Wiadomości

Loading


20.09.2022 | MagentaBIZNES bez limitów – startuje nowa kampania T-Mobile z ofertą dla firm

Prowadzenie biznesu we współczesnym świecie wiąże się z wieloma wyzwaniami. Przedsiębiorcy potrzebują usług, które pozwolą im rozwijać się i bez ograniczeń realizować wyznaczone cele. W T-Mobile wiemy, jak istotny jest szybki i swobodny przepływ i dostęp do informacji, dlatego w ramach oferty MagentaBIZNES oferujemy im internet bez limitu danych i prędkości oraz nielimitowane rozmowy. Tym razem użytkownicy, którzy zdecydują się na tę usługę, będą mogli nabyć smartfon Samsung Galaxy S22 w bardzo korzystnej cenie z ratą 75 zł miesięcznie.

Co jest kluczem do sukcesu w prowadzeniu własnej działalności? Zapewne wiele czynników ma na to wpływ, ale niewątpliwie jednym z nich są zaufani partnerzy. A takim partnerem chcemy być dla naszych klientów biznesowych w ich codziennych zadaniach. Dzięki ofercie MagentaBIZNES mają więc oni dostęp do internetu bez limitu prędkości i bez limitu danych oraz nielimitowanych rozmów na terenie Polski i Unii Europejskiej. I jak pokazują nasze dane, doceniają oni ten komfort, bo aż 9 na 10 z nich zostaje z nami na stałe.

Dlatego w ramach kolejnej odsłony kampanii MagentaBIZNES będzie można ponownie zobaczyć trzech naszych zadowolonych klientów: cukierniczkę Dominikę Matysiak (Domo Bake), architekta Jakuba Szczęsnego (Studio Projektowe SZCZ) i właściciela firmy turystycznej „offroad” Tomasza Maja (Land4travel), którzy od lat korzystają z naszych usług. Choć każdy z nich mierzy się na co dzień z różnymi wyzwaniami, to łączy ich jedno – totalny brak limitów w ofercie MagentaBIZNES.

Samsung Galaxy S22 w atrakcyjnej cenie

Tym razem dla klientów zawierających nowe umowy, którzy zdecydują się na ofertę MagentaBIZNES, przygotowaliśmy smartfon Samsung Galaxy S22 w korzystnej opcji ratalnej. Mogą nabyć to urządzenie za 75 zł miesięcznie (+VAT) w ofercie na 36 rat lub za 115 zł (+VAT) w ofercie na 24 raty. Łączna suma rat w ofercie na 36 miesięcy to aż 2700 zł, co stanowi niewątpliwie duże oszczędności.

A dlaczego warto wybrać ten model? Smartfon Samsung Galaxy S22 wyposażony jest w szybki procesor 4nm i baterię o pojemności 3700 mAh ze wsparciem dla superszybkiego ładowania 25W, dzięki czemu użytkownicy będą mogli przez wiele godzin i bez zakłóceń realizować swoje cele biznesowe. W codziennych zadaniach sprawdzi się zapewne 6.1-calowy ekran Dynamic AMOLED 2X o wysokiej rozdzielczości (2340x1080 pikseli) oraz potrójny aparat, który pozwoli udokumentować najważniejsze wydarzenia i spotkania.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką i Customer Experience przy wsparciu agencji DDB Warszawa. Działania reklamowe w internecie poprowadzi VMLY&R, zaś za zakup mediów odpowiedzialny jest Mindshare.

Sprawdź T-Mobile - Wybierz internet mobilny dla siebie

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć19.09.2022 | Handel internetowy rozpędził cyfrową gospodarkę w Polsce. Do 2030 roku jej wartość może się potroić

Polska ma w tej chwili największą gospodarkę cyfrową w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, wartą ok. 44 mld euro. Ma też największy w tym regionie rynek e-commerce, który w ubiegłym roku był wart 27 mld euro i stanowił 17 proc. krajowego handlu.

W ostatnich dwóch latach to właśnie e-commerce był głównym motorem cyfryzacji w Polsce – wynika z nowego raportu McKinsey & Company.

Analitycy firmy doradczej oszacowali, że do 2030 roku wartość gospodarki cyfrowej może się potroić, co zapewni jej większą odporność na przyszłe kryzysy.

Firma doradcza McKinsey & Company opublikowała właśnie kolejny z serii raportów „Digital Challengers”, który pokazuje, że w ostatnich pięciu latach rosnąca gospodarka cyfrowa miała kluczowy wkład w rozwój gospodarczy 10 krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

+ więcej...
16.09.2022 | Odbierz darmowy pakiet 3 GB od T-Mobile

Wraz z nowym rokiem szkolnym u wielu osób pojawiły się nowe obowiązki i nowe wyzwania. Często wiążą się one z wykorzystaniem technologii, a co za tym idzie także mobilnego internetu.

Dlatego T-Mobile oferuje swoim klientom indywidualnym dodatkowy, darmowy pakiet 3 GB. Będzie można go odebrać od 15 do 21 września w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Nowe technologie towarzyszą nam na każdym kroku, nie dziwi więc, że wykorzystywane są też w edukacji. Korzystanie z tabletów, laptopów, a nawet smartfonów stało się dość powszechne, ale zawsze przydaje się również odpowiedni pakiet internetu.

Aby więc nasi klienci nie musieli martwić się ubywającymi gigabajtami, przygotowaliśmy dla nich bezpłatny pakiet 3 GB do wykorzystania na krajową transmisję danych.

+ więcej...
16.09.2022 | Gala HIGH League po raz pierwszy w Polsat Box i Polsat Box Go. W walce wieczoru 4. edycji zmierzą się Natalia „Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin

Już w najbliższą sobotę, 17 września br. w Gliwicach odbędzie się gala HIGH League 4. Po raz pierwszy dostęp do wydarzenia mogą wykupić abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go.

W gali weźmie udział wiele znanych gwiazd mediów i social mediów. Szefem organizacji jest słynny raper Malik Montana.

W głównym pojedynku o pas wagi muszej kobiet zmierzą się “Natsu” i Lexy Chaplin. Dodatkowo w karcie walk zaplanowano elektryzujące starcia, w których rękawice skrzyżują m.in. „Szpila” i „Bad Boy”, „Mini Majk” i Salim Chiboub czy „Ferrari” i Scarface”.

Gala będzie dostępna w ramach usługi „pay-per-view” (PPV) w cenie 40 zł. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 2,5  Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 24 Mb/s
xDSL - łącze 15  Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 5 Mb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij