Wiadomości

Loading


27.05.2022 | Nowa oferta Heyah 01 z podwojonym pakietem gigabajtów

Mniej formalności, więcej internetu w dobrej cenie i proste zarządzanie kontem w aplikacji – wszystko to można mieć w nowej ofercie subskrypcyjnej Heyah 01. Jak wygląda to w praktyce? Pakiet 40 GB internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y można aktywować już za jedyne 29,99 zł miesięcznie, zaś za pierwsze 30 dni klienci zapłacą tylko symboliczną złotówkę.

W Heyah 01 stawiamy na prostotę, wygodę i brak zobowiązań, dzięki czemu nasi klienci mogą korzystać z niej elastycznie, w zależności od swoich potrzeb. Od dziś do świata czerwonej łapy mogą dołączyć również klienci innych ofert na kartę: T-Mobile na kartę, Heyah na kartę oraz Internet na kartę i w prosty sposób przenieść swój numer do Heyah 01. Aby to zrobić, wystarczy zalogować się na swój numer na stronie i zamówić wybraną subskrypcję. Jedną z opcji jest pakiet 20 GB internetu za 1 zł przez pierwsze 30 dni, a następne za 19,99 zł – w nim oczywiście użytkownicy otrzymują tez nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y.

Zaś dla tych, którzy potrzebują jeszcze więcej internetu na co dzień, przygotowaliśmy nowość z podwojonym pakietem gigabajtów, czyli paczką 40 GB za jedyne 29,99 zł miesięcznie. W ofercie tej użytkownicy oczywiście mają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, aby swobodnie kontaktować się z rodziną i bliskimi. Za pierwsze 30 dni korzystania z tej usługi klienci zapłacą tylko symboliczną złotówkę.

Subskrypcja Heyah 01 aktywuje się automatycznie, co oznacza, że klient, nic nie musi instalować, aby ją uruchomić. Aby korzystanie z usług Heyah 01 było jeszcze przyjemniejsze, można łatwo zarządzać swoim kontem, sprawdzać faktury czy zmieniać podpiętą kartę płatniczą w aplikacji „Moja Heyah”.

Co ważne, klienci migrujący z taryf na kartę w T-Mobile i Heyah mogą korzystać z dotychczasowej karty SIM. Z kolei nowi użytkownicy muszą najpierw odebrać kartę, by móc korzystać z oferty subskrypcyjnej.

Sprawdź Heyah - Heyah na Kartę. OFERTA

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć27.05.2022 | Ericsson drugi rok z rzędu na szczycie rankingu Frost Radar: Globalny rynek infrastruktury sieci 5G

Ericsson drugi rok z rzędu został liderem w raporcie Frost Radar™: Globalny rynek infrastruktury sieci 5G 2021.

Najwyższe miejsce w badaniu jest potwierdzeniem konsekwentnego rozwoju innowacji Ericsson w technologiach 2G, 3G, do 4G i 5G.

Zajmując najwyższe miejsce w rankingu Frost Radar™, Ericsson umacnia status lidera zarówno pod względem innowacyjności, jak i wzrostu na rynku infrastruktury sieciowej 5G, który według firmy konsultingowej Frost & Sullivan obejmuje radiowe sieci dostępowe 5G (RAN ), sieci transportowe i sieci bazowe.

+ więcej...
27.05.2022 | To musi być miłość. Najnowsza polska premiera na wyłączność w Polsat Box Go

„To musi być miłość” – zabawna polska komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie, która swoją kinową premierę miała zaledwie pół roku temu, dostępna jest na wyłączność w serwisie Polsat Box Go.

Ta pełna dobrego humoru i wzruszeń historia przenosi widza w świat miłosnych zawirowań trzech sióstr, które muszą zdecydować, co dalej z ich życiem.

Produkcję można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo pl oraz w aplikacji na wielu urządzeniach.

Akcja filmu, za którego reżyserię odpowiada Michał Rogalski, rozgrywa się pomiędzy Bożym Narodzeniem a Sylwestrem. Opowiada o sile więzów rodzinnych i niesamowitej mocy prawdziwej przyjaźni.

+ więcej...
26.05.2022 | UPC przeszło do PLAY – nawet 2 lata abonamentu za darmo

Połączenie sił PLAY i UPC, najlepszych w swojej klasie usług mobilnych, stacjonarnych i telewizyjnych, zaowocowało pierwszą wspólną powitalną promocją.

Klienci obu operatorów w niespełna 2 miesiące od sfinalizowania transakcji mogą skorzystać z przełomowej oferty, dzięki której zyskają nawet 2 lata abonamentu za darmo.

UPC to najszybsza sieć ogólnopolska wg speedtest pl oraz dostawca najbogatszej oferty telewizji i cyfrowej rozrywki dostępnej w 4K.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 300 Mb/s
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 20 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 128 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij