Wiadomości

Loading


06.12.2021 | Mikołajkowy pakiet 10 GB od Plusa!

Klienci korzystający z wszystkich rodzajów ofert głosowych sieci Plus oraz Plusha mogą bezpłatnie włączyć specjalny pakiet 10 GB! Mikołajkowy ekstra pakiet internetu można włączyć w aplikacji iPlus, a promocja obowiązuje od 6 do 12 grudnia.

Z promocji „Mikołajki” mogą skorzystać użytkownicy wszystkich głosowych usług Plusa i Plusha. Wystarczy zalogować się do aplikację iPlus, a dla nowych użytkowników zarejestrować w niej, i w zakładce „Usługi i pakiety” w folderze INTERNET aktywować pakiet 10 GB na Mikołajki. Włączenie promocji zostaje potwierdzone wiadomością SMS.

Pakiet 10 GB jest włączany na okres siedmiu dni dla klientów na kartę oraz mix oraz do końca bieżącego cyklu bilingowego dla klientów abonamentowych. Aby z niego skorzystać konieczne jest w przypadku ofert na kartę oraz mix posiadanie aktywnego konta, czyli jego ważności dla usług wychodzących oraz jego dodatnia wartość (min. 1 grosz), natomiast w przypadku ofert abonamentowych niezaleganie z płatnościami. Mikołajkowy pakiet internetowy jest jednorazowy i nie może być wykorzystany w roamingu międzynarodowym.

iPlus to nowa nazwa dawnej aplikacji Mobilny Plus Online służącej do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi, a także pozwalającej na bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji.

Sprawdź Plus - Podpisz umowę na światłowód

źródło: Plus

Kliknij aby powiększyć06.12.2021 | Nowe promocje dla użytkowników ofert Heyah na kartę i Tu Biedronka

Nie brakuje nam pomysłów na ciekawe oferty, dlatego z początkiem grudnia dla naszych klientów przygotowaliśmy cztery nowości.

Użytkownikom Heyah na kartę dajemy możliwość przedłużenia ważności konta nawet do 365 dni, w aplikacji „Moja Heyah” pojawił się język ukraiński, a nowym użytkownikom aplikacji oferujemy dodatkowe 10 GB do wykorzystania w 7 dni.

Natomiast klienci „Tu Biedronka” w ofercie promocyjnej mogą liczyć nawet na 500 minut, 500 SMS-ów i 2G – a to wszystko tylko za 20 zł!

+ więcej...
06.12.2021 | Kaspersky podzieli się swoją cyberwiedzą oraz poprowadzi debaty podczas Szczytu Cyfrowego ONZ 2021

Drugi rok z rzędu firma Kaspersky weźmie udział w Szczycie Cyfrowym ONZ, którego gospodarzem będzie tym razem Polska.

Podczas szczytu, który odbędzie się w formie hybrydowej w Katowicach w dniach 6-10 grudnia 2021 r., eksperci z firmy Kaspersky będą mieli okazję przyczynić się do tworzenia intensywnego globalnego dialogu dotyczącego zaufania, bezpieczeństwa, stabilności oraz inkluzywnego zarządzania internetem.

XXVI Szczyt Cyfrowy ONZ IGF będzie platformą dla ponad 250 profesjonalnych sesji, w których weźmie udział ponad 1 000 prelegentów z ponad 175 krajów.

Konferencja zgromadzi różne grupy interesariuszy pod głównym hasłem "Zjednoczony internet".

+ więcej...
06.12.2021 | Gen. W. Nowak: Powołanie operatora strategicznej sieci bezpieczeństwa może paradoksalnie obniżyć jej odporność na ataki. Ta kwestia wymaga odrębnej ustawy

– Ustawa o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa ma wiele dobrych elementów, ale paru kwestii tam brakuje, m.in. odniesienia do urządzeń internetu rzeczy (IoT), które będą bardzo istotne w sieci 5G – mówi gen. Włodzimierz Nowak, były pełnomocnik rządu ds. cyberbezpieczeństwa.

Jego wątpliwości budzi także pomysł powołania operatora strategicznej sieci bezpieczeństwa.

Po pierwsze, tak poważna kwestia powinna zostać uregulowana w odrębnej ustawie.

Po drugie, trzeba przeanalizować, czy taki podmiot rzeczywiście przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa państwa. Zdaniem eksperta może być wręcz odwrotnie.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 11 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 24 Mb/s
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 10 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 1 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij