Wiadomości

Loading


24.11.2021 | T-Mobile oferuje najszersze portfolio zarządzanego SD-WAN

T‑Mobile konsekwentnie rozwija usługę „SD‑WAN od T‑Mobile”, która upraszcza i optymalizuje budowę sieci korporacyjnych, poprawiając jakość usług, możliwości analityczne i kontrolę sieci. Obecnie, operator oferuje usługę SD‑WAN bazującą na platformach aż trzech dostawców: Versa Networks, Cisco Meraki oraz Cisco Viptela, prowadząc klientów przez cały proces doboru rozwiązania, wdrożenia i migracji tak, by jak najlepiej odpowiadały one na specyficzne, indywidualne potrzeby każdej firmy.

„SD‑WAN od T‑Mobile” to obecnie najnowocześniejsze, zintegrowane rozwiązanie, upraszczające zarządzanie siecią WAN poprzez integrację funkcji sieciowych i bezpieczeństwa oraz wykorzystanie mechanizmu centralnego zarządzania wszystkimi elementami sieci. Wyróżnia się przede wszystkim optymalizacją ruchu na poziomie aplikacji, zaawansowanym systemem bezpieczeństwa, możliwością realizacji wielodostępu w modelu aktywnych łączy, rozbudowaną analityką big data pozwalającą na analizę parametrów jakościowych oraz możliwością pełnej integracji z istniejącą siecią MPLS. SD‑WAN umożliwia optymalne wykorzystanie przepustowości oraz zwiększenie wydajności aplikacji czy minimalizację utraty pakietów.

Usługa oferowana jest od września 2020 roku. Od tego czasu T‑Mobile intensywnie edukuje rynek na temat korzyści, jakie niesie ze sobą SD‑WAN, wsłuchując się w oczekiwania klientów i rozwijając ofertę. Obecnie, posiadając w portfolio rozwiązania aż trzech dostawców, którzy są liderami rynku: Versa Networks, Cisco Meraki oraz Cisco Viptela, T‑Mobile może dostosować usługę pod indywidualne potrzeby konkretnego klienta - w zależności od technicznych wymagań, wykorzystywanych aplikacji, działania na zasobach chmurowych, rozległości sieci, aktualnie stosowanych rozwiązań, liczby oddziałów czy też od budżetu.

Podczas analiz, wdrożenia i zarządzania SD‑WAN, klientowi towarzyszy wyspecjalizowany zespół inżynierów T‑Mobile, rozwijających funkcjonalności i możliwości oferowanej usługi i  rozwiązań jednego z trzech dostawców. Dzięki temu, możliwa jest nie tylko optymalizacja kosztów, ale również dopasowanie usługi pod nowe potrzeby klienta. Takie podejście pozwala na najlepsze dostosowanie technologii oraz ułatwia przeprowadzenie całego procesu - od pomysłu i zapotrzebowania na zarządzany SD‑WAN w firmie, przez analizy i wdrożenie, po zapewnienie ciągłości technologicznej i dalszy rozwój technologii w przyszłości.

By zachęcić klientów do wdrożenia w ich firmach SD‑WAN i pomóc w wyborze konkretnej platformy, T‑Mobile przygotowało specjalną publikację w formie e-booka. Ten obszerny, ponad 40-stronicowy materiał, to kompendium wiedzy na temat technologii i korzyści biznesowych wynikających z jej zastosowania. Zawiera informacje na temat perspektyw jej rozwoju, opinie ekspertów czy przykłady wdrożeń. Czytelnik znajdzie tam również informację, jak SD‑WAN odpowiada na wyzwania związane z pracą zdalną i tego, w jaki sposób wspiera powszechnie wykorzystywane rozwiązania Unified Communications przyczyniając się do wzrostu efektywności pracy z domu.

Sprawdź T‑Mobile - Najszybszy Internet mobilny

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć24.11.2021 | Cyberzagrożenia finansowe w 2022 r.: systemy e-płatności i kryptowaluty na celowniku

Według badaczy z firmy Kaspersky w nadchodzącym roku ugrupowania cyberprzestępcze będą intensywnie atakować branżę kryptowaluty, a także żerować na inwestorach poprzez tworzenie fałszywych portfeli zawierających tylne furtki.

Ponadto zaobserwujemy wzrost liczby ataków na systemy e-płatności, więcej trojanów kradnących informacje oraz bardziej zaawansowane zagrożenia mobilne.

Rok 2021 był okresem wyzwań i nowości, a cyberprzestępcy zawsze szybko adaptują się i nawigują wśród zmian na swoją korzyść.

Ponieważ pieniądze są dla większości z nich głównym czynnikiem motywującym, zagrożenia finansowe zawsze stanowiły jeden z najistotniejszych elementów krajobrazu zagrożeń.

+ więcej...
24.11.2021 | Więcej internetu i atrakcyjne zestawy urządzeń w ofercie Play dla Firm

Play dla Firm oferuje najlepsze usługi niezbędne do prowadzenia własnego biznesu w niskich cenach i atrakcyjnych pakietach, zapewniających jeszcze więcej korzyści.

Od teraz, klienci posiadający własną firmę mogą skorzystać ze specjalnej promocji, która zapewnia nieprzerwany kontakt ze współpracownikami oraz klientami każdego dnia.

Operator zwiększył pakiety internetu w abonamentach. W wariantach M dla Firm oraz L dla Firm liczba danych została zwiększona – odpowiednio do 60 GB oraz aż 150 GB internetu miesięcznie.

Wybierając jedną z ofert biznesowych, klienci otrzymują również możliwość rozszerzenia swojego abonamentu o dodatkowy numer za 25 zł miesięcznie, a przy przeniesieniu minimum jednego numeru z innej sieci abonament za drugą kartę wyniesie tylko 5 zł.

+ więcej...
23.11.2021 | Uruchomienie przez T-Mobile łącz o dużej przepustowości w sieci szkieletowej

Wraz ze wzrostem popularności usług 5G, a także ze względu na rosnące potrzeby klientów B2B i usług Cloud, T‑Mobile przygotował swoją infrastrukturę transmisyjną na przesyłanie sygnałów Ethernet o prędkości 400Gbit/s pomiędzy dowolnymi lokalizacjami w optycznej sieci szkieletowej.

Pierwsze wdrożenie miało miejsce w październiku bieżącego roku pomiędzy DC w Warszawie.

Jest to możliwe poprzez zastosowanie najnowszej koherentnej technologii optycznej umożliwiającej transmisję sygnałów do 800Gbit/s z wykorzystaniem pojedynczego kanału DWDM.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 40 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 50 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij