Wiadomości

Loading


22.06.2022 | Wybierz internet domowy bez limitu od T-Mobile i testuj przez 30 dni za darmo

W T-Mobile stawiamy na najlepsze rozwiązania bez ograniczeń. Dlatego bez względu na to, gdzie mieszkają nasi klienci – nawet w mniejszych miejscowościach czy miasteczkach – u nas mogą mieć prawdziwie nielimitowany internet domowy. We wtorek 21 czerwca wystartowaliśmy z nową ofertą, w której użytkownicy mogą przez 30 dni za darmo przetestować tę usługę i zdecydować, czy zostaje ona z nimi na dłużej. Ofercie towarzyszy startująca tego samego dnia kampania reklamowa. 

Dom to miejsce, w którym w pełni jesteśmy sobą. Czujemy się tu dobrze i chcemy mieć dostęp do usług, których nic nie ogranicza. Dlatego już w kwietniu w T-Mobile wystartowaliśmy z jedyną na rynku ofertą internetu domowego bez limitu danych oraz bez limitu prędkości, a teraz klienci będą mogli ją bezpłatnie przetestować i robić w swoich mieszkaniach, co tylko zechcą – bez względu na to, czy mieszkają w mniejszych, czy większych miejscowościach.

Testuj za darmo przez 30 dni

W T-Mobile liczymy się z tym, co mówią nasi klienci, dlatego też będą oni mogli w ciągu 30 dni od podpisania umowy zdecydować, czy zatrzymują tę usługę i urządzenie na dłużej – bez ponoszenia kosztów takiej decyzji. Ponadto pierwszy miesiąc korzystania z oferty będzie całkowicie darmowy, dzięki czemu będą mogli spokojnie sprawdzić, czy magentowa domowa sieć spełnia ich oczekiwania.

Po okresie promocyjnym klienci T-Mobile, którzy mają już abonament komórkowy w naszej sieci, mogą zakupić ofertę nielimitowanego internetu domowego ze zniżką 20 zł, a więc w ofercie S za 40 zł, w M – 50 zł, w L – 70 zł, a w XL za 110 zł. Dzięki temu mogą zyskać dostęp do internetu bez ograniczeń w domu i wszędzie tam, gdzie tego potrzebują.

Wybierz nowoczesny router do swojego wnętrza

W ofercie dostępne są zarówno standardowe routery domowe, jak i najwyższej jakości routery z anteną zewnętrzną, które świetnie sprawdzają się poza dużymi miastami.

I tak, urządzenie TCL LINKHUB LTE Cat13 gwarantuje stabilne i szybkie łącze internetowe, umożliwiające oglądanie filmów 4K bez zakłóceń, a ponadczasowy design pasuje do wystroju nowoczesnych mieszkań. Dwuzakresowa sieć WiFi 2,4GHz/5GHz umożliwia bezproblemowe podłączenie zarówno starszych, jaki i nowszych urządzeń. Dzięki złączu LAN (2x) można podłączyć konsolę do gier, aby zapewnić jeszcze bardziej stabilną rozgrywkę. Ten router dostępny jest w ofertach S, M, L.

Zaś router domowy 5G z anteną zewnętrzną T-Mobile Internet 5G Home Office – dostępny w ofercie XL – to przełomowe urządzenie typu FWA (Fixed Wireless Access), które zapewnia stałe, bezprzewodowe łącze internetowe. Stabilne połączenie gwarantowane jest przez specjalnie zaprojektowany system anten (5G/LTE Cat20), dlatego urządzenie może być alternatywą dla łącz światłowodowych. Jego montaż jest prosty i można go ustawić zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, np. na balustradzie balkonowej czy na ścianie. Dzięki specjalnej aplikacja T-Mobile instalacja tego urządzenia jest niezwykle prosta i szybka.

Z dala od dużych miast, blisko technologii

Ofercie towarzyszy kampania reklamowa w telewizji i internecie ze spotem, w którym możemy zobaczyć, jak bohater wideo podróżuje po Polsce i sprawdza, czy dobry internet jest też poza dużymi miastami. Odwiedza on rodzinę z dziećmi, seniorów, a także fanów gamingu, aby przekonać się, czy prędkość domowego internetu faktycznie wszędzie odpowiada na potrzeby Polaków.

Kampanię przygotowała agencja DDB Warszawa. Materiały BTL opracowała ARC (Grupa Publicis). Planowaniem i zakupem mediów zajął się Mindshare Poland. Za prowadzenie działań w internecie odpowiada VMLY&R.

Sprawdź T-Mobile - Światłowód o dowolnej prędkości

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć22.06.2022 | Ericsson Mobility Report: miliard subskrypcji 5G w roku 2022 i 4,4 miliarda subskrypcji w 2027 roku

Według najnowszego raportu Ericsson Mobility Report przewiduje się, że w przeciągu najbliższych pięciu lat Ameryka Północna stanie się światowym liderem pod względem subskrypcji 5G z dziewięcioma z dziesięciu subskrypcji w regionie, które mają być 5G w roku 2027.

Raport przewiduje również, że obecne globalne subskrypcje 5G osiągną przełom miliarda subskrypcji do końca 2022 roku.

Według prognoz raportu, w 2027 roku 5G będzie stanowić: 82 procent subskrypcji w Europie Zachodniej; 80 procent w regionie Rady Współpracy Państw Zatoki Perskiej i 74 procent w Azji Północno-Wschodniej.

+ więcej...
22.06.2022 | Nowa odsłona oferty abonamentowej T-Mobile z 5G w każdej taryfie

Jedni potrzebują internetu, który nigdy się nie kończy. Inni szukają na rynku po prostu najlepszej oferty w atrakcyjnej cenie.

Wszyscy znajdą coś dla siebie w najnowszej odsłonie oferty abonamentowej w T-Mobile.

Dla każdej z tych grup przygotowaliśmy po dwie propozycje na jasnych zasadach, a wszystkie cztery gwarantują dostęp do błyskawicznej sieci 5G.

Nowa oferta obowiązuje od 21 czerwca 2022 roku. W T-Mobile doskonale zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych klientów bywają różne. 

+ więcej...
21.06.2022 | Play z InfraVia Capital Partners zapewnią internet światłowodowy 6 milionom polskich gospodarstw

Play i InfraVia Capital Partners łączą siły, aby zapewnić 6 milionom polskich gospodarstw domowych internet światłowodowy w nowym otwartym modelu dostępu do sieci.

19 czerwca 2022 r. Grupa Play, wiodący konwergentny dostawca internetu stacjonarnego, telewizji cyfrowej i usług mobilnych pod markami Play i UPC, wraz z InfraVia Capital Partners, firmą private equity specjalizującą się w inwestycjach infrastrukturalnych i technologicznych, podpisały umowę otwierającą drogę do zapewnienia dostępu do szybkiego internetu 6 milionom gospodarstw domowych w Polsce, z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury i poprzez dalsze znaczące inwestycje.

Sieć będzie dostępna dla wszystkich operatorów telekomunikacyjnych w nowym otwartym modelu dostępu do sieci.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 512 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 600 kb/s
xDSL - łącze 512 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 2,5  Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij