Wiadomości

Loading


18.01.2022 | Zyxel poszerza ofertę Nebula, aby zapewnić niezawodną łączność 5G

Firma Zyxel Networks, rozszerza swoje chmurowe rozwiązanie sieciowe Nebula o łączność 5G. Wprowadza także usługi bezpieczeństwa, które bezpośrednio chronią punkty dostępowe.

Integracja cyfrowa staje się coraz ważniejsza dla firm, a aktywność społecznościowa, e-handlowa i wirtualna zaczynają przeważać nad tradycyjnymi modelami działalności. W rezultacie niezawodna, zawsze dostępna łączność staje się nieodzowną częścią codziennego biznesu.

Zawsze dostępna łączność – szybka i prosta do skonfigurowania

Klienci mogą stworzyć „zawsze dostępne” miejsce pracy, korzystając z routerów 5G/LTE firmy Zyxel. Sieci biznesowe można tak skonfigurować, żeby Wi-Fi było dostępne w obszarach, do których nie sięgają tradycyjne łącza internetowe i w ten sposób zyskać więcej możliwości interakcji z klientami.

Coraz lepsze zabezpieczenia Wi-Fi

Nowa usługa Connect and Protect (CNP) firmy Zyxel oferuje elastyczne podejście do ochrony. CNP można zastosować bezpośrednio do wybranych bezprzewodowych punktów dostępowych i w ten sposób zapewnić bezpieczny dostęp do sieci zarówno pracownikom, jak i klientom.

Z usługą Connect and Protect wystarczy kilka prostych kliknięć, żeby zablokować niebezpieczne witryny internetowe, zapobiec naruszeniu danych danych lub ich kradzieży, a nawet priorytetowo przydzielić pasmo aplikacjom kluczowym dla funkcjonowania firmy.

Od debiutu rozwiązania Nebula w 2016 systematycznie rozwijamy produkt zgodnie z potrzebami klientów. W tej wersji zapewniamy szyte na miarę rozwiązanie i ciągłą łączność sieciową małym firmom, które mocno ucierpiały na pandemii i o których zapomniała większość producentów urządzeń sieciowych. Chcemy bezpiecznie i niezawodnie wspierać je w drodze do udanej transformacji cyfrowej – powiedział Gordon Yang, prezes Zyxel Networks.

Jeszcze bardziej kompleksowa oferta produktów

W swojej najnowszej odsłonie zaawansowana, ale prosta w obsłudze, scentralizowana platforma administracyjna Nebula obsługuje ponad 80 urządzeń sieciowych. Ta kompleksowa oferta sprzętu sieciowego pozwala klientom wybrać znacznie lepiej dostosowane do ich potrzeb rozwiązanie.

Do najnowszych produktów obsługiwanych przez platformę Nebula należą dwa nowo wprowadzone bezprzewodowe punkty dostępowe Wi-Fi 6 (NWA90AX i WAX630S), dwa routery 5G (Nebula NR7101 i Nebula NR5101) oraz router 4G LTE (Nebula LTE3301-PLUS).

źródło: Zyxel

Kliknij aby powiększyć18.01.2022 | T-Mobile pierwszym operatorem w pełni dostępnym dla osób głuchych

T‑Mobile, jako pierwszy operator telekomunikacyjny, wprowadził kompleksową dostępność dla Głuchych.

Oznacza to, że już we wszystkich salonach sprzedaży oraz poprzez infolinie klienci mogą skorzystać z usługi tłumacza języka migowego. T-Mobile od kilku lat aktywnie działa na rzecz wsparcia różnorodności oraz włączenia.

Jednym z niezwykle istotnych elementów strategii D&I (ang. Diversity and Inclusion) jest zwrócenie uwagi na potrzeby osób z niepełnosprawnościami.

Głusi mogą od początku 2022 roku skorzystać ze wszystkich dostępnych form kontaktu.

+ więcej...
18.01.2022 | Orange Polska z certyfikatem Systemu Zarządzania Środowiskowego

Orange Polska jako pierwszy operator w Polsce otrzymał certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego (ISO 14001:2015) w zakresie usług stacjonarnych i mobilnych.

Certyfikat potwierdza, że dla operatora ochrona środowiska jest ważna oraz że zmniejsza on swój wpływ na środowisko.

To dowód na to, że Orange Polska konsekwentnie realizuje strategię i inicjatywy #OrangeGoesGreen. Otrzymany certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego (ISO 14001:2015) to potwierdzenie, że operator spełnia wymogi normy ISO w trakcie dostarczania usług telekomunikacyjnych (w tym internetu).

Nie tylko w zakresie usług mobilnych, co potwierdziła certyfikacja sprzed 3 lat, lecz także – usług stacjonarnych. Certyfikat został przyznany przez British Standards Institution. 

+ więcej...
17.01.2022 | Cybergang BlueNoroff opróżnia konta startupów zajmujących się kryptowalutą - także w Polsce

Eksperci z firmy Kaspersky zidentyfikowali serię ataków przeprowadzonych przez zaawansowany cybergang BlueNoroff na małe i średnie firmy, które straciły w ich wyniku kryptowalutę.

Cel tej kampanii, określanej jako SnatchCrypto, stanowiły różne firmy, które ze względu na charakter swojej działalności mają do czynienia z kryptowalutami oraz kontraktami inteligentnymi, DeFi, technologią Blockchain oraz branżą FinTech.

Gang jest aktywny także w Polsce. W swojej najnowszej kampanii ugrupowanie BlueNoroff wysyłało pracownikom atakowanych firm wyposażonego w funkcje inwigilacyjne trojana dla systemu Windows zamaskowanego jako "kontrakt" lub inny plik biznesowy.

Cyberprzestępcy przygotowali również zasoby, takie jak złożona infrastruktura i szkodliwe narzędzia, które wykorzystali w celu opróżnienia kryptoportfela ofiary.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 480 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 8 Mb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 20 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 500 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij