Wiadomości

Loading


14.09.2022 | Kup smartfon Samsung Galaxy A53 5G w T-Mobile z 6 ratami w prezencie

Wszyscy lubimy okazje zakupowe, które pozwalają nam wychwycić prawdziwe perełki. Wiele z nich jest teraz dostępnych w T-Mobile, gdzie kupując dowolne urządzenie, klienci za 6 pierwszych rat płacą 0 zł. Jednym ze smartfonów w tej ofercie jest Samsung Galaxy A53 5G, który klienci dostaną w T-Mobile aż 420 zł taniej. Akcja promocyjna potrwa do 26 września.

Każdy z nas ma inne oczekiwania, jeśli chodzi o sprzęty elektroniczne. Dlatego w T-Mobile przygotowaliśmy promocję, dzięki której na korzystnych warunkach można nabyć dowolne urządzenie z naszego sklepu – od smartwatchy po tablety. Na ciekawą propozycję w tym kontekście mogą liczyć m.in. osoby poszukujące nowego smartfona – w promocyjnej ofercie można bowiem kupić model Samsung Galaxy A53 5G.

Świetny obraz, mocna bateria

Urządzenie posiada ekran AMOLED z niezwykle płynną częstotliwością odświeżania 120 Hz, dzięki czemu korzystanie z wyświetlacza stanie się prawdziwą przyjemnością. Dodatkowo jest wyposażone w mocną baterię 5000 mAh, a także poczwórny zestaw aparatów tylnych z obiektywem głównym 64 MP oraz przedni aparat portretowy 32 MP. Model obsługuje standard sieci 5G, błyskawicznego internetu mobilnego.

6 miesięcy w prezencie

Osoby, które kupią smartfon Samsung Galaxy A53 5G w ramach promocji, poniosą koszty rat dopiero od 7. miesiąca. Oznacza to, że nie zapłacą za 6 pierwszych rat, a finalna cena urządzenia obniży się z 1799 zł do 1379 zł.

Maksymalna wysokość rat wynosi 120 zł miesięcznie. Do tego należy doliczyć cenę abonamentu oraz opłatę na start. Z akcji promocyjnej mogą skorzystać klienci, którzy przeniosą numer do T-Mobile z innej sieci, klienci, którzy zdecydują się na pakiet „Magenta Dom” ze światłowodem i telewizją oraz osoby kupujące kolejną ofertę „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana” – z nowym numerem. Wszystkie abonamenty, podobnie jak umowa na urządzenie, są na 24 miesiące, jednak użytkownik poniesie koszt rat jedynie przez 18 miesięcy.

Wraz z nową odsłoną oferty startuje promująca ją kampania. Promocja potrwa do 26 września włącznie.

Sprawdź T-Mobile - Abonamenty bez limitu danych

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć14.09.2022 | Zyxel wspiera małe i średnie firmy, szkoły oraz użytkowników domowych dzięki najnowszym ulepszeniom oferty Nebula

Firma Zyxel Networks, lider w dziedzinie chmurowej łączności sieciowej, zapowiedziała premierę nowych punktów dostępowych Wi-Fi 6 oraz przełączników z serii GS1915.

Najnowsze produkty Zyxel oferują ulepszone rozwiązania sieciowe i zgodnie z mottem „Just Connect” pozwalają małym i średnim firmom, szkołom oraz użytkownikom domowym „po prostu połączyć się” z chmurowym portalem administracyjnym Nebula.

Organizacja National Federation of Independent Businesses podała, że według 91 proc. małych firm rosnące ceny mają „duży” lub „umiarkowany” wpływ na ich działalność.

Aby pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom ograniczyć koszty biznesowe, Zyxel wprowadził do sprzedaży najnowszy model z serii GS1915. 

+ więcej...
14.09.2022 | T-Mobile odzyskuje zasoby częstotliwości pod nowe technologie i od 26 września oficjalnie rozpoczyna proces stopniowego wyłączenia 3G na terenie kraju

Po przeprowadzeniu dokładnych testów i próbnym wyłączeniu sieci 3G w wybranych powiatach na południu Polski T-Mobile rozpoczyna proces wygaszania starej technologii na terenie całego kraju.

Wyłączenie 3G to naturalny krok w rozwoju komunikacji mobilnej: ta wdrażana przeszło 20 lat temu jest stopniowo wypierana przez nowsze sieci 4G i 5G.

Skorzystają na tym wszyscy pozostający w zasięgu magentowego operatora. Wyłączenie 3G to jeden z etapów przygotowania sieci T-Mobile na stale rosnące zapotrzebowanie na przesył danych.

Odzyskane w tym procesie zasoby częstotliwości pozwolą na szybkie uruchomienie na tych samych obszarach kraju sieci najnowszej generacji – szybszych, bardziej wydajnych, oferujących znacznie większy komfort pracy.

+ więcej...
14.09.2022 | Wakacje w sieci: oszustwo na kupującego, fałszywe inwestycje i fake newsy. CyberTarcza ochroniła 1,3 mln klientów Orange

W lipcu i sierpniu CERT Orange Polska zablokował ponad 26 tys. domen używanych do wyłudzeń danych lub pieniędzy.

W czołówce znalazły się: oszustwo „na kupującego”, fałszywe oferty inwestycji i fake newsy.

W czasie wakacji na zablokowane przez CyberTarczę strony tworzone przez oszustów próbowało wejść ponad 1,3 miliona użytkowników sieci Orange.

To niemal dwukrotnie więcej niż w tym samym czasie ubiegłego roku. Internauci najczęściej klikali w linki prowadzące do fałszywych inwestycji. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 3 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 6 Mb/s
xDSL - łącze 20 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 150 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij