Wiadomości

Loading


28.01.2022 | ZIMOWE IO PEKIN 2022: 6 KANAŁÓW EUROSPORT W NETIA TV

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 startują już 4 lutego br. To największe wydarzenie sportowe świata będzie transmitowane w Eurosport 1 i 2 oraz czterech dodatkowych kanałach Eurosport, w tym w jednym w 4K. Wszyscy abonenci usług TV Netii, w ramach tzw. okna otwartego, otrzymają dostęp do tych kanałów bez dodatkowych opłat.

W Netii Zimowe Igrzyska Olimpijskie będzie można oglądać nawet w 6 kanałach Eurosport: Eurosport 1 i 2 nadawanych w HD na co dzień oraz 4 okolicznościowych – Eurosport 3, 4 i 5 w HD i Eurosport 4K (tylko dla użytkowników dekoderów Netia EvoBox 4K).

Program Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022 obejmuje 15 dyscyplin i 109 konkurencji. Weźmie w nich udział około 2900 sportowców z ponad 90 Narodowych Komitetów Olimpijskich. Łącznie od 4 do 20 lutego br. Eurosport zapewni ok. 850 godzin transmisji z Olimpiady. Abonenci Netii znajdą je na następujących pozycjach w swoich dekoderach:

  • Eurosport 1 (pozycja 333): różne dyscypliny
  • Eurosport 2 (pozycja 334): różne dyscypliny
  • Eurosport 3 (pozycja 335): hokej na lodzie
  • Eurosport 4 (pozycja 336): łyżwiarstwo (figurowe, szybkie, short-track)
  • Eurosport 5 (pozycja 337): curling
  • Eurosport 4K (pozycja 338): najważniejsze zimowe rozgrywki sportowe oraz ceremonia otwarcia i ceremonia zamknięcia

Widzowie, poza emocjonującymi zmaganiami wybitnych sportowców, będą również mogli cieszyć się oprawą komentatorską zapewnioną przez wielu znakomitych ekspertów. Igrzyska skomentują m.in.: Justyna Kowalczyk, Tomasz Sikora, Tomasz Jaroński, Magdalena Pałasz, Jakub Kot, Krzysztof Biegun i Wojciech Topór, Mariusz Czerkawski czy Katarzyna Woźniak. Na żywo, prosto z Pekinu relacje poprowadzi duet: Marek Rudziński i Igor Błachut.

Jeszcze większą swobodę kibicowania będą mieli abonenci korzystający z usługi GigaNagrywarka. Na wszystkich kanałach Eurosport dostępne bowiem będzie przewijanie, zatrzymywanie i powtarzanie wybranych audycji podczas oglądania rywalizacji w ulubionej dyscyplinie, nawet do 2 dni wstecz od ich emisji na żywo, bez konieczności uprzedniego nagrywania.

Sprawdź Netia - Internet światłowodowy już od 50zł

źródło: Netia

Kliknij aby powiększyć27.01.2022 | W 2022 postaw na aktywność i wybierz sportowy MIX BOX od T-Mobile

Dla osób, które myślą o aktywnym spędzaniu czasu ze swoimi dziećmi, mamy dobrą wiadomość.

Od 27 stycznia w ofercie T‑Mobile dostępne będą trzy nowe warianty MIX BOX-ów ze smartfonami oraz gadżetami sportowymi, które pomogą młodym członkom rodziny spędzać wolne chwile w sportowym stylu.

A to z kolei dobry pomysł nie tylko podczas ferii zimowych, które właśnie trwają w części województw, lecz także na wyrobienie zdrowych nawyków na kolejne miesiące.

Dzieci i młodzież z reguły uwielbiają nowinki technologiczne – zwłaszcza że często stanowią one nieocenione źródło rozrywki podczas długich, zimowych wieczorów. Jednak technologia może wspierać najmłodszych nie tylko w spędzaniu czasu na poszukiwaniu ciekawych treści czy zdalnej nauce. 

+ więcej...
27.01.2022 | Kaspersky świętuje czterokrotny wzrost sprzedaży w sektorze dostawców usług zarządzanych

W ciągu pierwszych trzech lat istnienia projektu MSP Foundation firma Kaspersky osiągnęła czterokrotny wzrost sprzedaży odnotowany przez swoich dostawców usług zarządzanych.

Ponadto liczba aktywnych partnerów zwiększyła się 3,5-krotnie od 2018 r., przy czym znaczący wzrost miał miejsce w Europie, Ameryce Północnej oraz Afryce Południowej.

Dzięki wprowadzeniu nowych funkcji program Kaspersky MSP stał się atrakcyjniejszy i korzystniejszy dla dostawców usług.

Według szacunków wartość rynku dostawców usług zarządzanych wzrośnie dwukrotnie w kolejnych latach - z ponad 243 miliardów dolarów w 2021 r. do 557 miliardów dolarów w 2028 r. 

+ więcej...
27.01.2022 | Testy szybkości sieci 5G - w Poznaniu i Szczecinie dominuje 5G Plusa

Coraz większe znaczenie Internetu 5G sprawiło, że eksperci z firmy Notel Poland przeprowadzili testy jakości tej technologii na terenie Szczecina i Poznania.

Okazało się, że w obu miastach zdecydowanie najlepiej radzi sobie sieć Plus - wyniki na poziomie 301 Mb/s i 233 Mb/s były znacznie wyższe niż u innych operatorów.

Tym razem specjaliści przeprowadzili testy w Szczecinie i Poznaniu, a przy ocenie posłużono się urządzeniem Xiaomi Mi 11, które wspiera Internet 5G u wszystkich polskich operatorów.

Analizy dokonywano w trybie FreeMode, co oznacza, że w danym miejscu do pomiaru wykorzystano możliwie najlepszą dostępną technologię. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 50 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 6 Mb/s
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 320 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij