Wiadomości

Loading


26.11.2021 | Odbierz od T-Mobile nawet 30% rabatu na wybrane produkty Philips

Najlepsza strategia prezentowa? Znaleźć taki podarunek, który będzie nie tylko dopasowany do obdarowywanego, ale i nie zrujnuje naszego portfela. Wiele osób w najbliższych dniach będzie więc poszukiwać atrakcyjnych okazji, by sprawić bliskim przyjemność na święta. Natomiast klienci indywidualni T‑Mobile – w ramach akcji „Happy Fridays” – mogą po prostu złapać rabat w wysokości 20% na produkty Philips z kategorii „Zdrowie”, „Uroda” oraz „Dla matki i dziecka”. Mogą oni również odebrać dodatkowe 10% obniżki, która połączy się z pierwszym rabatem. Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” w dniach 26-30 listopada br.

Prostownica? Golarka? A może szczoteczka soniczna? Nie ma jednego przepisu na prezent idealny, ale spośród ponad 80 gadżetów marki Philips, pozwalających zadbać o zdrowie i wygląd, każdy dobierze dla siebie – lub swoich bliskich – coś odpowiedniego. I właśnie taką możliwość będą mieli klienci indywidualni z T‑Mobile poszukujący ciekawych prezentów w atrakcyjnych cenach w ramach najnowszej odsłony „Happy Fridays”.

Złap zniżkę i powiększ ją o 10%

Indywidualny, unikalny kod uprawniający do 20-procentowego rabatu na wybrany produkt marki Philips nasi klienci mogą odebrać od 26 do 30 listopada w aplikacji „Mój T‑ Mobile”. Po zalogowaniu i kliknięciu w promocję użytkownik zostanie przekierowany na specjalną stronę, gdzie będzie mógł zrealizować zakup z obniżką. Ale to nie wszystko – można uzyskać również dodatkowe 10% rabatu – wystarczy zarejestrować się na stronie voucherzavoucher pl. W ten sposób użytkownicy naszych usług uzyskają aż 30-procentowy upust. Jak go wykorzystać? Podczas transakcji należy podać oba kody rabatowe, już po umieszczeniu w koszyku wybranego produktu z kategorii „Zdrowie”, „Uroda” lub „Dla matki i dziecka”. Realizacja zamówienia zostanie wykonana w ciągu 3 dni roboczych. Akcja promocyjna obejmuje zakup jednego produktu.

Z kodu można skorzystać do 12 grudnia lub do wyczerpania limitu produktów.

Sprawdź T‑Mobile - Skorzystaj z super oferty przy zakupie światłowodu

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć26.11.2021 | Bądź bezpieczny w sieci - Play wprowadza usługi chroniące przed zagrożeniami w internecie

Użytkownicy internetu narażeni są na szereg niebezpieczeństw, które mogą spowodować utratę danych, kradzież haseł, a nawet oszczędności z konta w banku.

Play, w trosce o swoich klientów, wprowadza nowe usługi, które zwiększą bezpieczeństwo w sieci. Dla wygody użytkowników Play przygotował ofertę w dwóch wariantach pozwalających dostosować ją do własnych potrzeb oraz oczekiwań.

Usługa podnosi bezpieczeństwo w sieci podczas korzystania z internetu Play. Wykrywa zagrożenia i blokuje je, zanim dotrą do urządzenia klienta.

Rozpoznaje niebezpieczeństwa pochodzące z podejrzanych stron mogących zainfekować urządzenie lub wyłudzać dane do bankowości czy hasła, na przykład do portali społecznościowych lub poczty. 

+ więcej...
26.11.2021 | Poczta Polska wprowadza nadawanie i opłacanie przesyłek Pocztex przez internet

Przesyłki nadawane szybko i wygodnie? Tak! Poczta Polska uruchomiła nowe funkcjonalności na swojej stronie pocztex pl, by ułatwić Klientom zakupy nie tylko w najgorętszym, przedświątecznym okresie, ale też by być bardziej przyjazną na co dzień.

To kolejna odsłona uruchomionej tydzień temu flagowej usługi kurierskiej Pocztex, którą Spółka planuje intensywnie rozwijać.

Poczta, podążając za trendami rynkowymi oraz kierując się komfortem konsumentów, udostępniła szybkie bezgotówkowe płatności za nadanie przesyłki. Klienci odwiedzający nową stronę internetową Pocztexu, dostępną pod adresem pocztex pl, mogą już nie tylko szybko wycenić, ale też opłacić przesyłkę.

Dodatkowo zyskali także możliwość samodzielnego wygenerowania i wydrukowania etykiety, co znacznie skróci czas potrzebny na obsługę w placówce pocztowej. 

+ więcej...
26.11.2021 | Siemens liderem zrównoważonego rozwoju według Dow Jones

W rankingu Dow Jones Sustainability Index (DJSI) firma Siemens zajęła pierwsze miejsce wśród 45 firm ze swojej grupy branżowej. DJSI to uznany na całym świecie ranking dotyczący działania w duchu zrównoważonego rozwoju.

Jest on przygotowywany corocznie przez agencję ratingową Standard & Poor's w imieniu operatora amerykańskiego indeksu Dow Jones.

Firma Siemens uczestniczy w rankingu co roku, począwszy od roku 1999, kiedy to DJSI opublikowano po raz pierwszy.

W bieżącej edycji rankingu, który został opublikowany 12 listopada, nasza firma uzyskała bardzo pozytywną ocenę ogólną i zdobyła 81 punktów na 100 możliwych.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 128 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 56 kb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 12 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij