Wiadomości

Loading


11.05.2022 | Majowa promocja w T-Mobile: kup taniej smartfon Motorola Moto G31 na raty 0% bez abonamentu

Wiosna w rozkwicie, a Twój smartfon dojrzał właśnie do wymiany na nowy sprzęt? A może rozglądasz się za atrakcyjnym prezentem dla bliskiej osoby? Niezależnie od powodu, dla wszystkich, którzy szukają aktualnie zakupowych okazji, przygotowaliśmy majowy rabat na telefon Motorola Moto G31. Teraz można go kupić w T‑Mobile taniej w ratach 0% – w dowolnym momencie, bez potrzeby zawierania umowy abonamentowej. Promocja trwa od 10 do 23 maja.

Kiedy przyroda budzi się do życia, warto łapać każdą chwilę. Zdecydowanie łatwiej to jednak zrobić, dysponując sprawnym telefonem. Dzięki niemu możemy w końcu odkryć nowe szlaki, a najpiękniejsze miejsca utrwalić na zdjęciach. Młodsi użytkownicy, dzięki urządzeniu, skontaktują się zaś z rodzicami i przyjaciółmi np. podczas letnich kolonii, w roku szkolnym zyskają natomiast przydatne narzędzie do nauki i rozrywki. Niezależnie, do jakich zadań ma posłużyć nowy smartfon, można go teraz kupić na atrakcyjnych warunkach w T-Mobile. Nasza promocyjna oferta dla Motoroli Moto G31 obejmuje płatność w ratach 0%, a sama cenę urządzenia obniża do 799 zł (z 899 zł). W tej formie propozycja jest dostępna dla każdego – klientów naszej sieci oraz osób, które planują jedynie zakup telefonu w T-Mobile.

Uchwyć chwile, które mają znaczenie

Motorola Moto G31 jest wyposażona w 6,4-calowy wyświetlacz OLED, na którym obrazy pozostaną wyraźne nawet w słoneczny dzień. Najpiękniejsze momenty bez problemu utrwali zaś potrójny aparat tylny z obiektywem głównym 50 MP. Smartfon dysponuje ponadto aparatem portretowym 13 MP. Urządzenie ma na pokładzie mocną baterię 5000 mAh, za sprawą której smartfon może towarzyszyć użytkownikowi nawet podczas dłuższych wycieczek. Sprzęt przeceniony na 799 zł można zakupić w ratach 0% bez abonamentu, a także – dobierając go do oferty abonamentowej.

Sprawdź T‑Mobile - Internet światłowodowy 6 miesięcy za 0 zł

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć11.05.2022 | Trzecie urodziny Orange Flex. Niespodzianki dla użytkowników

Mijają trzy lata odkąd na rynku telekomunikacyjnym pojawił się Orange Flex, czyli nowoczesna oferta w formie subskrypcji.

W ostatnim roku liczba użytkowników Flexa przekroczyła 200 tys. W minionych 12 miesiącach Orange Flex uzyskał również status pierwszej w Polsce usługi telekomunikacyjnej neutralnej klimatycznie.

Ostatni rok to dalszy rozwój Orange Flex. Liczba klientów podwoiła się i w tym momencie przekracza już 200 tys.

W ramach podziękowań dla klientów, Flex przygotował kilka niespodzianek m.in.paczki GB do zdobycia.

+ więcej...
11.05.2022 | Ośmioportowy przełącznik GS1915 od Zyxel – idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz zasilania PoE dla kilku urządzeń

Najnowszy model przełącznika z linii GS1900 dla małych firm jest pragmatycznym rozwiązaniem dla klientów, którzy potrzebują dodatkowej elastyczności zarządzania w chmurze Nebula i używają tylko kilku urządzeń PoE – powiedział Luke Harley, Switching Market Development Manager EMEA w firmie Zyxel.

Power over Ethernet (PoE) to jedna z tych technologii, które nigdy nie przestają zadziwiać.

To niesamowite, że przez zwykłe kable ethernetowe można przesyłać moc, która wystarczy do zasilania punktu dostępowego, telefonu IP albo kamery do monitoringu.

Zyxel projektuje przełączniki tak, aby spełnić potrzeby jak największej liczby klientów 

+ więcej...
10.05.2022 | 1500 dodatkowych gigabajtów w Plus i Plush na kartę

10 maja br. startuje nowa promocja w Plus i Plush na kartę.

Nowi i obecni użytkownicy będą mogli otrzymać nawet 1500 dodatkowych gigabajtów do wykorzystania nie przez rok, ale przez lata.

W ramach promocji przez 12 kolejnych miesięcy klienci będą otrzymywać paczki po 100 GB.

Dodatkowo, w przypadku zachowania ciągłości, czyli przy nieprzerwanym korzystaniu z 12 pakietów po 100 GB, otrzymają dodatkowo jednorazowy pakiet 300 GB. Razem to aż 1500 GB.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 384 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 384 kb/s
xDSL - łącze 512 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 1,8 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij