Wiadomości

Loading


27.09.2022 | Plus, dumny sponsor Polskiej Siatkówki, kibicuje naszym siatkarkom i rozdaje zniżki na bilety na trwające właśnie Mistrzostwa Świata

Po emocjach związanych z występem męskiej reprezentacji Polski nadszedł czas kibicowania naszym paniom. Już dziś rozegrane zostaną w Polsce pierwsze mecze FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet. Plus, który jest dumnym sponsorem Polskiej Siatkówki, zachęca wszystkich do wspierania Biało-Czerwonych, zarówno na trybunach, jak i przed telewizorami.

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet rozpoczęły się już w piątek, a turniej ten jest współorganizowany przez Polskę i Holandię. Biało-Czerwone znalazły się w elicie po dwunastu latach i od dziś swoje mecze grupowe będą rozgrywały w Gdańsku. Po pierwszym zwycięstwie 3:1 z Chorwacją, w drugim meczu zmierzą się z Tajlandią, a początek spotkania zaplanowano na godz.20.30.  W Gdańsku odbędą się już wszystkie pozostałe mecze Grupy B, w której rywalizują Polki, a od najbliższego czwartku staruje „polska” część turnieju Grupy C, której mecze będą rozgrywane w Łodzi. Również w Łodzi rozegrana zostanie druga faza grupowa, a na koniec polskiej części turnieju w Gliwicach odbędą się dwa mecze ćwierćfinałowe i jeden półfinał.

Spotkanie z Gwiazdami Polskiej Siatkówki

Dla osób wybierających się na mecze Mistrzostw Świata przygotowano też niespodziankę, dzięki której jeszcze mocniej będą mogły one poczuć sportowe emocje. Już w piątek 30 września o godz. 14.30 w Punkcie Sprzedaży Plusa w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 87/91 będzie możliwość spotkania na żywo z Gwiazdami Polskiej Siatkówki. To wyjątkowa okazja zdobycia autografu, zrobienia selfie oraz porozmawiania i poznania ich osobiście

Bilety na mecze

Klienci Plusa mają możliwość zakupu ze specjalną 20% zniżką biletów na mecze rozgrywane w Polsce. Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci sieci, którzy nie zalegają z płatnościami za usługi abonamentowe oraz użytkownicy oferty na kartę posiadający aktywne konto.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać na numer 80150 bezpłatnego SMS-a o treści „PLUS20”. Każdy z klientów może otrzymać po jednym kodzie uprawniającym do tańszego zakupu maksymalnie do dziesięciu biletów na mecze rozgrywane w ramach FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej kobiet. Promocja obowiązuje do wyczerpania puli kodów rabatowych, a kody można wykorzystać w kilku transakcjach. Zakupu biletów w ramach promocji można dokonać jedynie na platformie biletowej ebilet pl.

Strefa Plusa na meczach Polek

Na kibiców obecnych na meczach Polskiej Reprezentacji czekać będzie też specjalna strefa dodatkowych atrakcji przygotowana przez sieć Plus. Na odwiedzających czekać będzie ścianka z wizerunkiem siatkarek, na tle której można zrobić zdjęcia, specjalna maszyna do mierzenia wysokości skoku dosiężnego, którego wynik będzie potwierdzony specjalnym certyfikat z podpisem trenera naszej reprezentacji, rozdawane też będą tzw. „klaskacze”. W trakcie meczów, w przerwie między setami, planowane są również konkursy, w których obecni na hali kibice będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody.

Kibicujemy naszym dziewczynom!

Osoby, które nie mogą wspierać naszej kadry na „żywo” zachęcamy do kibicowania jej przed telewizorami. Oficjalnym nadawcą Mistrzostw Świata siatkarek jest Telewizja Polsat, a wszystkie mecze turnieju pokażą Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News. Spotkania oglądać można również online, na wielu urządzeniach w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Telewizja Polsat promuje swoje siatkarskie portfolio własną aranżacją światowego hitu Johna Newmana pt. „Love Me Again”.

Plus wspiera Polską Siatkówkę od 1998 roku i jest Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski Kobiet i Mężczyzn oraz obu najwyższych krajowych lig siatkarskich. W trakcie tych 24 lat, wszystkie nasze reprezentacje mężczyzn i kobiet (seniorów, juniorów i kadetów) zdobyły na najróżniejszych turniejach łącznie aż 51 medali i żadna inna dyscyplina sportów drużynowych nie może nawet pomarzyć o takich wynikach i sukcesach.

Jak zawsze Plus zachęca do kibicowania naszej drużynie. Atmosfera podczas spotkań siatkarskich rozgrywanych w naszym kraju na pewno będzie jak zwykle wyjątkowa, a polska publiczność będzie wspierała naszą reprezentację w walce o medal Mistrzostw Świata.

Sprawdź Plus - Najszybszy, największy, najlepszy Internet 5G w Polsce

źródło: Plus

Kliknij aby powiększyć27.09.2022 | Antyweb pl dołącza do Grupy Polsat Plus

Antyweb pl, jeden z najważniejszych serwisów w Polsce piszących o tym co dzieje się w polskim i światowym internecie, dołącza do Grupy Polsat Plus.

Będzie stanowił istotne wzmocnienie Grupy w obszarze nowych technologii.

Bezpośrednio 70% udziałów w spółce Antyweb nabędzie Interia, pozostałe 30% pozostaje w rękach dotychczasowych właścicieli serwisu, Grzegorza Marczaka i firmy Haprin.

To co jest kluczowe to fakt, że Grzegorz Marczak, założyciel, twórca i redaktor naczelny serwisu pozostaje w Antyweb pl i nadal będzie nim kierował i odpowiadał za kwestie redakcyjne.

+ więcej...
27.09.2022 | Jeszcze lepszy dostęp do światłowodu Orange – zmiany i promocje w ofercie BSA dla operatorów

Orange rozwija swoją ofertę dostępową do infrastruktury optycznej.

Teraz, mali i średni operatorzy będą mieli jeszcze większe możliwości rozwoju biznesu w oparciu o usługi i infrastrukturę optyczną największej sieci w Polsce.

Będzie taniej, szybciej i bardziej komfortowo. Na obszarach POPC oraz regulowanych od 1 listopada Orange Polska wprowadza nowe, atrakcyjne warunki finansowe dla usługi BSA.

Opłata instalacyjna na usługę BSA wynosić będzie 1 zł. Promocja potrwa 6 miesięcy. Jednocześnie Orange zniesie opłatę za dobudowę przyłącza abonenckiego LPŚ dla zabudowy jednorodzinnej na obszarze POPC. Ofertę będzie można łączyć z promocją na instalację.

+ więcej...
26.09.2022 | Co wspólnego ma T-Mobile z nurkowaniem? Startuje nowa kampania Planeta Ma Znaczenie

W ramach nowej inicjatywy „Planeta Ma Znaczenie” operator dołączył do tegorocznej akcji „Sprzątanie świata – Polska” i razem z Fundacją Nasza Ziemia posprzątał dno jeziora Durowskiego, z którego wydobyto aż tonę odpadów!

T-Mobile zachęca również do nurkowania w szufladach i wymieniania starych telefonów na nagrody w ogólnopolskim konkursie dla szkół i przedszkoli.

Według najnowszego badania T-Mobile co czwarty Polak ma aż 2 smartfony, z których nikt już nie korzysta.

Niemal połowa (49%) ankietowanych nieużywany sprzęt zostawia sobie, zamiast oddać go innej osobie, sprzedać lub przekazać do recyclingu.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 512 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 768 kb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 35 Mb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij