Wiadomości

Loading


13.05.2022 | Gala FAME 14 w PPV w Polsat Box i Polsat Box Go. 9 widowiskowych starć, a w walce wieczoru: Tromba vs Gimper

Już jutro, 14 maja w Krakowie odbędzie się Gala FAME 14, do której dostęp w ramach usługi PPV mogą wykupić abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go.

W walce wieczoru członek Ekipy Mateusz „Tromba” Trąbka zmierzy się z Tomaszem „Gimperem” Działowym. W trakcie gali odbędą się dwa co-main eventy oraz pojedynek o mistrzowski pas w kategorii do 77 kilogramów.

Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 35 zł. W Polsat Box będzie dostępne na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej. Dostęp do wydarzenia można również wykupić w serwisie Polsat Box Go i oglądać je w dowolnym miejscu na stronie polsatboxgo pl lub w aplikacji Polsat Box Go na wielu urządzeniach.

Niezmiennie transmisja gali będzie również dostępna na platformie organizatora: famemma tv.

Podczas gali FAME 14 w oktagonie pojawi się wielu topowych twórców polskiego internetu. Fani będą mogli oglądać 9 emocjonujących pojedynków. Areną zmagań zawodników będzie Krakowska Tauron Arena.

Transmisja dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia rozpocznie się w sobotę 14 maja o godz. 19.30.

 

W walce wieczoru dojdzie do pojedynku dwóch debiutujących zawodników: idola nastolatków, znanego z projektu Ekipa Mateusza „Tromby” Trąbki (88 kg) oraz jednego z czołowych twórców polskiego „commentary” Tomasza „Gimpera” Działowego (79 kg).

W ramach co-main eventów odbędą się dwa emocjonujące pojedynki. W pierwszym z nich założyciel grupy streamerskiej Xayoo Industries i rekordzista polskiego Twitch’a Marcin „XAYOO" Majkut (79 kg) zawalczy z popularnym youtuberem Sergiuszem "Nitro" Górskim (72 kg), który przegrał swoją debiutancką walkę w oktagonie podczas FAME 13. W drugim, jedna z najpopularniejszych polskich influencerek młodego pokolenia Agata "Fagata" Fąk (58 kg) zmierzy się z debiutującą w oktagonie Moniką „Moną” Kociołek (57 kg).

Obiecująco zapowiada się także walka skonfliktowanych ze sobą zawodników, którzy wygrali swoje pojedynki na gali FAME 13: Piotra Szeliego” Szeligi (97 kg) z Normanem Storminem” Parkem (86 kg). Walka rozegra się w słynnej rzymskiej klatce, co gwarantuje wielkie emocje już od pierwszych sekund. Dodatkowych wrażeń dostarczy także oryginalna formuła – zawodnicy pierwszą rundę stoczą na zasadach boksu w małych rękawicach, a kolejne dwie rundy na zasadach MMA.

Na gali dojdzie również do pojedynku o mistrzowski pas w kategorii do 77 kilogramów. Zmierzą się w nim broniący tytułu Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka (78 kg) i znany z reality-show „Ex na plaży” Krystian "Krycha" Wilczak (82 kg).

Ponadto fani freak fightów będą mogli obejrzeć walkę pomiędzy popularnym youtuberem branży fitness Adamem „AJ The Polish American” Josefem (98 kg) a Mateuszem "Mattem Fit Loversem" Januszem (84 kg), który zastąpi kontuzjowanego Roberta Karasia. Panowie zmierzą się w formule K-1 w małych rękawicach, na dystansie trzech rund po trzy minuty.

W oktagonie pojawi się także uczestnik 6 sezonów Warsaw Shore, dwukrotny wicemistrz świata w kickboxingu Alan „Alanik” Kwieciński (84,5 kg) w pojedynku ze znanym m.in. z filmów „Inni ludzie”, „Asymetria” czy serialu „Lombard, życie pod zastaw” Mateuszem „Muranem” Murańskim (106,6 kg). Niechęć obu zawodników do siebie jest powszednie znana. Do jej eskalacji doszło na pierwszej konferencji przed galą FAME 14.

Mariusz Słoński (75 kg), popularny twórca internetowy posługujący się pseudonimem „Hejter” skrzyżuje rękawice z jednym z bardziej doświadczonych zawodników FAME MMA Dawidem Malczyńskim (79 kg).

W pojedynku otwierającym galę wystąpi gwiazda „Królowych życia” Katarzyna „Laluna" Alexander (74,5 kg). Jej nową rywalką jest Wiktoria Jaroniewska (59 kg) – debiutująca w sportach walki 20-letnia zawodniczka EUCO-UKS Dziewiątki Legnica, grająca w 1. Lidze Kobiet w piłce ręcznej.

Jak zamówić Galę FAME 14 w Polsat Box?

Abonenci i użytkownicy Polsat Box korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV oraz do odbioru telewizji internetowej mogą zamówić dostęp do Gali w systemie PPV w cenie 35 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia w Polsat Box (dostęp ten nie obejmuje serwisu Polsat Box Go) można składać na cztery sposoby:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowej aplikacji iPolsat Box: ipolsatbox pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
  • w aplikacji Sklep – dostępnej na wybranych dekoderach.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.30 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i kablowej IPTV oraz telewizji internetowej znajdą na pozycji 333.

Abonenci Polsat Box mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

 

Jak zamówić Galę FAME 14 w Polsat Box Go?         

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV Galę FAME 14 internauci z całego świata będą mogli obejrzeć na żywo za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go, w cenie 35 zł.

Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne na komputerach na stronie polsatboxgo pl oraz w aplikacji Polsat Box Go: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Płatności można realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą (dla użytkowników zweryfikowanych adresem e-mail), przelewem lub BLIK-iem, w zależności od modelu urządzenia użytkownika. Zakupioną w Polsat Box Go galę będzie można obejrzeć na stronie polsatboxgo pl lub w aplikacji na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk

Mateusz „Tromba” Trąbka vs Tomasz „Gimper" Działowy – main event

Marcin „Xayoo" Majkut vs Sergiusz "Nitrozyniak" Górski – co-main event

Monika „MONA" Kociołek vs Agata „FAGATA" Fąk – co-main event

Piotr „Szeli” Szeliga vs Norman „Stormin” Parke – walka w klatce rzymskiej

Krystian „Krycha” Wilczak vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – walka o pas mistrzowski

Adam „Aj The Polish American” JOSEF vs Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz

Alan „Alanik” Kwieciński vs Mateusz „Muran” Murański

Mariusz "Hejter" Słoński vs Dawid Malczyński

Katarzyna „Laluna" Alexander vs Wiktoria Jaroniewska

Sprawdź Polsat Box - Abonament za 0 zł przez 1 miesiąc dla nowych klientów!

źródło: Polsat Box

Kliknij aby powiększyć13.05.2022 | Empik Go i Empik Music bezpłatnie na 30 dni od T-Mobile

Podróż pociągiem, trening w parku czy codzienny przejazd do pracy przestają się dłużyć, jeśli tylko towarzyszą im wciągające audiobooki, znakomicie napisane ebooki lub energetyczna muzyka.

Ze wszystkich tych możliwości mogą teraz skorzystać klienci T‑Mobile, którzy otrzymają pełen dostęp do książek, podcastów, komiksów i utworów muzycznych w ramach subskrypcji usług Empik Go i Empik Music.

Prezent obejmuje możliwość bezpłatnego korzystania z obu aplikacji przez 30 dni.

Można go odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 13 do 17 maja. Podczas urlopu i w trakcie sprzątania, w przerwie na kawę i wtedy, gdy gotujemy – aplikacje zapewniające dostęp do audiobooków, ebooków, podcastów, seriali audio czy muzyki sprawdzają się świetnie. 

+ więcej...
13.05.2022 | Rewolucja cyfrowa przeniesie komunikację z klientami do rozszerzonej rzeczywistości. Dla przedstawicieli pokolenia Z to atrakcyjna opcja w procesie zakupowym

92 proc. przedstawicieli pokolenia Z chce w zakupach korzystać z narzędzi rozszerzonej rzeczywistości.

O atrakcyjności takiej formy prezentowania oferty świadczy możliwość większego zaangażowania odbiorców, dotarcia do konkretnego grupy klientów i łatwa mierzalność efektów kampanii.

Dostawcy usług elektronicznych skupiają się więc na stworzeniu narzędzi ułatwiających użytkownikom obcowanie z wirtualną, rozszerzoną czy mieszaną rzeczywistością.

Ich zdaniem stanowią one przyszłość marketingu. Jak wynika z ankiety przeprowadzonej na Snapchacie przez Global Crowd DNA, 92 proc. konsumentów z pokolenia Z chce korzystać z narzędzi rzeczywistości rozszerzonej w zakupach dokonywanych drogą elektroniczną. 

+ więcej...
12.05.2022 | Grupa Polsat Plus podsumowuje I kwartał 2022 roku

W pierwszym kwartale br. Grupa Polsat Plus zwiększyła bazę klientów usług multiplay do blisko 2,5 mln, kanał Polsat był liderem oglądalności w grupie komercyjnej wśród kanałów głównych, a liczba użytkowników portali Grupy wzrosła do ponad 21 mln.

Grupa intensyfikuje działania nakierowane na szybkie uruchomienie kolejnych źródeł produkcji czystej energii – m.in. ze słońca i wiatru – oraz kontynuuje przygotowania do rozpoczęcia produkcji zielonego wodoru – zeroemisyjnego paliwa przyszłości.

Grupa Polsat Plus uruchomiła szereg działań w ramach wsparcia i solidarności z obywatelami Ukrainy w obliczu wojny, m.in.: zapewnia uchodźcom bezpłatne usługi telekomunikacyjne i telewizyjne, przekazała środki finansowe na start akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy”.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 64 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 7 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 30 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 25 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij