Wiadomości

Loading


24.11.2021 | Więcej internetu i atrakcyjne zestawy urządzeń w ofercie Play dla Firm

 • Nowa oferta dla klientów biznesowych
 • Więcej internetu – nawet 150 GB w abonamencie
 • Atrakcyjne zestawy urządzeń – drugi smartfon lub smartwatch w prezencie!

Więcej internetu w abonamencie dla Firm

Play dla Firm oferuje najlepsze usługi niezbędne do prowadzenia własnego biznesu w niskich cenach i atrakcyjnych pakietach, zapewniających jeszcze więcej korzyści. Od teraz, klienci posiadający własną firmę mogą skorzystać ze specjalnej promocji, która zapewnia nieprzerwany kontakt ze współpracownikami oraz klientami każdego dnia. Operator zwiększył pakiety internetu w abonamentach. W wariantach M dla Firm oraz L dla Firm liczba danych została zwiększona – odpowiednio do 60 GB oraz aż 150 GB internetu miesięcznie. Wybierając jedną z ofert biznesowych, klienci otrzymują również możliwość rozszerzenia swojego abonamentu o dodatkowy numer za 25 zł miesięcznie, a przy przeniesieniu minimum jednego numeru z innej sieci abonament za drugą kartę wyniesie tylko 5 zł.

Atrakcyjne zestawy smartfonów – dwa urządzenia w cenie jednego

Play w swojej ofercie posiada urządzenia niezbędne do prowadzenia własnej firmy. Są wśród nich najnowsze smartfony topowych marek, które od teraz dostępne są w promocji „drugie urządzenie w prezencie” z drugim smartfonem lub smartwatchem. W ofercie można otrzymać:

 • Smartfon Motorola moto E7 power – przy zakupie:
  • Motorola edge 20 lite 5G
  • Motorola edge 20 5G
  • Motorola edge 20 pro
 • Smartwatch Xiaomi Mi Watch Lite – przy zakupie:
  • Xiaomi 11 Lite 5G NE
 • Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 40 mm lub 44 mm – przy zakupie:
  • Samsung Galaxy S21
  • Samsung Galaxy S21 256GB
  • Samsung Galaxy S21+
  • Samsung Galaxy S21+ 256GB
  • Samsung Galaxy S21 Ultra

Zestawy są dostępne w ofertach M i L dla Firm.

Dodatkowe benefity w abonamencie dla Firm – bezprzewodowy internet do biura tylko za 10 zł miesięcznie

W nowej ofercie Play dla Firm wraz z abonamentem głosowym klienci mogą kupić bezprzewodowy internet do biura z abonamentem w cenie  10 zł miesięcznie za pakiet 200 GB w ofercie M dla Firm lub 300 GB w ofercie L dla Firm.

Przy wyborze jednego z abonamentów klienci biznesowi Play mogą korzystać ze specjalnych, dodatkowych udogodnień. Dzięki dostępnej w L dla Firm usłudze Wirtualna Centralka użytkownicy mogą wygodnie zarządzać połączeniami w swojej firmie. Wirtualna Centralka umożliwia stworzenie zapowiedzi głosowych dedykowanych dla firmy, przekierowanie połączeń czy tworzenie jednego numeru dla grupy pracowników. Obsługiwana jest w formie prostej aplikacji www, co pozwala na zarządzanie połączeniami w wygodny sposób o dowolnej porze.

Dodatkowo klienci biznesowi Play mogą także włączyć usługę Play360 w specjalnej cenie. Pozwala ona na naprawę wyświetlacza posiadanych urządzeń oraz dostęp do dodatkowych aplikacji, w tym nawigacji.

Sprawdź Play - Abonament 3 miesiące za 0 zł

źródło: Play

Kliknij aby powiększyć23.11.2021 | Uruchomienie przez T-Mobile łącz o dużej przepustowości w sieci szkieletowej

Wraz ze wzrostem popularności usług 5G, a także ze względu na rosnące potrzeby klientów B2B i usług Cloud, T‑Mobile przygotował swoją infrastrukturę transmisyjną na przesyłanie sygnałów Ethernet o prędkości 400Gbit/s pomiędzy dowolnymi lokalizacjami w optycznej sieci szkieletowej.

Pierwsze wdrożenie miało miejsce w październiku bieżącego roku pomiędzy DC w Warszawie.

Jest to możliwe poprzez zastosowanie najnowszej koherentnej technologii optycznej umożliwiającej transmisję sygnałów do 800Gbit/s z wykorzystaniem pojedynczego kanału DWDM.

+ więcej...
23.11.2021 | Czarny Piątek: ponad trzykrotnie więcej cyberataków związanych z płatnościami online

W okresie poprzedzającym wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku odnotowano wzrost liczby ataków phishingowych podszywających się pod strony płatności elektronicznych.

Według raportu badaczy z firmy Kaspersky łączna liczba ataków wycelowanych w osoby korzystające z e-płatności zwiększyła się ponad trzykrotnie w okresie od września do października 2021 r.

Z nadejściem sezonu wyprzedaży ręce zacierają zarówno klienci, jak i sprzedawcy.

Niestety jest to także ulubiony okres cyberprzestępców, którzy bez skrupułów zarabiają na klientach online poprzez tworzenie fałszywych stron podszywających się pod największe platformy handlowe oraz systemy e-płatności.

+ więcej...
23.11.2021 | Pracowniczy Program Emerytalny Orange Polska ma 20 lat. Kwota zgromadzonych w nim oszczędności przekracza 1,7 mld złotych

Pracowniczy Program Emerytalny Orange Polska – jeden z największych i najdłużej działających w Polsce – zarządza dziś kwotą ponad 1,7 mld zł.

Wypracowana przez 20 lat stopa zwrotu sięga ponad 238%. Do tej pory z Pracowniczego Funduszu Emerytalnego Orange, gromadzącego i inwestującego środki uczestników Programu, wypłacono ponad 860 mln złotych.

To dodatkowe zabezpieczenie finansowe dla pracowników na czas emerytury. Orange Polska, największy pracodawca w Grupie, zatrudniający obecnie ponad 10 tysięcy osób, finansuje pracownikom comiesięczną składkę w wysokości 7% wynagrodzenia brutto.

To – wg obowiązujących regulacji – najwyższa składka, jaką może wpłacać pracodawca. Pracownicy mogą ponadto zdecydować się na składkę dodatkową i zwiększyć w ten sposób pulę oszczędności. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 384 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 384 kb/s
xDSL - łącze 20 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 30 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 40 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij