Wiadomości

Loading


13.05.2022 | Empik Go i Empik Music bezpłatnie na 30 dni od T-Mobile

Podróż pociągiem, trening w parku czy codzienny przejazd do pracy przestają się dłużyć, jeśli tylko towarzyszą im wciągające audiobooki, znakomicie napisane ebooki lub energetyczna muzyka. Ze wszystkich tych możliwości mogą teraz skorzystać klienci T‑Mobile, którzy otrzymają pełen dostęp do książek, podcastów, komiksów i utworów muzycznych w ramach subskrypcji usług Empik Go i Empik Music. Prezent obejmuje możliwość bezpłatnego korzystania z obu aplikacji przez 30 dni. Można go odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 13 do 17 maja.

Podczas urlopu i w trakcie sprzątania, w przerwie na kawę i wtedy, gdy gotujemy – aplikacje zapewniające dostęp do audiobooków, ebooków, podcastów, seriali audio czy muzyki sprawdzają się świetnie. Dlatego dla naszych klientów indywidualnych, w ramach kolejnej odsłony „Dobrze, że jesteś”, przygotowaliśmy prezent w postaci 30-dniowego, bezpłatnego dostępu do subskrypcji Empik Go Max i Empik Music do odebrania w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

Złap kod i zanurz się w fascynującym świecie opowieści

Aby odebrać bonus, wystarczy w dniach 13-17 maja zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile” i pobrać unikalny kod rabatowy. Następnie, najpóźniej 17 maja do końca dnia, należy wejść na stronę empik com/gofree i wpisać kod, zalogować lub zarejestrować konto w empik com i podpiąć kartę płatniczą. Ostatnim krokiem jest ściągnięcie aplikacji Empik Go i Empik Music. Z rozwiązania można korzystać na dwóch urządzeniach.

Użytkownik w każdej chwili może zrezygnować z subskrypcji – jeśli jednak nie zrobi tego do końca bezpłatnego okresu 30 dni, zostanie naliczona opłata za następny miesiąc w wysokości 44,99 zł. Promocja nie obejmuje osób posiadających aktywną usługę subskrypcyjną Empik Music.

Z prezentu mogą skorzystać zarówno abonamentowi klienci T‑Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).

Sprawdź T‑Mobile - Gigabajty kumulują się. Łącznie otrzymasz 1200 GB przez rok za darmo!

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć13.05.2022 | Rewolucja cyfrowa przeniesie komunikację z klientami do rozszerzonej rzeczywistości. Dla przedstawicieli pokolenia Z to atrakcyjna opcja w procesie zakupowym

92 proc. przedstawicieli pokolenia Z chce w zakupach korzystać z narzędzi rozszerzonej rzeczywistości.

O atrakcyjności takiej formy prezentowania oferty świadczy możliwość większego zaangażowania odbiorców, dotarcia do konkretnego grupy klientów i łatwa mierzalność efektów kampanii.

Dostawcy usług elektronicznych skupiają się więc na stworzeniu narzędzi ułatwiających użytkownikom obcowanie z wirtualną, rozszerzoną czy mieszaną rzeczywistością.

Ich zdaniem stanowią one przyszłość marketingu. Jak wynika z ankiety przeprowadzonej na Snapchacie przez Global Crowd DNA, 92 proc. konsumentów z pokolenia Z chce korzystać z narzędzi rzeczywistości rozszerzonej w zakupach dokonywanych drogą elektroniczną. 

+ więcej...
12.05.2022 | Grupa Polsat Plus podsumowuje I kwartał 2022 roku

W pierwszym kwartale br. Grupa Polsat Plus zwiększyła bazę klientów usług multiplay do blisko 2,5 mln, kanał Polsat był liderem oglądalności w grupie komercyjnej wśród kanałów głównych, a liczba użytkowników portali Grupy wzrosła do ponad 21 mln.

Grupa intensyfikuje działania nakierowane na szybkie uruchomienie kolejnych źródeł produkcji czystej energii – m.in. ze słońca i wiatru – oraz kontynuuje przygotowania do rozpoczęcia produkcji zielonego wodoru – zeroemisyjnego paliwa przyszłości.

Grupa Polsat Plus uruchomiła szereg działań w ramach wsparcia i solidarności z obywatelami Ukrainy w obliczu wojny, m.in.: zapewnia uchodźcom bezpłatne usługi telekomunikacyjne i telewizyjne, przekazała środki finansowe na start akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy”.

+ więcej...
11.05.2022 | Majowa promocja w T-Mobile: kup taniej smartfon Motorola Moto G31 na raty 0% bez abonamentu

Wiosna w rozkwicie, a Twój smartfon dojrzał właśnie do wymiany na nowy sprzęt? A może rozglądasz się za atrakcyjnym prezentem dla bliskiej osoby?

Niezależnie od powodu, dla wszystkich, którzy szukają aktualnie zakupowych okazji, przygotowaliśmy majowy rabat na telefon Motorola Moto G31.

Teraz można go kupić w T‑Mobile taniej w ratach 0% – w dowolnym momencie, bez potrzeby zawierania umowy abonamentowej.

Promocja trwa od 10 do 23 maja. Kiedy przyroda budzi się do życia, warto łapać każdą chwilę. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 16 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 4 Mb/s
xDSL - łącze 12 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 65 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij