Wiadomości

Loading


04.07.2022 | Odmieniamy domy Polaków! Startuje sprzedaż oferty Magenta Dom z telewizją od T-Mobile

Kilka dni temu świętowaliśmy premierę naszego pakietu usług dla domu – Magenta Dom – a już od dziś jest on dostępny w sprzedaży stacjonarnej i online. Na klientów, poza nielimitowanym abonamentem komórkowym oraz superszybkim internetem światłowodowym, czeka także nowość w naszej ofercie – telewizja linearna, dostępna na dekoderze i w aplikacji, z najchętniej oglądanymi przez Polaków kanałami. Od filmów i seriali, przez sport, informacje, bajki dla dzieci, czy filmy dokumentalne – w T-Mobile każdy znajdzie doskonałą rozrywkę.

Nie ma jak w domu – powiedzenie to od 4 lipca stanie się jeszcze bardziej aktualne, bo właśnie od tego dnia w naszych sklepach oraz online dostępna będzie unikalna oferta usług dla domu, Magenta Dom. Nielimitowany abonament komórkowy pozwoli dzwonić, SMS-ować czy surfować w necie bez ograniczeń, superszybki internet światłowodowy umożliwi sprawną pracę i naukę zdalną oraz zapewni prawdziwą frajdę podczas grania online, a pakiet najlepszej rozrywki TV umili wieczory świetnymi seansami filmowymi i serialowymi. A to wszystko w cenie 95 zł miesięcznie!

Magenta Dom to oferta łącząca w sobie brak ograniczeń (w tym nielimitowany Internet komórkowy), ale także elastyczność i prostotę. Co to oznacza? W nowej ofercie oprócz abonamentu komórkowego i światłowodu, klient otrzymuje również telewizję ze 130 kanałami (w tym m.in. HBO, Eleven Sports i kanały z rodziny Disneya, TVN czy Discovery) z pakietu L w promocyjnej ofercie na rok. Po tym czasie klienci mogą dostosowywać zakres pakietów do swoich potrzeb, zmieniając je nawet co miesiąc. A dokonanie takiej zmiany to zaledwie kilka kliknięć w aplikacji. Oferta Magenta Dom z usługą telewizyjną to także roczny bezpłatny dostęp do platformy Player bez reklam oraz usługi „Rozrywka bez Ograniczeń”, która pozwala korzystać każdego miesiąca z tej samej lub innej platformy streamingowej – takiej jak ELEVEN SPORTS, Legimi, Tidal czy HBO Max 

Na tym jednak nie kończy się unikalność tej oferty. Powstała ona w oparciu o analizy opinii klientów, którzy wskazywali, jakie programy są dla nich istotne i co faktycznie chcieliby znaleźć w ofercie telewizji linearnej. Wspólnie z partnerami stworzyliśmy więc ofertę, która uwzględnia ich potrzeby.

Start usługi telewizyjnej T-Mobile pokazuje, że w Polsce kanały linearne są bardzo silnie umocowane. Tym bardziej cieszymy się, że już od samego początku funkcjonowania oferty, zapewniamy klientom T-Mobile długoterminowy dostęp do kanałów Disneya. Każdy widz znajdzie dla siebie coś interesującego: rozrywkę w FOX i FOX Comedy, rzetelne i inspirujące produkcje dokumentalne w kanałach z rodziny National Geographic czy wreszcie pasjonujące filmy i serie dla dzieci i młodzieży w Disney Channel, Disney Junior i Disney XD. Dodatkowo, klienci T-Mobile z dostępem do kanału National Geographic mogą – bez dodatkowych kosztów – korzystać z kolekcji na żądanie National Geographic Play – powiedziała Marlena Pasowski, Director Affiliate Sales na Europę Środkową w The Walt Disney Company.

Klienci wybrali to, co najlepsze

Setki kanałów do dyspozycji, ale większość nigdy nie jest włączana – brzmi znajomo? Podczas tworzenia oferty Magenta Dom chcieliśmy dać klientom to, czego potrzebują i z czego faktycznie korzystają, zamiast obciążać ich kosztami wielu opcji, które ich nie interesują. Na podstawie badania ich opinii wyselekcjonowanych zostało łącznie 130 kanałów, które klienci wskazali jako te, które oglądają i chcą znaleźć w swoim pakiecie usług. Dzięki współpracy z partnerami i dostawcami treści, w Magenta Dom na widzów czekają więc ich ulubione kanały o tematyce dokumentalnej, przyrodniczej i podróżniczej i wiele więcej

Ogromnie się cieszę, że niezwykle bogate i różnorodne portfolio kanałów i platform Warner Bros. Discovery trafi teraz do klientów T-Mobile. Znajdują się w nim takie stacje jak TVN24 - najbardziej popularna i opiniotwórcza stacja newsowa w Polsce, czy Eurosport - numer 1 wśród płatnych kanałów sportowych w Polsce i w Europie. W T-Mobile będą też dostępne produkcje premium z trzech kanałów HBO, a w ramach dodatkowej usługi użytkownicy zyskają dostęp do wiodących platform streamingowych Warner Bros. Discovery: Player i HBO Max. Naszym priorytetem zawsze było i jest dotarcie z ofertą tam, gdzie chcą nas oglądać nasi odbiorcy. Dlatego bardzo cieszymy się na tę współpracę! – powiedziała Dorota Żurkowska, członkini zarządu TVN oraz dyrektor zespołu Commercial Development i Distribution Warner Bros. Discovery w Polsce.

Pojawienie się pełnego portfolio kanałów BBC Studios w ofercie Magenta Dom to ważny krok w naszej współpracy z T-Mobile. Dzięki niemu będziemy mogli docierać do nowych widzów z wyjątkowymi produkcjami przyrodniczymi BBC Earth, nagradzanymi brytyjskimi serialami BBC First i docenianymi przez rodziców inspirującymi i uwrażliwiającymi programami CBeebies, dla najmłodszych widzów. W ofercie nie zabraknie skierowanego do kobiet kanału BBC Lifestyle , męskiej rozrywki w BBC Brit oraz jednego z najbardziej szanowanych i rzetelnych kanałów informacyjnych na świecie - BBC World News – komentuje Zbigniew Pruski, commercial director w BBC Studios na CEE.

Projektowanie oferty telewizyjnej w oparciu o precyzyjne uwagi i preferencje samych użytkowników to unikalne podejście na rynku, które pozwoliło stworzyć pakiet skrojony na miarę potrzeb klientów, zawierający dokładnie to, co lubią.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką i Customer Experience wraz z agencją DDB Warszawa. Działania reklamowe w internecie poprowadzi VMLY&R, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja ARC – Grupa Publicis.

Sprawdź T-Mobile - Nielimitowany internet światłowodowy

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć04.07.2022 | Startuje promocja na smartfony OPPO z serii Reno7 w T-Mobile – do 650 zł taniej i w ratach 0%

Klasyczna czerń z milionami kryształów o kształcie piramidy, a może przenikające się sześć kolorów, które w efekcie przypominają tęczę? O czym mowa?

O wyróżniającym designie smartfonów OPPO z serii Reno7, które poza ciekawymi funkcjami fotografii portretowej oraz autorskiej, nowych użytkowników mogą przekonać choćby intuicyjną nakładką systemową ColorOS.

Trzej bohaterowie naszej wyjątkowej promocji to Reno7 5G, Reno7 Lite 5G oraz Reno7.

W jej ramach smartfony można kupić w T-Mobile w ofercie abonamentowej z nielimitowanym internetem 5G nawet o 650 zł taniej, w ratach 0%. Promocja obowiązuje od 28 czerwca do 11 lipca br. 

+ więcej...
01.07.2022 | T-Mobile tworzy domy bez limitu dla podopiecznych fundacji Happy Kids

Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. W myśl tej idei w T-Mobile postanowiliśmy podzielić się radością z premiery naszej nowej oferty konwergentnej Magenta Dom i wesprzeć fundację Happy Kids, tworzącą i prowadzącą rodzinne domy dziecka.

Jak to zrobimy? Przekazaliśmy organizacji 100 tysięcy złotych i zapewnimy wsparcie technologiczne dla podopiecznych fundacji w Łodzi, by sprawić, aby każdy dom – również rodzinny dom dziecka – mógł stać się domem pełnym możliwości.

Stwierdzenie, że dom to dla każdego z nas miejsce szczególne może brzmieć trywialnie, ale w tej banalności kryje się wiele prawdy.

Jak pokazują badania, 57% Polaków wciąż, mimo dostępu do wielu innych możliwości, najchętniej celebruje ważne wydarzenia w ich życiu właśnie w domowym zaciszu.

+ więcej...
01.07.2022 | Odbierz od T-Mobile 1 GB w roamingu w Unii Europejskiej na wakacje

Krótki urlop w jednej z europejskich stolic, wylegiwanie się na plaży na południu kontynentu, a może podróż z plecakiem po najbardziej malowniczych zakątkach Europy?

Teraz użytkownicy T-Mobile będą mogli zrealizować swój pomysł na letnie wojaże po okolicznych krajach, a najpiękniejszymi widokami od razu podzielić się z bliskimi.

W ramach najnowszej odsłony „Dobrze, że jesteś” nasi klienci indywidualni mogą odebrać 1 GB do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej, Albanii, Czarnogórze i Macedonii.

Prezent jest dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” od 1 do 5 lipca. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 3 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 60 Mb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 2 Mb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij