Wiadomości

Loading


04.07.2022 | Startuje promocja na smartfony OPPO z serii Reno7 w T-Mobile – do 650 zł taniej i w ratach 0%

Klasyczna czerń z milionami kryształów o kształcie piramidy, a może przenikające się sześć kolorów, które w efekcie przypominają tęczę? O czym mowa? O wyróżniającym designie smartfonów OPPO z serii Reno7, które poza ciekawymi funkcjami fotografii portretowej oraz autorskiej, nowych użytkowników mogą przekonać choćby intuicyjną nakładką systemową ColorOS. Trzej bohaterowie naszej wyjątkowej promocji to Reno7 5G, Reno7 Lite 5G oraz Reno7. W jej ramach smartfony można kupić w T-Mobile w ofercie abonamentowej z nielimitowanym internetem 5G nawet o 650 zł taniej, w ratach 0%. Promocja obowiązuje od 28 czerwca do 11 lipca br.

Smartfon to urządzenie must have – i dla większości z nas jest codziennym towarzyszem na każdym kroku. Trudno się zatem dziwić, że oczekujemy od niego wiele. Świetne zdjęcia portretowe, wytrzymała bateria, a może jednak przyciągający spojrzenia design? Dla naszych klientów, którzy cenią wysoko właśnie te cechy, przygotowaliśmy specjalną promocję na serię OPPO Reno7. Jak dokładnie prezentuje się najnowsza oferta promocyjna w T-Mobile?

Teraz design ma znaczenie

OPPO Reno7 5G to najwyższy model z serii Reno7 dostępny w Polsce. Wybierając ten smartfon, możemy liczyć na świetną fotografię portretową oraz wideo. Wariant niebieski charakteryzuje ponad milion mikrolinii, które załamują i polaryzują światło. Całość przypomina deszcz meteorytów przemieszczających się po tylnej obudowie urządzenia. Dla osób, które wolą klasyczne kolory, dostępna jest wersja czarna z milionami kryształów o kształcie piramidy, dzięki którym część telefonu wydaje się granatowa. Sercem Reno7 5G jest MediaTek Dimensity 900 5G, a za sprawą funkcji szybkiego i bezpiecznego ładowania SUPERVOOCTM 65 W telefon można naładować w około 30 minut. Osoby, które wybiorą ofertę dostępną w T-Mobile z nielimitowanym abonamentem 5G w smartfonie w taryfie „L Nielimitowana”, zapłacą za sprzęt jedynie 2049 zł – po sporej, 650-złotowej obniżce z 2699 zł, w ratach 0%.

Klienci mogą wybrać również pomiędzy dwoma pozostałymi przedstawicielami serii Reno7. Smartfon Reno7 wyróżnia funkcja mikroskopu pozwalająca na uchwycenie obiektów z powiększeniem 15x lub 30x i tym samym podziwianie świata z bliska. W taryfie „L Nielimitowana” dostępny jest w cenie 1099 zł – taniej o 500 zł. Natomiast – dokonując zakupu w przypadku tego samego wariantu abonamentu – za Reno7 Lite 5G klienci zapłacą 1449 zł, czyli o 450 zł taniej od ceny podstawowej 1899 zł. Ten model charakteryzuje się z kolei autorskim wykończeniem OPPO Glow. Przenikające się sześć kolorów mieni się jak tęcza w zależności od kąta padania światła.

Oferta „L Nielimitowana” gwarantuje nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y. Dodatkowo zaś umożliwia korzystanie z internetu na urządzeniu w błyskawicznej sieci 5G bez limitu danych do zużycia oraz limitu prędkości.

Sprawdź T-Mobile - Internet mobilny 100GB

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć01.07.2022 | T-Mobile tworzy domy bez limitu dla podopiecznych fundacji Happy Kids

Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. W myśl tej idei w T-Mobile postanowiliśmy podzielić się radością z premiery naszej nowej oferty konwergentnej Magenta Dom i wesprzeć fundację Happy Kids, tworzącą i prowadzącą rodzinne domy dziecka.

Jak to zrobimy? Przekazaliśmy organizacji 100 tysięcy złotych i zapewnimy wsparcie technologiczne dla podopiecznych fundacji w Łodzi, by sprawić, aby każdy dom – również rodzinny dom dziecka – mógł stać się domem pełnym możliwości.

Stwierdzenie, że dom to dla każdego z nas miejsce szczególne może brzmieć trywialnie, ale w tej banalności kryje się wiele prawdy.

Jak pokazują badania, 57% Polaków wciąż, mimo dostępu do wielu innych możliwości, najchętniej celebruje ważne wydarzenia w ich życiu właśnie w domowym zaciszu.

+ więcej...
01.07.2022 | Odbierz od T-Mobile 1 GB w roamingu w Unii Europejskiej na wakacje

Krótki urlop w jednej z europejskich stolic, wylegiwanie się na plaży na południu kontynentu, a może podróż z plecakiem po najbardziej malowniczych zakątkach Europy?

Teraz użytkownicy T-Mobile będą mogli zrealizować swój pomysł na letnie wojaże po okolicznych krajach, a najpiękniejszymi widokami od razu podzielić się z bliskimi.

W ramach najnowszej odsłony „Dobrze, że jesteś” nasi klienci indywidualni mogą odebrać 1 GB do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej, Albanii, Czarnogórze i Macedonii.

Prezent jest dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” od 1 do 5 lipca. 

+ więcej...
30.06.2022 | Prościej się nie da! Startuje nowa oferta Magenta Dom z nielimitowanym abonamentem komórkowym, internetem światłowodowym i telewizją w T-Mobile

Dom to nie tylko cztery ściany. To miejsce, w którym pracujemy, uczymy się i spędzamy czas z bliskimi.

A teraz dla klientów T-Mobile to także przestrzeń pozbawiona ograniczeń!

Wprowadzamy ofertę Magenta Dom, dzięki której użytkownicy będą mogli w prosty sposób korzystać z w pełni nielimitowanego abonamentu komórkowego i świetnego internetu światłowodowego, ale także z nowości w naszej ofercie: usługi telewizji!

A dla maksymalnej swobody nasi klienci będą mogli nawet co miesiąc dostosowywać liczbę dostępnych kanałów do swoich potrzeb.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 32 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 300 Mb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze :
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij