Wiadomości

Loading


27.05.2022 | Ericsson drugi rok z rzędu na szczycie rankingu Frost Radar: Globalny rynek infrastruktury sieci 5G

Ericsson drugi rok z rzędu został liderem w raporcie Frost Radar™: Globalny rynek infrastruktury sieci 5G 2021.
Najwyższe miejsce w badaniu jest potwierdzeniem konsekwentnego rozwoju innowacji Ericsson w technologiach 2G, 3G, do 4G i 5G.

Zajmując najwyższe miejsce w rankingu Frost Radar™, Ericsson umacnia status lidera zarówno pod względem innowacyjności, jak i wzrostu na rynku infrastruktury sieciowej 5G, który według firmy konsultingowej Frost & Sullivan obejmuje radiowe sieci dostępowe 5G (RAN ), sieci transportowe i sieci bazowe.

„Raport Frost Radar™ docenia inwestycje firmy Ericsson w przywództwo technologiczne z korzyścią dla klientów. Koncentrując się na ciągłych innowacjach i rozwoju portfolio 5G, staramy się wyprzedzać konkurencję i dostarczać naszym klientom rozwiązania, których potrzebują do budowy sieci przyszłości” – powiedział Fredrik Jejdling, Executive Vice President and Head of Business Area Networks, Ericsson.

Raport Frost Radar™ to niezależna analiza firm mających znaczący wpływ na rynek w danej branży. Jak podkreślono w metodologii Frost Radar™, wyniki w zakresie innowacji i wzrostu są wykorzystywane do oceny koncentracji firmy na ciągłych innowacjach i zdolności do przekładania ich na stały wzrost.

„Swoimi wynikami firma Ericsson udowodniła, że przyjęta strategia rozwoju odniosła sukces, nawet przy wyzwaniach, jakie niosła pandemia. Jako lider na rynku infrastruktury 4G, Ericsson wchodzi na rynek 5G z dużą bazą klientów. Firma wykonała świetną pracę, utrzymując swoich obecnych klientów oraz rozbudowę sieci swoich partnerów na świecie” - skomentował Troy Morley, dyrektor ds. przemysłu w grupie ds. technologii informacyjno-komunikacyjnych firmy Frost & Sullivan oraz autor raportu.

Oprócz ogłoszonych już umów handlowych *5G, Ericsson nadal utrzymuje znaczną liczbę klientów, którzy w nadchodzących latach mają przejść na 5G.

Najwyższa pozycja firmy Ericsson w rankingu w oparciu o indeks innowacji podkreśla zdolność firmy do konsekwentnego skalowania innowacji na poziomie globalnym w różnych generacjach technologii mobilnych – od 2G do 5G.  **108 aktywnych sieci 5G zbudowanych przez produkty i rozwiązania firmy Ericsson, które działają w 48 krajach są najwyższym poziomem osiągnieć odnotowanym przez Frost & Sullivan i wiarygodnym dowodem oceny Frost Radar™.

„Ericsson inwestuje znaczne kwoty w badania i rozwój, jest to niezbędne na rynku, w którym technologia jest kluczowa i stale się rozwija” - mówi Morley. „Mając na uwadze rynek CSP, portfolio 5G firmy Ericsson obejmuje wszystkie obszary infrastruktury sieci 5G, poprzednie generacje infrastruktury sieciowej, a także sieci prywatne”.

Portfolio infrastruktury sieci 5G firmy Ericsson obejmuje 5G RAN, dual-mode 5G i transport 5G, które uwzględniają wszystkie aspekty wdrażania 5G – od zapewnienia niskiego opóźnienia i wyższej przepustowości, natychmiastowego czasu odpowiedzi dla użytkowników i przyszłej gotowości sieci dla dostawców usług internetowych. Oferta sieci 5G firmy Ericsson obejmuje również Ericsson Radio System, 5G Carrier Aggregation, Ericsson Spectrum Sharing, Network Slicing, automatyzację usług i monetyzację 5G. Dostawcy usług internetowych są wyposażeni w rozwiązania 5G, które umożliwiają podejście modułowe podczas przechodzenia na natywną dla chmury sieć 5G lub rozszerzania sieci o nowe możliwości biznesowe.

źródło: Ericsson

Kliknij aby powiększyć27.05.2022 | To musi być miłość. Najnowsza polska premiera na wyłączność w Polsat Box Go

„To musi być miłość” – zabawna polska komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie, która swoją kinową premierę miała zaledwie pół roku temu, dostępna jest na wyłączność w serwisie Polsat Box Go.

Ta pełna dobrego humoru i wzruszeń historia przenosi widza w świat miłosnych zawirowań trzech sióstr, które muszą zdecydować, co dalej z ich życiem.

Produkcję można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo pl oraz w aplikacji na wielu urządzeniach.

Akcja filmu, za którego reżyserię odpowiada Michał Rogalski, rozgrywa się pomiędzy Bożym Narodzeniem a Sylwestrem. Opowiada o sile więzów rodzinnych i niesamowitej mocy prawdziwej przyjaźni.

+ więcej...
26.05.2022 | UPC przeszło do PLAY – nawet 2 lata abonamentu za darmo

Połączenie sił PLAY i UPC, najlepszych w swojej klasie usług mobilnych, stacjonarnych i telewizyjnych, zaowocowało pierwszą wspólną powitalną promocją.

Klienci obu operatorów w niespełna 2 miesiące od sfinalizowania transakcji mogą skorzystać z przełomowej oferty, dzięki której zyskają nawet 2 lata abonamentu za darmo.

UPC to najszybsza sieć ogólnopolska wg speedtest pl oraz dostawca najbogatszej oferty telewizji i cyfrowej rozrywki dostępnej w 4K.

+ więcej...
26.05.2022 | Kup smartfon Samsung Galaxy A53 5G w promocji w T-Mobile i zgarnij słuchawki Samsung Galaxy Buds2 w prezencie

Chcesz w pełni przeżywać to, co teraz ma dla Ciebie znaczenie, ale… nie masz sprawnego smartfona, który mógłby tę chwilę utrwalić na zdjęciu wysokiej jakości?

Dla wszystkich, którzy szukają urządzenia, które dotrzyma im tempa, przygotowaliśmy specjalną promocję.

Teraz w T-Mobile można kupić smartfon Samsung Galaxy A53 5G nawet 500 zł taniej, a dodatkowo otrzymać w prezencie słuchawki Samsung Galaxy Buds2. Promocja trwa od 24 maja do 6 czerwca 2022 roku.

Niezależnie, czy mamy akurat w planach trening na świeżym powietrzu, nową trasę spacerową do odkrycia, czy selfie ze znajomymi do zrobienia – smartfon bywa pomocny na każdym kroku. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 150 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 16 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 160 kb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij