Wiadomości

Loading


30.09.2022 | Przejdź do Play i skorzystaj z wyjątkowej promocji z abonamentem 5G i smartfonem 5G płacąc 25 zł mniej

  • Wyjątkowa okazja dla klientów przenoszących numer do Play
  • Oferta 5G ze smartfonem 5G o 25 złotych taniej
  • Abonament S+ z powiększonym pakietem do 10 GB i dostępem do 5G
  • Smartfony Samsung Galaxy A13 5G, Motorola moto g62 5G oraz realme 9 5G w superpromocji

Przejdź do Play i skorzystaj z promocyjnej oferty przygotowanej specjalnie dla klientów przenoszących swój numer! Oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów, czeka na Ciebie dostęp do najnowocześniejszej na rynku technologii 5G oraz supersmartfon do odebrania już przy podpisaniu umowy. Wszystko załatwisz  prosto i wygodnie podczas jednej wizyty w salonie. Co więcej, Play umożliwi Ci to nawet na 6 miesięcy przed końcem umowy u obecnego operatora.

Dołącz do 1,5 miliona klientów Play z urządzeniami 5G

Już 1,5 miliona klientów sieci Play korzysta z urządzeń obsługujących najnowszą technologię transmisji danych 5G. Dołącz do nich i przekonaj się o jej zaletach – dzięki najnowszej promocji Play jest to jeszcze prostsze!

Abonament 5G ze smartfonem 5G aż o 25 zł taniej

Od dziś klienci przenoszący numer do Play za abonament ze smartfonem 5G zapłacą nie 85, a jedynie 60 zł miesięcznie po rabatach. Dodatkowo, w ramach nowej oferty, Play rozszerzył podstawowy pakiet S+, dodając do niego zwiększony do 10 GB pakiet internetu i dostęp do sieci 5G!

Operator wśród dostępnych telefonów szczególnie poleca trzy modele:

  • Samsung Galaxy A13 5G z głównym aparatem 50 Mpix pozwalającym uchwycić idealny moment, a dwa aparaty macro i głębi podkreślą każdy szczegół fotografii;
  • Motorola moto g62 5G z super wyświetlaczem Full HD+ o przekątnej 6,5” i odświeżaniu 120 Hz, dzięki któremu obsługa telefonu będzie jeszcze płynniejsza;
  • realme 9 5G z ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 695 5G oraz dużą baterią 5000 mAh starczającą na cały dzień intensywnego używania.

Operator nie ogranicza nam jednak wyboru do powyższych trzech smartfonów. W ramach promocyjnego abonamentu można też kupić inne modele w regularnej cenie.

Sprawdź Play - 100 GB internetu mobilnego za 20 zł miesięcznie

źródło: Play

Kliknij aby powiększyć28.09.2022 | Telewizory w T-Mobile dostępne już od 999 zł wraz z pakietem Magenta Dom

Za niecałe dwa miesiące wszyscy fani piłki nożnej będą śledzić rozgrywki 32 najmocniejszych drużyn narodowych na świecie.

Dla tych, którzy chcą cieszyć się sportowymi emocjami podczas mundialu 2022 w najlepszej jakości, w T-Mobile przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę z telewizorami, dostępnymi już od 999 zł, które można zakupić wraz z usługą Magenta Dom.

Akcja promocyjna potrwa od 27 września do 10 października.

W listopadzie startują Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, które w tym roku będą wyjątkowe – pierwszy raz bowiem gospodarzem mundialu będzie Katar, więc ze względu na panujące tam wysokie temperatury, mecze zostały przełożone na jesień.

+ więcej...
27.09.2022 | Plus, dumny sponsor Polskiej Siatkówki, kibicuje naszym siatkarkom i rozdaje zniżki na bilety na trwające właśnie Mistrzostwa Świata

Po emocjach związanych z występem męskiej reprezentacji Polski nadszedł czas kibicowania naszym paniom. Już dziś rozegrane zostaną w Polsce pierwsze mecze FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet.

Plus, który jest dumnym sponsorem Polskiej Siatkówki, zachęca wszystkich do wspierania Biało-Czerwonych, zarówno na trybunach, jak i przed telewizorami.

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet rozpoczęły się już w piątek, a turniej ten jest współorganizowany przez Polskę i Holandię.

Biało-Czerwone znalazły się w elicie po dwunastu latach i od dziś swoje mecze grupowe będą rozgrywały w Gdańsku.

+ więcej...
27.09.2022 | Antyweb pl dołącza do Grupy Polsat Plus

Antyweb pl, jeden z najważniejszych serwisów w Polsce piszących o tym co dzieje się w polskim i światowym internecie, dołącza do Grupy Polsat Plus.

Będzie stanowił istotne wzmocnienie Grupy w obszarze nowych technologii.

Bezpośrednio 70% udziałów w spółce Antyweb nabędzie Interia, pozostałe 30% pozostaje w rękach dotychczasowych właścicieli serwisu, Grzegorza Marczaka i firmy Haprin.

To co jest kluczowe to fakt, że Grzegorz Marczak, założyciel, twórca i redaktor naczelny serwisu pozostaje w Antyweb pl i nadal będzie nim kierował i odpowiadał za kwestie redakcyjne.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 11 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 5 Mb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze :
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij