Wiadomości

Loading


27.01.2022 | W 2022 postaw na aktywność i wybierz sportowy MIX BOX od T-Mobile

Dla osób, które myślą o aktywnym spędzaniu czasu ze swoimi dziećmi, mamy dobrą wiadomość. Od 27 stycznia w ofercie T‑Mobile dostępne będą trzy nowe warianty MIX BOX-ów ze smartfonami oraz gadżetami sportowymi, które pomogą młodym członkom rodziny spędzać wolne chwile w sportowym stylu. A to z kolei dobry pomysł nie tylko podczas ferii zimowych, które właśnie trwają w części województw, lecz także na wyrobienie zdrowych nawyków na kolejne miesiące.

Dzieci i młodzież z reguły uwielbiają nowinki technologiczne – zwłaszcza że często stanowią one nieocenione źródło rozrywki podczas długich, zimowych wieczorów. Jednak technologia może wspierać najmłodszych nie tylko w spędzaniu czasu na poszukiwaniu ciekawych treści czy zdalnej nauce. Technologie mogą również stać się narzędziem wspomagającym aktywny tryb życia. Takie też są najnowsze zestawy MIX BOX-ów, które przygotowaliśmy dla młodych użytkowników, by mogli cieszyć się aktywnym odpoczynkiem w gronie rówieśników lub wraz z innymi członkami rodziny.

Sport to świetna zabawa

W T‑Mobile przygotowaliśmy trzy nowe odsłony MIX BOX-ów. Pierwszy z nich to sportowy komplet ze smartfonem OPPO A16, wyposażonym w wyświetlacz o przekątnej 6,52 cala, mocną baterię 5000 mAh i potrójny aparat tylny z głównym obiektywem 13 MP oraz przedni aparat portretowy 8 MP. Dodatkowo do zestawu użytkownik otrzyma OPPO Band – opaskę sportowa z ekranem AMOLED i wodoodpornością na poziomie 5 ATM, która pozwala monitorować swoje wyniki podczas treningów w 12 trybach. Takie rozwiązanie przyda się zarówno podczas aktywnych ferii zimowych, jak i wiosennych aktywności na świeżym powietrzu. Część zestawu stanowi ponadto torba firmy 4F, która pozwoli wygodnie przewozić strój i akcesoria na treningi. Wszystko to można otrzymać za 1 zł w ofercie MIX 60, z nielimitowanymi usługami telekomunikacyjnymi oraz pakietem 30 GB, a także usługą Supernet Video w opcji HD, pozwalającą oglądać treści wideo bez zużywania transferu danych.

Drugi z dostępnych zestawów zawiera z kolei smartfon Motorola Moto E40 z ekranem 6,5 cala o częstotliwości odświeżania obrazu 90 Hz, baterią 5000 mAh i potrójnym aparatem tylnym, wyposażonym w obiektyw główny 48 MP. Na pokładzie znalazł się ponadto obiektyw portretowy 8 MP. I tutaj w skład zestawu wchodzi poręczna torba sportowa 4F. Całość jest dostępna za 1 zł w ofercie MIX 50 z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, paczką 18 GB i usługą Supernet Video w opcji DVD.

Ostatnia propozycja to najnowszy smartfon Realme C21Y, dysponujący 6,5-calowym ekranem, potrójnym aparatem tylnym z obiektywem głównym 13 MP, aparatem przednim 5 MP i baterią 5000 mAh. Gadżet, jaki można znaleźć w tym zestawie, to worek sportowy, który świetnie spisze się do zapakowania stroju lub butów sportowych. Zestaw można otrzymać już za złotówkę w ofercie MIX 40, na którą składają się nielimitowane rozmowy w T‑Mobile i Heyah, 400 min do pozostałych sieci, SMS‑y i MMS‑y bez ograniczeń, a także 12 GB internetu.

Dzięki tym zestawom MIX BOX od T‑Mobile odkrywanie sportowych pasji – zarówno wśród dzieci, jak i całych rodzin – będzie jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze.

Sprawdź T‑Mobile - Wybierz internet domowy dla siebie

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć27.01.2022 | Kaspersky świętuje czterokrotny wzrost sprzedaży w sektorze dostawców usług zarządzanych

W ciągu pierwszych trzech lat istnienia projektu MSP Foundation firma Kaspersky osiągnęła czterokrotny wzrost sprzedaży odnotowany przez swoich dostawców usług zarządzanych.

Ponadto liczba aktywnych partnerów zwiększyła się 3,5-krotnie od 2018 r., przy czym znaczący wzrost miał miejsce w Europie, Ameryce Północnej oraz Afryce Południowej.

Dzięki wprowadzeniu nowych funkcji program Kaspersky MSP stał się atrakcyjniejszy i korzystniejszy dla dostawców usług.

Według szacunków wartość rynku dostawców usług zarządzanych wzrośnie dwukrotnie w kolejnych latach - z ponad 243 miliardów dolarów w 2021 r. do 557 miliardów dolarów w 2028 r. 

+ więcej...
27.01.2022 | Testy szybkości sieci 5G - w Poznaniu i Szczecinie dominuje 5G Plusa

Coraz większe znaczenie Internetu 5G sprawiło, że eksperci z firmy Notel Poland przeprowadzili testy jakości tej technologii na terenie Szczecina i Poznania.

Okazało się, że w obu miastach zdecydowanie najlepiej radzi sobie sieć Plus - wyniki na poziomie 301 Mb/s i 233 Mb/s były znacznie wyższe niż u innych operatorów.

Tym razem specjaliści przeprowadzili testy w Szczecinie i Poznaniu, a przy ocenie posłużono się urządzeniem Xiaomi Mi 11, które wspiera Internet 5G u wszystkich polskich operatorów.

Analizy dokonywano w trybie FreeMode, co oznacza, że w danym miejscu do pomiaru wykorzystano możliwie najlepszą dostępną technologię. 

+ więcej...
27.01.2022 | Każde teraz ma znaczenie! Rusza nowa kampania T-Mobile

Na nartach ze znajomymi, podczas zabaw w gronie rodzinnym czy w przerwie w pracy – każda chwila ma znaczenie! Szczególnie teraz, kiedy na co dzień zmagamy się z wieloma ograniczeniami.

W T-Mobile chcemy pomóc naszym klientom żyć bez limitów i przeżywać wyjątkowe momenty z bliskimi, w pełni wykorzystując dostępne możliwości.

Dlatego startujemy z nową kampanią, w której dzielimy się tym przesłaniem, promując także najnowsze taryfy T‑Mobile z nieograniczonym internetem – również w 5G – w smartfonie.

Czas pandemii pokazał nam, jak ważne jest, by cieszyć tym, co ważne, tu i teraz. A tymi wyjątkowymi chwilami warto dzielić się z najbliższymi bez ograniczeń. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 150 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 3 Mb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 600 kb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij