cyfrowo – około 20% Polaków nie posiada smartfona, a 21% gospodarstw domowych nie ma dostępu do internetu. Jednym z głównych powodów są finanse, zwłaszcza – wysokie ceny zakupu urządzeń, jeszcze bardziej dotkliwe w obecnej, niełatwej rzeczywistości ekonomicznej.

Cyfryzacja jest naszą przyszłością, dlatego jako T-Mobile Polska systematycznie rozwijamy infrastrukturę 5G i stawiamy na oferty z nielimitowanym internetem. Jednak by korzystać z dobrodziejstwa tych usług, potrzebne są również narzędzia – przystępne cenowo, ale i jakościowe; spełniające wszystkie potrzeby, ale i atrakcyjne. Dlatego cieszę się, że portfolio T-Mobile, jako pierwszego operatora w Polsce, powiększa się dzisiaj o nasze dwa jakościowe smartfony, dostępne na każdą kieszeń – mówi Andreas Maierhofer, prezes T-Mobile Polska. Wspólnie z naszym partnerem, firmą Google, stworzyliśmy smartfony, które – mocno w to wierzę – przypadną Polakom do gustu i zwiększą dostęp do 5G. Chcemy, żeby świat innowacji był jeszcze bardziej otwarty i przystępny dla każdego, bo zgodnie z naszym motto „nie zatrzymamy się, dopóki wszyscy nie będą połączeni” – dodaje Maierhofer.

Myśl tę najlepiej oddaje skala premiery nowych urządzeń – już wkrótce będą one dostępne bowiem nie tylko w Polsce, ale także 9 innych krajach Europy: Austrii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Słowacji, Macedonii Północnej, Niemczech, Rumunii, Węgrzech. W ten sposób, dzięki międzynarodowej współpracy wielu oddziałów Deutsche Telekom, możliwości, które stwarzają innowacje, będą dostępne dla milionów osób.

T Phone 5G & T Phone Pro 5G – smartfony 5G na każdą kieszeń

Jakie są zatem smartfony od T-Mobile? Z pewnością dostosowane do najpopularniejszych preferencji Polaków, bowiem zgodnie z badaniami, aż 56% Polaków korzysta ze smartfonów w cenie do 1000 zł. Wraz z ofertą „Bez limitu” T Phone 5G mieści się właśnie w tym pułapie cenowym, a T Phone Pro 5G przekracza tę kwotę o zaledwie kilkadziesiąt złotych.

Czy jednak cena na każdą kieszeń oznacza niską jakość? Absolutnie nie! Oba modele T Phone to połączenie minimalistycznego designu z dobrymi parametrami, które świetnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, a także pozwolą cieszyć się technologią w najlepszym wydaniu, dzięki łączności z 5G. Jak się okazuje, parametr ten jest coraz bardziej ceniony przez Polaków – na koniec drugiego kwartału 2020 roku zaledwie 1% telefonów sprzedawanych w salonach T-Mobile był kompatybilny z siecią piątej generacji. W analogicznym czasie 2021 roku było to 23%, a w połowie 2022 roku już 50% ogółu sprzedanych smartfonów obsługiwało 5G.

Dzięki pojemnym bateriom (nawet do 5000 mAh) i ośmiordzeniowej jednostce MediaTek Dimensity 700 telefony bez problemu dotrzymają nam tempa i zapewnią sprawne działanie przez cały dzień. Współpraca z firmą Google zaowocowała także wykorzystaniem w smartfonach systemów i aplikacji, które są znane i lubiane przez użytkowników, a także bardzo intuicyjne. Telefony są w pełni kompatybilne z technologią 5G i wyposażone w system operacyjny Android 12. Co ważne, system nie posiada żadnych nakładek lub innych elementów, które mogłyby spowalniać jego działanie. Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się pełną mocą i płynnością pracy urządzenia, bez żadnych opóźnień. A do tego, dla fanów słuchania muzyki z telefonu mamy dobre wieści – modele posiadają także wejście jack 3,5 mm.

Smartfony T Phone są również ciekawą propozycją dla biznesu i będą dostępne w ofercie Magenta BIZNES. Telefony oferują pełny standard bezpieczeństwa związany z certyfikatem „Android Enterprise Recommended”, który gwarantuje, że produkt spełnia wysokie wymagania związane z użytkowaniem w środowisku firmowym

Na każdą kieszeń i bez limitu

Nowe T Phone’y sprawdzą się w codziennym użytkowaniu i pozwolą bez przeszkód korzystać z dobrodziejstw i magii technologii. A do tego – są naprawdę przystępne cenowo! Model T Phone 5G (4GB/64 GB) kupowany bez abonamentu kosztuje 1099 zł, z kolei za T Phone Pro 5G (6GB/128 GB) zapłacimy 1399 zł. Co jednak ważne, w połączeniu z ofertą abonamentową „Bez limitu” w wariantach M lub L ceny są wyraźnie niższe. Decydując się na zakup T Phone 5G z abonamentem, pierwsze 6 rat za urządzenie wynosi bowiem 0 zł. A to oznacza, że oszczędzamy aż 270 zł i całkowity koszt zakupu telefonu wynosi zaledwie 829 zł, dzięki czemu cena jest wyjątkowo atrakcyjna! Na jeszcze większe oszczędności możemy liczyć w przypadku zakupu modelu T Phone Pro 5G w ramach abonamentu – dzięki sześciu darmowym ratom oszczędzamy bowiem aż 330 zł i finalny koszt zakupu tego smartfona wynosi jedynie 1069 zł.

Przypominamy, że nasze pakiety abonamentowe w wersji M i L oferują nielimitowane doświadczenie nawet dla najbardziej wymagających. Dzięki nim można bowiem dzwonić, SMS-ować i MMS-ować bez ograniczeń, a i surfowanie w internecie jest przyjemniejsze – w wariancie L nie obowiązują bowiem żadne limity danych czy prędkości, zaś w przypadku opcji M pojawia się wyłącznie ograniczenie prędkości do 30 Mb/s, które jednak w pełni zaspokaja potrzeby większości użytkowników. Miesięczny koszt abonamentu wynosi odpowiednio 65 zł dla wariantu M i 85 zł dla wariantu L.

Sprawdź T-Mobile - Internet mobilny 100GB

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć30.09.2022 | Przejdź do Play i skorzystaj z wyjątkowej promocji z abonamentem 5G i smartfonem 5G płacąc 25 zł mniej

Przejdź do Play i skorzystaj z promocyjnej oferty przygotowanej specjalnie dla klientów przenoszących swój numer!

Oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów, czeka na Ciebie dostęp do najnowocześniejszej na rynku technologii 5G oraz supersmartfon do odebrania już przy podpisaniu umowy.

Wszystko załatwisz prosto i wygodnie podczas jednej wizyty w salonie.

Co więcej, Play umożliwi Ci to nawet na 6 miesięcy przed końcem umowy u obecnego operatora.

+ więcej...
28.09.2022 | Telewizory w T-Mobile dostępne już od 999 zł wraz z pakietem Magenta Dom

Za niecałe dwa miesiące wszyscy fani piłki nożnej będą śledzić rozgrywki 32 najmocniejszych drużyn narodowych na świecie.

Dla tych, którzy chcą cieszyć się sportowymi emocjami podczas mundialu 2022 w najlepszej jakości, w T-Mobile przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę z telewizorami, dostępnymi już od 999 zł, które można zakupić wraz z usługą Magenta Dom.

Akcja promocyjna potrwa od 27 września do 10 października.

W listopadzie startują Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, które w tym roku będą wyjątkowe – pierwszy raz bowiem gospodarzem mundialu będzie Katar, więc ze względu na panujące tam wysokie temperatury, mecze zostały przełożone na jesień.

+ więcej...
27.09.2022 | Plus, dumny sponsor Polskiej Siatkówki, kibicuje naszym siatkarkom i rozdaje zniżki na bilety na trwające właśnie Mistrzostwa Świata

Po emocjach związanych z występem męskiej reprezentacji Polski nadszedł czas kibicowania naszym paniom. Już dziś rozegrane zostaną w Polsce pierwsze mecze FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet.

Plus, który jest dumnym sponsorem Polskiej Siatkówki, zachęca wszystkich do wspierania Biało-Czerwonych, zarówno na trybunach, jak i przed telewizorami.

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet rozpoczęły się już w piątek, a turniej ten jest współorganizowany przez Polskę i Holandię.

Biało-Czerwone znalazły się w elicie po dwunastu latach i od dziś swoje mecze grupowe będą rozgrywały w Gdańsku.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 256 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 300 Mb/s
xDSL - łącze 2 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 10 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 3,1 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij