Wiadomości

Loading


21.10.2021 | Kupujesz na Allegro? Skorzystaj z benefitów, jakie daje wybór przesyłki w sieci punktów odbioru Poczty Polskiej

Sieć punktów odbioru liczy już ponad 17 tys. punktów i liczba ta sukcesywnie rośnie. Składają się na nią nie tylko placówki pocztowe i automaty paczkowe, ale również punkty partnerskie – sklepy: Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum oraz kioski RUCH i stacje paliw ORLEN. Klienci coraz chętniej wybierają tę wygodną i szybką formę dostawy dla swoich internetowych zakupów. Teraz dzięki akcji promocyjnej, kupujący na popularnym serwisie Allegro za wybór dostawy do punktów odbioru zostaną nagrodzeni Monetami, czyli wirtualnymi punktami Allegro. Klienci mogą wymienić Monety na kupony, którymi zapłacą mniej za zakupy na Allegro.         

Nawet pięć Monet może zyskać kupujący przez serwis zakupowy Allegro, jeżeli wybierze przy  swoich zakupach opcję dostawy do punktu odbioru. Monety można wymienić na kupon promocyjny obniżający wartość zamówienia na Allegro. Dwie Monety otrzyma Klient za pierwsze zakupy z odbiorem w punkcie w ramach sieci punktów odbioru, a w przypadku ponownego wyboru tej formy dostawy – kolejne trzy Monety. Promocja obowiązuje od 18 października 2021 roku do 18 grudnia 2021 roku i skierowana jest do kupujących, którzy w terminie od 13 września 2021 r. do startu promocji nie skorzystali z metody dostawy do sieci punktów odbioru.

− Już co piątą przesyłkę klienci odbierają w punktach partnerskich Poczty Polskiej i stale rozwijanej sieci własnych automatów paczkowych. Niewątpliwym atutem tej formy dostawy jest atrakcyjna cena i korzystniejsze niż u konkurencji warunki. Klienci mogą odebrać przesyłki w największej sieci  punktów odbioru i mają na to aż 7 dni. Według naszych prognoz w przyszłym roku udział przesyłek odbieranych w punktach i automatach paczkowych wzrośnie do 30% − podkreśla Andrzej Bodziony, wiceprezes zarządu Poczty Polskiej.

Dzięki pozyskaniu nowych partnerów biznesowych oraz rozszerzaniu współpracy z dotychczasowymi, Poczta Polska dysponuje największą w kraju siecią ponad 17 tys. punktów odbioru. Ponadto Spółka intensywnie pracuje nad rozbudową sieci własnych, zewnętrznych automatów paczkowych. Warto dodać, że 35% punktów odbioru zlokalizowanych jest w małych miastach o liczebności poniżej 20 tys. mieszkańców (ok. 17%) oraz na obszarach wiejskich (ok. 18%). Wysoka, 30% dynamika wzrostu liczby punktów odbioru rok do roku jest odpowiedzią Spółki na oczekiwania i wymagania klientów, aby zapewnić im maksymalną wygodę i elastyczność przy wybieraniu miejsca odbioru przesyłek.

źródło: Poczta Polska

Kliknij aby powiększyć21.10.2021 | 61 zaawansowanych taktyk w ewolucji trojana bankowego Trickbot

Głównym celem wykrytego w 2016 r. trojana bankowego Trickbot była kradzież danych bankowych online. Szkodnik ten zmieniał się na przestrzeni pięciu lat swojej aktywności w wyniku coraz bardziej zaawansowanego zestawu narzędzi tworzonego przez cyberprzestępców.

Badacze z firmy Kaspersky prześledzili ewolucję Trickbota, analizując 61 jego dotychczasowych modułów, i ustalili, w jaki sposób cyberprzestępcy aktualizowali tego trojana.

Trickbot wywodzi się od trojana bankowego Dyre, który początkowo kradł dane bankowe oraz dane uwierzytelniające do kont e-bankowości.

Szkodnik ewoluował do obecnej postaci wielomodułowego zagrożenia, którego zakres aktywności obejmuje obecnie wiele nowych funkcji, takich jak rozprzestrzenianie innych szkodliwych programów (np. ransomware Ryuk).

+ więcej...
19.10.2021 | Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej i T-Mobile kontynuują współpracę

Ich poświęcenie budzi nasz ogromny szacunek, a współpraca to zaszczyt – tymi słowami Andreas Maierhofer, Prezes T-Mobile Polska uzasadnia wsparcie Medycznego Zespołu Ratunkowego PCPM.

Po roku udanej współpracy T-Mobile kontynuuje partnerstwo z Medycznym Zespołem Ratunkowym PCPM. T-Mobile zwraca uwagę, że żyjemy w czasach, w których codziennie jesteśmy świadkami ważnych i często dramatycznych wydarzeń.

Chociaż przez ostatni rok całą uwagę skupiała pandemia to świat nie zatrzymał się w miejscu. Postępujące zmiany klimaty i katastrofy naturalne, które z nimi się wiążą paraliżują życie ludzi w różnych zakątkach globu.

Powodzenie, trzęsienia ziemi czy pożary stają się codziennością także dla wielu krajów w Europie. Dlatego tak ważne jest to, żeby mieć wokół siebie odważnych ludzi, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu realnie ratują świat.

+ więcej...
19.10.2021 | Ericsson i Play rozszerzają współpracę w zakresie sieci dostępu radiowego (RAN)

Ericsson i P4, operator sieci Play w Polsce, podpisali nową umowę rozszerzającą partnerstwo w zakresie radiowej sieci dostępowej (RAN), przybliżając Polskę do ery 5G.

Rozszerzona umowa jest pierwszym porozumieniem między firmami Ericsson i Play od czasu przejęcia firmy Play przez Grupę Iliad w 2020 roku.

Umowa obejmuje modernizację sieci dostępu radiowego w całym kraju, w oparciu o wiodące rozwiązania 5G Ericsson Radio System.Nowa umowa jeszcze bardziej przybliży klientów Play do innowacyjnych zastosowań 5G oraz znacznie ulepszonego mobilnego internetu szerokopasmowego.

Play stale modernizuje swoją sieć do najnowszej generacji sprzętu radiowego, a stacje bazowe wyposaża we wszystkie posiadane pasma częstotliwości. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 11 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 32 Mb/s
xDSL - łącze 20 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze :
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij