Wiadomości

Loading


22.06.2022 | Nowa odsłona oferty abonamentowej T-Mobile z 5G w każdej taryfie

Jedni potrzebują internetu, który nigdy się nie kończy. Inni szukają na rynku po prostu najlepszej oferty w atrakcyjnej cenie. Wszyscy znajdą coś dla siebie w najnowszej odsłonie oferty abonamentowej w T-Mobile. Dla każdej z tych grup przygotowaliśmy po dwie propozycje na jasnych zasadach, a wszystkie cztery gwarantują dostęp do błyskawicznej sieci 5G. Nowa oferta obowiązuje od 21 czerwca 2022 roku.

W T-Mobile doskonale zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych klientów bywają różne. Niektórzy z nich korzystają ze smartfona częściej niż z laptopa, czerpiąc w 100% z możliwości sieci mobilnej. Inni zaś – wolą zadzwonić do przyjaciół czy rodziny niż pisać godzinami na komunikatorze, na rynku poszukują natomiast propozycji korzystnej cenowo. Obie grupy łączy jedno – oczekują usług najwyższej jakości. W najnowszej odsłonie abonamentowej T-Mobile każdy znajdzie coś dla siebie, a prócz tego użytkownicy mogą liczyć na zniżki na urządzenia oraz rabaty na kolejne karty SIM.

Proste zasady, jasne korzyści

Nie lubisz ograniczeń? Mamy dla Ciebie znane już dwie taryfy z nielimitowanym dostępem do internetu 5G w smartfonie – M za 65 zł oraz L za 85 zł, cieszące się dużą popularnością. To jedyna taka prawdziwie nielimitowana oferta na rynku. W obu przypadkach użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz nieograniczony limitem GB dostęp do sieci 5G w smartfonie. W wariancie M działa on z prędkością do 30 Mb/s, natomiast w wersji L – w maksymalnej dostępnej prędkości. Oba pakiety zapewniają dodatkowo 6-miesięczny bezpłatny dostęp do „Rozrywki bez Ograniczeń” – usługi umożliwiającej korzystanie z platform streamingowych z książkami, muzyką, filmami czy programami, która pozwala na wybór tej samej lub innej platformy co miesiąc. „M-ka” i „L-ka” to także 20-złotowe zniżki na kolejny abonament w ramach programu „Korzyści dla Domu”. Oznacza to, że za kolejną kartę SIM w „M Nielimitowana” klient zapłaci 45 zł miesięcznie, z kolei w „L Nielimitowana” – 65 zł miesięcznie. Oferty obejmują również rabaty na urządzenia w przypadku rat 0% na 24 miesiące. Wynoszą one kolejno 150 i 300 zł. Co więcej, przy wyborze dwóch ofert nielimitowanych tego samego dnia klient otrzymuje dodatkowe 100 zł rabatu na urządzenie.

Dla tych, którzy nie potrzebują dużego zapasu internetu, stworzyliśmy nowy wariant oferty XS. W cenie 40 zł klienci znajdą rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, dodatkowo zaś pakiet 5 GB internetu. Osoby, które poszukują większego pakietu, mogą z kolei skorzystać z oferty S, której cena wynosi 50 zł. W tym wypadku otrzymają nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y, jak również paczkę wielkości 20 GB. A jeśli zdecydują się na kolejny numer w ramach oferty S, zapłacą za niego jedynie 30 zł. Oba warianty gwarantują dostęp do 5G.

Do każdej oferty można dobrać dowolne urządzenie na elastyczne raty 0% na 24 lub 36 miesięcy. A dodatkowo, wybierając taryfy nielimitowane, otrzymujemy atrakcyjny rabat na pierwszą wpłatę (w opcji na 24 miesiące).

Szczegóły nowej oferty abonamentowej w T-Mobile prezentujemy poniżej:

Korzyści dla domu: dobieraj usługi i płać mniej

Dzielimy się tym, co najlepsze dlatego w T-Mobile im więcej usług , tym więcej zniżek. Jak to możliwe? Dla posiadaczy abonamentu na usługi głosowe, kolejne usługi dla domu będą tańsze o 20 zł miesięcznie od ceny wyjściowej. Mowa tu o kolejnym abonamencie, internecie światłowodowym bądź internecie dla domu.

Drugi abonament lub internet do domu za 0 zł nawet na rok

Dodatkowo do końca czerwca klienci, którzy zdecydują się na wariant M lub L, mogą otrzymać drugą taką samą ofertę za 0 zł nawet przez 12 miesięcy. Do wyboru mają także bezpłatny roczny dostęp do usługi internetu światłowodowego – po tym czasie w obu wariantach mogą liczyć zaś na atrakcyjne zniżki. Z promocji skorzystają zarówno nowi klienci, jak i aktualni użytkownicy taryf „M Nielimitowana” i „L Nielimitowana”. Dotyczy ona również osób, które mają już numer w T-Mobile i zmienią swoją taryfę na „M-kę” lub „L-kę”.

Sprawdź T-Mobile - Internet w telefonie bez limitów i ograniczeń

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć21.06.2022 | Play z InfraVia Capital Partners zapewnią internet światłowodowy 6 milionom polskich gospodarstw

Play i InfraVia Capital Partners łączą siły, aby zapewnić 6 milionom polskich gospodarstw domowych internet światłowodowy w nowym otwartym modelu dostępu do sieci.

19 czerwca 2022 r. Grupa Play, wiodący konwergentny dostawca internetu stacjonarnego, telewizji cyfrowej i usług mobilnych pod markami Play i UPC, wraz z InfraVia Capital Partners, firmą private equity specjalizującą się w inwestycjach infrastrukturalnych i technologicznych, podpisały umowę otwierającą drogę do zapewnienia dostępu do szybkiego internetu 6 milionom gospodarstw domowych w Polsce, z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury i poprzez dalsze znaczące inwestycje.

Sieć będzie dostępna dla wszystkich operatorów telekomunikacyjnych w nowym otwartym modelu dostępu do sieci.

+ więcej...
17.06.2022 | Czym zajmuje się firma hostingowa? Jak wybrać najlepszą?
Hosting internetowy to usługa polegająca na hostowaniu stron internetowych, czyli całej zawartości stron internetowych, tak aby ludzie mogli mieć do nich dostęp w dowolnym czasie za pośrednictwem różnych urządzeń, o ile tylko mają połączenie z Internetem. Jeśli chcesz rozpocząć działalność gospodarczą lub założyć sklep internetowy, potrzebujesz hostingu dla swojej witryny. Pamiętaj, że strona internetowa jest Twoją wizytówką, więc musisz ją mieć. Nie martw się, jeśli nie wiesz nic na ten temat, ten artykuł ma na celu wyjaśnienie, czym zajmuje się firma hostingowa, oraz jak wybrać najlepszą z nich. + więcej...
16.06.2022 | Do line-upu Open’er Festival powered by Orange  2022 dołącza polska część składu

Do line-upu Open’era 2022 dołącza polska część składu: Żabson & Young Igi, Vito Bambino, Szczyl, Ralph Kamiński, OKI, Kacperczyk, Zdechły Osa, Otsochodzi oraz Eabs.

Natomiast 1 lipca na Tent Stage wystąpi wyjątkowy ukraiński kwartet DrakhaBrakha.

RALPH KAMINSKI - Wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków i jedna z najbardziej oryginalnych osobowości i talentów rodzimego alternatywnego popu. Do tej pory wydał trzy albumy: „Morze” (2016), „Młodość” (2019) oraz „KORA” (2021), na którym sięgnął po piosenki Kory i grupy Maanam, ubierając je w nowe szaty i ukazując jednocześnie ich ponadczasowy charakter. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 200 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 56 kb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 2 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij