Wiadomości

Loading


11.05.2022 | Ośmioportowy przełącznik GS1915 od Zyxel – idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz zasilania PoE dla kilku urządzeń

Najnowszy model przełącznika z linii GS1900 dla małych firm jest pragmatycznym rozwiązaniem dla klientów, którzy potrzebują dodatkowej elastyczności zarządzania w chmurze Nebula i używają tylko kilku urządzeń PoE – powiedział Luke Harley, Switching Market Development Manager EMEA w firmie Zyxel.

Power over Ethernet (PoE) to jedna z tych technologii, które nigdy nie przestają zadziwiać. To niesamowite, że przez zwykłe kable ethernetowe można przesyłać moc, która wystarczy do zasilania punktu dostępowego, telefonu IP albo kamery do monitoringu.

Zyxel projektuje przełączniki tak, aby spełnić potrzeby jak największej liczby klientów Dlatego do naszej popularnej rodziny 1900 dodajemy nowy przełącznik GS1915. To ośmioportowy przełącznik z funkcją NebulaFlex, która oferuje dwa tryby zarządzania. Można go konfigurować i kontrolować za pośrednictwem chmurowej platformy Nebula albo sterować nim jako samodzielnym urządzeniem. Odróżnia go to od przełącznika GS1900, którym zarządza się jako samodzielnym urządzeniem za pośrednictwem interfejsu przeglądarkowego i który jest najprostszą wersją, „inteligentnie zarządzanego” przełącznika.

GS1915-8 dostępny jest w dwóch wersjach – bez PoE (GS1915-8) i z budżetem PoE wynoszącym 60W (GS1915-8EP). To idealny budżet do zasilania kilku urządzeń PoE w małym lub domowym biurze.

Nowy model wyróżnia się z dwóch powodów:

  • można nim zarządzać w chmurze Nebula albo jako samodzielnym urządzeniem;
  • dostępny jest z budżetem mocy PoE mniejszym o ponad połowę od następnego modelu w linii.

Idealny do niewielkich przestrzeni

Budżet 60W jest idealny do zasilania kilku urządzeń – bezprzewodowego punktu dostępowego i telefonu IP w recepcji czy sklepie, albo w mniejszym biurze z kilkoma punktami dostępowymi lub prostą instalacją monitoringu IP. Ponieważ przełącznik oferuje funkcję NebulaFlex, można monitorować i zarządzać nim za pośrednictwem chmury, na przykład z biura na zapleczu lub zdalnie.

Wprowadziliśmy model GS1915 w odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie na przełączniki przeznaczone do środowisk, w których potrzebne jest elastyczne zarządzanie oraz obsługa tylko dwóch czy trzech urządzeń PoE. Niższy budżet mocy PoE oznacza niższy koszt zakupu, dzięki czemu klienci mogą skorzystać z tej technologii bez płacenia za wyższą wydajność, której tak naprawdę nie potrzebują – powiedział Luke Harley, Switching Market Development Manager EMEA w firmie Zyxel.

 Warto wspomnieć, że GS1915, jak większość przełączników z linii GS1900, ma kompaktową, bezwentylatorową konstrukcję, więc nie rzuca się w oczy i działa bezgłośnie, a zatem jest idealny do niewielkich przestrzeni.

źródło: Zyxel

Kliknij aby powiększyć10.05.2022 | 1500 dodatkowych gigabajtów w Plus i Plush na kartę

10 maja br. startuje nowa promocja w Plus i Plush na kartę.

Nowi i obecni użytkownicy będą mogli otrzymać nawet 1500 dodatkowych gigabajtów do wykorzystania nie przez rok, ale przez lata.

W ramach promocji przez 12 kolejnych miesięcy klienci będą otrzymywać paczki po 100 GB.

Dodatkowo, w przypadku zachowania ciągłości, czyli przy nieprzerwanym korzystaniu z 12 pakietów po 100 GB, otrzymają dodatkowo jednorazowy pakiet 300 GB. Razem to aż 1500 GB.

+ więcej...
10.05.2022 | Nickelodeon Ukraine Pluto TV bez dodatkowych opłat dla wszystkich w Polsat Box i Polsat Box Go

Polsat Box oraz Polsat Box Go udostępniają bezpłatnie nowy kanał dla dzieci w języku ukraińskim – Nickelodeon Ukraine Pluto TV.

To druga po Ukraina 24 stacja zapewniana wszystkim abonentom wszystkich usług Polsat Box, a także 10. propozycja w ojczystym języku naszych sąsiadów w serwisie Polsat Box Go i telewizji internetowej Polsat Box.

Nickelodeon Ukraine Pluto TV to nowy kanał w języku ukraińskim skierowany do najmłodszych widzów.

Oferuje najlepsze programy dla dzieci znane z anten Nickelodeon i Nick Jr., m.in.: „Spongebob Kanciastoporty”, „Pingwiny z Madagaskaru”, „Psi Patrol” i „Blaze i Megamaszyny”.

+ więcej...
09.05.2022 | T-Mobile w Top 10 najlepszych pracodawców w Polsce według rankingu Wprost

Ukazała się kolejna edycja rankingu 50 najlepszych pracodawców w Polsce publikowanego przez „Wprost”.

Z ponad 500 największych firm w kraju zostały wyłonione te, które zapewniają najbardziej stabilne warunki zatrudnienia.

Jako T‑Mobile znaleźliśmy się w Top 10 zestawienia, zajmując 7. miejsce. Pozostajemy tym samym jedyną firmą technologiczną, która znalazła się w pierwszej dziesiątce tegorocznego rankingu.

Opublikowana w ostatnich dniach trzecia edycja rankingu 50 najlepszych pracodawców w Polsce, podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon zestawienia, skupia się na warunkach zatrudnienia pracowników i stabilności sytuacji w firmie. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 7 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 60 Mb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 45 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij