Wiadomości

Loading


28.01.2022 | Deutsche Telekom najcenniejszą marką telekomunikacyjną w Europie

To już oficjalne – Grupa Deutsche Telekom, której częścią jest T‑Mobile Polska, znalazła się na 17. miejscu listy najcenniejszych marek na świecie, a przy tym została liderem wśród  europejskich operatorów telekomunikacyjnych! Według rankingu Brand Finance Global 500 wartość marki odnotowała kolejny, rekordowy wynik, osiągając wartość ponad 60 miliardów dolarów, co stanowi poprawę zeszłorocznego aż o 18% (z poziomu 51,1 mld dolarów).

Rok 2022 zaczynamy od kolejnych świetnych wiadomości dla magentowego operatora – w rankingu Brand Finance Global 500 Deutsche Telekom zajął 17. miejsce na liście najcenniejszych marek na świecie, znajdując się w zaszczytnym gronie takich gigantów jak Apple, Google czy Mercedes-Benz. Co jednak ważniejsze, nasza Grupa uznana została przez ekspertów za najcenniejszą markę telekomunikacyjną w Europie. Według badania Deutsche Telekom wspiął się również na drugie miejsce wśród światowych operatorów – za Verizon, a przed AT&T i China Mobile.

Sukcesy gospodarcze i technologiczne wspierają rozwój naszej marki zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym – skomentował Ulrich Klenke, Chief Brand Officer w Deutsche Telekom. – Stale dbamy o jakość naszej sieci i produktów, zapewniając użytkownikom gwarancję łączności oraz pełne wykorzystanie możliwości, jakie daje cyfryzacja. To właśnie połączenie innowacyjności z solidnością pozwala nam rozwijać się na wszystkich naszych rynkach i wyróżnia Deutsche Telekom na tle konkurencji – dodał.

Do osiągnięcia Grupy odniósł się także Andreas Maierhofer, Prezes T‑Mobile Polska. Działania i rozwój Deutsche Telecom to dla nas źródło inspiracji, ale przede wszystkim okazja do czerpania z doświadczeń międzynarodowego lidera. Przynależność do Grupy to także istotne wsparcie w procesie rozwijania najnowocześniejszych i niezawodnych technologii – powiedział Andreas Maierhofer. – Jednocześnie, każdego dnia w T-Mobile Polska dokładamy starań, aby być liderem na naszym lokalnym rynku. Chcemy jak najlepiej odpowiadać na potrzeby polskich klientów i to, co teraz ma dla nich znaczenie, by dzięki temu stać się ukochaną marką Polaków.

Brand Finance co roku sporządza ranking najcenniejszych marek na świecie według wartości marki w dolarach amerykańskich. Brytyjska firma konsultingowa przypisuje znaczący wzrost wartości marki Deutsche Telekom pozytywnemu rozwojowi gospodarczemu i technologicznemu. Wynika to przede wszystkim z pomyślnego przebiegu działalności i wysokiego wzrostu liczby klientów, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Na doskonały wynik wpływ miały także punkty przyznane za realizację zrównoważonych inwestycji w jakość sieci, technologie cyfrowe i obsługę klienta. Jak podkreślili eksperci, dzięki szybkim postępom we wdrażaniu technologii mobilnej 5G i sieci światłowodowych Deutsche Telekom może również rozwijać nowe perspektywy w zakresie przychodów.

Sprawdź T‑Mobile - Szybki Internet

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć28.01.2022 | Premiera serialu MENTAL – tylko w Polsat Box Go! Nowatorski format odważnie i bez cenzury o problemach zdrowia psychicznego młodych

„Mental” porusza niezwykle ważny i bardzo aktualny temat problemów zdrowia psychicznego.

To odważnie pokazane, prosto z mostu i bez cenzury, historie czwórki bohaterów u progu dorosłości, których drogi krzyżują się na oddziale szpitala psychiatrycznego.

Serial omawia problemy depresji, uzależnień, schizofrenii oraz innych chorób i zaburzeń psychicznych, które w świetle najnowszych danych dotykają ogromną liczbę młodych osób w Polsce i na świecie.

Format powstał na podstawie głośnej fińskiej produkcji stacji YLE. W polskiej wersji wystąpili m.in. Janusz Chabior, Michał Czernecki, Martyna Byczkowska i Sandra Drzymalska.

+ więcej...
28.01.2022 | ZIMOWE IO PEKIN 2022: 6 KANAŁÓW EUROSPORT W NETIA TV

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 startują już 4 lutego br. To największe wydarzenie sportowe świata będzie transmitowane w Eurosport 1 i 2 oraz czterech dodatkowych kanałach Eurosport, w tym w jednym w 4K.

Wszyscy abonenci usług TV Netii, w ramach tzw. okna otwartego, otrzymają dostęp do tych kanałów bez dodatkowych opłat.

W Netii Zimowe Igrzyska Olimpijskie będzie można oglądać nawet w 6 kanałach Eurosport: Eurosport 1 i 2 nadawanych w HD na co dzień oraz 4 okolicznościowych – Eurosport 3, 4 i 5 w HD i Eurosport 4K (tylko dla użytkowników dekoderów Netia EvoBox 4K).

Program Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022 obejmuje 15 dyscyplin i 109 konkurencji. Weźmie w nich udział około 2900 sportowców z ponad 90 Narodowych Komitetów Olimpijskich.

+ więcej...
27.01.2022 | W 2022 postaw na aktywność i wybierz sportowy MIX BOX od T-Mobile

Dla osób, które myślą o aktywnym spędzaniu czasu ze swoimi dziećmi, mamy dobrą wiadomość.

Od 27 stycznia w ofercie T‑Mobile dostępne będą trzy nowe warianty MIX BOX-ów ze smartfonami oraz gadżetami sportowymi, które pomogą młodym członkom rodziny spędzać wolne chwile w sportowym stylu.

A to z kolei dobry pomysł nie tylko podczas ferii zimowych, które właśnie trwają w części województw, lecz także na wyrobienie zdrowych nawyków na kolejne miesiące.

Dzieci i młodzież z reguły uwielbiają nowinki technologiczne – zwłaszcza że często stanowią one nieocenione źródło rozrywki podczas długich, zimowych wieczorów. Jednak technologia może wspierać najmłodszych nie tylko w spędzaniu czasu na poszukiwaniu ciekawych treści czy zdalnej nauce. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 768 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 150 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 128 Mb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij