Wiadomości

Loading


01.07.2022 | T-Mobile tworzy domy bez limitu dla podopiecznych fundacji Happy Kids

Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. W myśl tej idei w T-Mobile postanowiliśmy podzielić się radością z premiery naszej nowej oferty konwergentnej Magenta Dom i wesprzeć fundację Happy Kids, tworzącą i prowadzącą rodzinne domy dziecka. Jak to zrobimy? Przekazaliśmy organizacji 100 tysięcy złotych i zapewnimy wsparcie technologiczne dla podopiecznych fundacji w Łodzi, by sprawić, aby każdy dom – również rodzinny dom dziecka – mógł stać się domem pełnym możliwości.

Stwierdzenie, że dom to dla każdego z nas miejsce szczególne może brzmieć trywialnie, ale w tej banalności kryje się wiele prawdy. Jak pokazują badania, 57% Polaków wciąż, mimo dostępu do wielu innych możliwości, najchętniej celebruje ważne wydarzenia w ich życiu właśnie w domowym zaciszu. Dom pozostaje dla nas bezpieczną przystanią, miejscem, w którym się rozwijamy i otaczamy najważniejszymi dla ludźmi. Współczesne cztery kąty trudno już sobie jednak wyobrazić bez technologii – to one sprawiają, że w domu możemy żyć tak jak lubimy, działać wygodniej, być bardziej sobą. Czy to mowa o nauce i pracy zdalnej, czy rodzinnych seansach filmowych a może wspólnym słuchaniu muzyki – wszystko to i o wiele więcej zawdzięczamy właśnie innowacjom.

W T-Mobile wierzymy, że każdy dom zasługuje na to, by być domem bez limitu, w którym czekają na nas nieograniczone możliwości, a domownicy mogą spełniać swoje marzenia. Dlatego właśnie wprowadzamy na rynek ofertę Magenta Dom, czyli kompletny pakiet usług dla domu z prawdziwie nielimitowanym abonamentem komórkowym, internetem światłowodowym oraz pakietem telewizji.

Na co dzień nie ustajemy w działaniach, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszych technologii i mogli dzięki temu skupić się na tym, co ma dla nich znaczenie. Naszą ambicją jest również znoszenie barier rynkowych, bo chcemy, aby każdy mógł czerpać z technologicznych możliwości pełnymi garściami, bez ograniczeń. Dlatego właśnie stworzyliśmy prosty i elastyczny pakiet usług Magenta Dom, bo domy powinny być właśnie miejscem wolności i swobody – tłumaczy Andreas Maierhofer, prezes T-Mobile Polska. Tworzymy domy bez limitu w najlepszej jakości dla naszych klientów, ale chcemy w tym również wspierać naszych partnerów społecznych, bo w T-Mobile usługi technologiczne w jakości premium to nie dodatkowa opcja, ale absolutna podstawa, do której każdy powinien mieć dostęp.

W ramach świętowania premiery oferty konwergentnej wesprzemy dom, który już dziś jest wyjątkowy. Mowa o Rodzinnym Domu Dziecka w Łodzi prowadzonym przez fundację Happy Kids. W ramach wsparcia przekażemy na rzecz organizacji 100 tysięcy złotych na remont łódzkiej placówki, zapewnimy dostęp do usług pakietu Magenta Dom, a także niezbędne urządzenia technologiczne do wyposażenia budynku.

Celem naszej fundacji jest zapewnienie dzieciom jak najlepszych warunków na wielu poziomach, a bez długofalowego wsparcia bywa to nie lada wyzwaniem. Tym bardziej cieszy nas, że we współpracy z T-Mobile Polska otwieramy kolejny rozdział – jeszcze w maju podczas spotkania z Dominique Leroy z zarządu Deutsche Telecom otrzymaliśmy pomoc dla najmłodszych uchodźców z Ukrainy, a teraz po raz kolejny firma wyciąga do nas życzliwą dłoń. To dla nas bardzo ważne, bo chcemy zapewniać naszym podopiecznym wielowymiarowe wsparcie, w tym również to technologiczne, i tworzyć dla nich prawdziwy dom – powiedział Aleksander Kartasiński, prezes Fundacji Happy Kids.

Grupa Deutsche Telekom, której T-Mobile jest częścią, już wcześniej wsparła fundację w związku z wojną w Ukrainie – organizacja przyjęła pod swoje skrzydła łącznie 1500 dzieci ewakuowanymi z ukraińskich domów dziecka. Dominique Leroy, Członkini Zarządu Deutsche Telekom ds. Europy w maju tego roku przekazała organizacji 200 tysięcy złotych oraz zestawy słodkości i kolorowanek dla najmłodszych. Wcześniej T-Mobile udostępniła fundacji również zestawy smartfonów oraz karty SIM.

Sprawdź T-Mobile - Oszczędzasz 20 zł miesięcznie za każdą usługę

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć01.07.2022 | Odbierz od T-Mobile 1 GB w roamingu w Unii Europejskiej na wakacje

Krótki urlop w jednej z europejskich stolic, wylegiwanie się na plaży na południu kontynentu, a może podróż z plecakiem po najbardziej malowniczych zakątkach Europy?

Teraz użytkownicy T-Mobile będą mogli zrealizować swój pomysł na letnie wojaże po okolicznych krajach, a najpiękniejszymi widokami od razu podzielić się z bliskimi.

W ramach najnowszej odsłony „Dobrze, że jesteś” nasi klienci indywidualni mogą odebrać 1 GB do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej, Albanii, Czarnogórze i Macedonii.

Prezent jest dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” od 1 do 5 lipca. 

+ więcej...
30.06.2022 | Prościej się nie da! Startuje nowa oferta Magenta Dom z nielimitowanym abonamentem komórkowym, internetem światłowodowym i telewizją w T-Mobile

Dom to nie tylko cztery ściany. To miejsce, w którym pracujemy, uczymy się i spędzamy czas z bliskimi.

A teraz dla klientów T-Mobile to także przestrzeń pozbawiona ograniczeń!

Wprowadzamy ofertę Magenta Dom, dzięki której użytkownicy będą mogli w prosty sposób korzystać z w pełni nielimitowanego abonamentu komórkowego i świetnego internetu światłowodowego, ale także z nowości w naszej ofercie: usługi telewizji!

A dla maksymalnej swobody nasi klienci będą mogli nawet co miesiąc dostosowywać liczbę dostępnych kanałów do swoich potrzeb.

+ więcej...
30.06.2022 | Bezpieczeństwo w kryzysie zależy nie tylko od państwa. Biznes i samorządy przygotowują się na różne scenariusze

Dwa trwające kryzysy – związane z pandemią i wojną w Ukrainie – pokazały, że zarówno państwo, jak i samorządy oraz biznes muszą być przygotowane na różne zagrożenia.

Dotyczy to zarówno kwestii operacyjnej, jak i działalności w sferze cyber. Dotychczasowe doświadczenia z ostatnich dwóch lat pokazują, że zarówno firmy, jak i administracja rządowa i samorządowa umieją szybko przystosować się do trudnych warunków.

– Ta pozytywna ocena nie uspokaja nas na tyle, żebyśmy tracili czujność – mówi minister Janusz Cieszyński.

W mitygowaniu ryzyk potrzeba ścisłej współpracy, wymiany doświadczeń i transferu wiedzy między biznesem, instytucjami państwowymi i samorządami.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 9 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 600 kb/s
xDSL - łącze 15  Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 20 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 360 kb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij