Wiadomości

Loading


28.01.2022 | PLAY po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy – 11 lat minęło w okamgnieniu

  • Finał WOŚP to także 11. wspólny z PLAY
  • Strefa PLAY przy scenie WOŚP w Warszawie
  • Łatwe pomaganie przez Play24
  • Internetowy challenge „Pomaganie w okamgnieniu”
  • Wsparcie dla wolontariuszy
  • Złote karty SIM na licytację Najbardziej Hojnych Darczyńców

Jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to też 11. rocznica zaangażowania PLAY w działalność Fundacji. Tegorocznym celem zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Strefa PLAY w Warszawie

Operator zaprasza do swojej fioletowej strefy na placu Defilad w Warszawie, w której przez finałową niedzielę zapewni rozrywkę odwiedzającym ją gościom. Główną atrakcją będzie tradycyjnie wielki diabelski młyn, a przejażdżka na nim to niesamowity widok na centrum stolicy i aktywności zaplanowane na Finał WOŚP. Dodatkowo goście strefy PLAY mogą liczyć na rozgrzewające gadżety rozdawane na miejscu.

Każdy klient PLAY może pomóc

Klienci PLAY także mogą przyczynić się do konkretnego wsparcia na rzecz Fundacji. Wystarczy opłacić fakturę lub doładować konto za pomocą aplikacji Play24, a operator przekaże dodatkowe środki na cele WOŚP. Nie wiąże się to z dodatkową opłatą – faktury zostaną opłacone, a 100% kwoty doładowania trafi na konto klienta.

Challenge „Pomaganie w okamgnieniu”

Aby dodatkowo zachęcić do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy użytkownicy aplikacji TikTok będą mogli wziąć udział w wyzwaniu „Pomaganie w okamgnieniu”, które ma na celu uzmysłowić jak niewiele trzeba, by wyciągnąć pomocną dłoń.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Operator dba także o bezpieczeństwo wszystkich kwestujących, dlatego zapewni im zarówno maseczki, jak i smycze do zawieszenia identyfikatora z hologramem – niezbędnego elementu wyposażenia każdego zgłoszonego wolontariusza.

Złote karty SIM

Jak i w latach ubiegłych, tak i teraz PLAY przekazał na licytację 100 złotych kart ze specjalnymi numerami. Powalczą o nie Najbardziej Hojni Darczyńcy, a ich końcową fazę będzie można oglądać na żywo dzięki transmisji telewizyjnej.

Aplikacja 30. WOŚP

Aby jeszcze lepiej poznać historię Fundacji oraz jej cele warto pobrać darmową aplikację 30. WOŚP, która zawiera też niezbędne informacje dotyczące Finału. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się quiz, a każda osoba która go rozwiąże otrzyma tytuł WOŚPoznawcy.

Charytatywny SMS

Jak co roku PLAY oraz pozostali operatorzy uruchamiają możliwość niesienia pomocy także za pośrednictwem wiadomości SMS. Wystarczy wysłać treść SERCE na numer 75 565 (koszt 6,15 zł z VAT). Cała zebrana kwota zostanie przekazana na konto Fundacji, a metoda ta będzie aktywna aż do 14 lutego.

Pracownicy PLAY również pomagają

Wśród wolontariuszy działających na rzecz WOŚP znajdują się także pełni pasji pracownicy PLAY. Utworzyli sztab, dzięki którym będą wspólnie kwestować niezależnie od pogody. W wybranych salonach Play dostępne będą puszki WOŚP, do których można będzie wrzucić datek. Niestrudzeni pracownicy Contact Center będą wspierać Fundację w licytacjach telefonicznych aż do samego zakończenia, a fioletowa ekipa pobiegnie także w sobotnim biegu „Policz się z cukrzycą”.

Sprawdź PLAY - Najnowsze promocje na abonament, internet, telewizję i wiele innych

źródło: PLAY

Kliknij aby powiększyć28.01.2022 | Zimowa Premia w Plusie – zwrot gotówki za zakup smartfona

Plus przygotował kolejną odsłonę promocji ze zwrotem gotówki. Klienci, którzy od 28 stycznia br. zdecydują się na zakup smartfona Samsung Galaxy S21 FE 5G w ofercie abonamentowej otrzymają nawet 1000 zł zwrotu gotówki.

Z opcji zwrotu gotówki mogą skorzystać nowi lub przedłużający umowę klienci, a także użytkownicy przenoszący numer od innego operatora.

Promocja skierowana jest do indywidualnych klientów wybierających abonament w ofercie głosowej, którzy zdecydują się na ratalny zakup smartfona Samsunga Galaxy S21 FE 5G z dostępem do najszybciej sieci 5G.

Plus w ramach promocji „Zimowa Premia” zapewnia zwrot 400 zł w gotówce do odebrania w bankomatach Euronet.

+ więcej...
28.01.2022 | Odbierz zniżkę na fotokubki CEWE od T-Mobile

Podobno obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Dla osób, które poprzez jeden podarunek chciałyby ukochanej osobie powiedzieć o wielu uczuciach, mamy więc specjalny prezent.

W ramach najnowszej odsłony Happy Fridays klienci indywidualni T‑Mobile będą mogli odebrać 15% zniżki na fotokubki CEWE.

Bonus jest dostępny od 28 stycznia do 1 lutego w aplikacji „Mój T‑Mobile”, a spersonalizowany upominek będzie można zamówić do 7 lutego.

Walentynki to świetna okazja, by docenić osoby, które kochamy. I choć mówi się, że to dzień zakochanych, to tak naprawdę jest to dobry powód, by miły gest sprawić osobom, na których nam po prostu zależy – niezależnie od tego, czy będzie to druga połówka, mama, czy najlepszy przyjaciel. 

+ więcej...
28.01.2022 | Aż 6 kanałów Eurosport z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Pekin 2022 dostępnych dla wszystkich abonentów Polsat Box

Wszyscy abonenci Polsat Box będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022, które startują już 4 lutego.

To największe wydarzenie sportowe świata będzie transmitowane w Eurosport 1 i 2 oraz w 4 dodatkowych kanałach Eurosport, w tym w jednym w 4K, do których dostęp otrzymają wszyscy abonenci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej od Polsat Box.

W Polsat Box Zimowe Igrzyska Olimpijskie będzie można oglądać w 6 kanałach Eurosport – Eurosport 1 i 2 nadawanych w HD oraz 4 okolicznościowych – Eurosport 3, 4 i 5 w HD i Eurosport 4K, które operator włączy na czas Olimpiady.

Dodatkowo w ramach „otwartego okna”, zaplanowanego do 20 lutego, Polsat Box zapewni możliwość oglądania głównych stacji Eurosport 1 i 2 wszystkim abonentom, od najniższych pakietów.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 500 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 12 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 20 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 20 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij